R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Gandalf, ty mowisz to co ty mowisz a ja mowie to co ja mowie . nie myl pojec.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 44

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Snopers » 3 lata temu

Bevier, Zaczęło się w Trzebnicy. Fala zgonów. I to wcale nie po maczankach.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Bevier, Mówię, to co mówię, bo trudno byłoby, aby mówić, to co Ty, skoro to ja mówię - masło maślane again. :E xD
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
chelski
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 42

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: chelski » 3 lata temu

Nie wiem, może to i jest przebrany sklep na P, nie obchodzi mnie to. Snopers, jeśli dla ciebie to ściema to twój problem, ja piszę o swoich odczuciach, badałem w sumie 4 produkty i oceniam je wysoko, trójki nie lubię i nie wypowiem się, może i jest ujowa.
Inne opcje płatności to nie ściema, wiem bo 2 razy opłaciłem i nie było to ani btc, ani przelewem.
Jak pisałem, nie ręczę za nich ani nic w tym stylu, nie wiem jak reszta produktów itd., ale moje doświadczenia są pozytywne, to tyle.
Acha 2 inne odczynniki czekają na odpowiedni czas, jak ten czas przyjdzie podzielę się wrażeniami.

Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

od uzytkownikow wymaga sie wiecej rozsadku od przecietnego zjadacza chleba. jesli za swoje cpanie i zwiazane z tyk konsekwencje obwiniasz dilera jestes w bledzie.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 44

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Snopers » 3 lata temu

Bevier, Ja wszystko rozumiem i poniekąd się zgadzam. Nie zgadzam się jedynie z tym, że jakość sortów jest dobra bo rzeczywiście tak nie jest. W poprzednim wcieleniu ten sklep napisał mi wiadomość, że kolejnym razem wyślę mi trutkę za nieprzychylną opinię o odczynnikach. Jest to ten sam właściciel i sklep co w poprzedniej odsłonie. I nie ma co tego ukrywać. To oszust co zamykając poprzedni sklep w skandalicznych okolicznościach żerował na naiwności badaczy. Każdy kto zna sprawę przyzna mi rację. To co napisałem jest jedynie wskazówką na to żebyście uważali na ten sklep i jego obsługę. Standardowymi praktykami ze strony P******** jest zastraszanie Klientów za to, że opinia była prawdziwa.

Ja ze swojej strony nie polecam i zalecam ostrożność. Teraz już wiecie z kim naprawdę macie do czynienia. Żeby się nie okazało, że ktoś zrobił sobie kuku czymś co dostanie, a okaże się zupełnie czym innym. Wlasnie tak było poprzednim razem jak wystąpiła fala zgonów po sortach sprzedawanych przez Pana p******t.c*

Uważajcie na siebie, macie tyle sklepów do wyboru, że nie ma co ryzykować z oszustem.

Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

to bardzo dziwne co piszesz Snopers, bo < powtarzam jesli mowimy o tym samym sklepie > wiele razy zamawialem i mam same pozytywne skojarzenia tak ze naprawde trudno mi uwierzyc w to co piszesz.

Status:
chelski
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 42

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: chelski » 3 lata temu

Snopers, masz 100% pewności że to ci sami ludzie? Nie mówię że tak nie może być ale ciekaw jestem po prostu. A te zgony o których piszesz to było zatrucie parszywymi sortami czy np. przedawkowanie ulki?

Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

Snopers, naprawde nie rozumiem po co kupujesz u kogos kto cie zastrasza a cofajac sie jeszcze o krok u kogos kogo sorty ci nie smakuja ?

Status:
Snopers
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 44

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Snopers » 3 lata temu

chelski pisze:
3 lata temu
Snopers, masz 100% pewności że to ci sami ludzie? Nie mówię że tak nie może być ale ciekaw jestem po prostu. A te zgony o których piszesz to było zatrucie parszywymi sortami czy np. przedawkowanie ulki?
Tak. Mam 100% pewność, że to p*******.c*
Te zatrucia były po Hexenie, Nepie, 3CMC, 4CMC. Wtedy już nie było Ulki.
Bevier pisze:
3 lata temu
Snopers, naprawde nie rozumiem po co kupujesz u kogos kto cie zastrasza a cofajac sie jeszcze o krok u kogos kogo sorty ci nie smakuja ?
Zanim nie potwierdziła się informacja, że to p*******.c* i nie napisałem pierwszej negatywnej opinii to dlaczego miałem nie zrobić tam zakupów? To był pierwszy i ostatni zakup. A Ty widzę jesteś napalony na ten sklep.

To ten sklep co występuje w kawałku to o nim mowa poza odbieraniem telefonów na komisariacie.

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: kiszczak » 3 lata temu

Ha ha.

Może i p******t.c*był zaufany na forum o pedalskich kolorach, ale tu się okazał zwykłą kurwą i złodziejem. Ty polecając go nie jesteś nikim lepszym. Widocznie p*******t.c* na Ciebie nie doniósł jak na wielu ludzi, albo sam dla niego przychylne opinie pisałeś wzamian za darmowy towar - jak wielu ludzi z kolorowego forum.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

Dyskusja zmierza w złym kierunku. Każdy ma swoje za i przeciw. A że jest istotą rozumną to zamawia gdzie chce i co chce. W świetle faktów wiemy kim i czym jest ten sklep.

Świadomi i długo obecni na rynku wiedzą o co chodzi i im niczego nie trzeba tłumaczyć.

A zrobią jak zechcą i nic nam do tego...

Aczkolwiek opinie, że jak to zostało określone wyżej jako "Pan P" miał sorty dobrej jakości i nikt nie był przez niego oszukany i nikt nie był szantażowany i nie wymuszono na Nim pewnych działań pozostawię bez komentarza. Ani nie potwierdzę, tym bardziej nie zaprzeczę.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
chelski
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 151
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 42

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: chelski » 3 lata temu

Nie znałem dobrze historii z panem P, nigdy tam nie kupowałem i udawało mi się omijać tego typu sytuacje. Jeśli orzeł to przemalowany stary oszust to faktycznie lepiej unikać tej ekipy, osobiście moje doświadczenia były pozytywne, ale mówię wyłącznie o obecnej odsłonie. No ciekawe jak rozwinie się sytuacja, oby nikomu nie przydarzyło się coś takiego jak tu przeczytałem.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 44

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: Snopers » 3 lata temu

chelski pisze:
3 lata temu
Jeśli orzeł to przemalowany stary oszust to faktycznie lepiej unikać tej ekipy
Na pewno. Jestem tego bardziej jak pewien i wiele osób już to potwierdza. Ja się o tym przekonałem i odczułem na własnej skórze. A zatrucie ich Hexenem, który de fakto był chuj wie czym odchorowałem dość mocno.
Uważajcie na ten sklep i na siebie.

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 891
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 90

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: chemiczny » 3 lata temu

Tak sobie czytam temat,widzę,że robi się gorąco i chciałbym się wypowiedzieć.

Uważam,że skoro w sklepach, które naszym forum partnerują,mamy przeogromny asortyment z masą przeróżnych sortów to jaki jest WOGULE SENS zamawiania od jakichś szemranych dostawców???
Czego tam ludzie szukają?
Świętego Gralla ,do chuja???

14-stu legitnych vendorów na forum,a ludziska i tak kombinują .
Po co?
Nie wiem.
Ale wiem jedno. Robiąc zakupy u naszych zaufanych vendorów,mam prawie PEWNOŚĆ że nie zostanę oszukany,a jakość sortów będzie na wysokim lub jeszcze wyższym poziomie.

Mając na uwadze powyższe, proponuję przemyśleć sobie czy jest sens narażać swoje pieniądze,a być może nawet swoje zdrowie i życie..

Tyle odemnie.
Wiosna :D

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

R*-EAG*E.i* Ktos cos o nich wie?

Nieprzeczytany post autor: kiszczak » 3 lata temu

W pełni się z Tobą zgadzam chemiczny, tyle pewnych sklepów na forum, a ludzie nadal szukają niewiadomo czego. Jeszcze żeby ten szemrany sklep się czymś wyróżniał to bym to zrozumiał. A tu sorty gówno warte, na dodatek mocno zanieczyszczone. Oferta niczym specjalnym się nie wyróżnia.