r*mon**er.s**p

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
animeversa
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: animeversa » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

benzacze zamawiane, Monster sie budzi, ale chyba Ci co wysyłają male zolte rączki nie wiedzą gdzie.

NEP: szczur tolerkowiec w miare sniff 50mg mocno piecze i sama stymulacja, wspominał o tym, że kiedyś na ulicy coś podobnego latało, bo w przy sniffie dziwny zapach czuć, ale tylko przy pierwszym wdechu.

Jak mmc i cmc nie wiem, nie tykam.
Załączniki
tmp-cam-1211611699.jpg
tmp-cam-1211611699.jpg (137.42 KiB)

Status:
PROboszcz
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 5

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: PROboszcz » 4 lata temu

Znowu dostałem bana za szkalowanie monstera xD wczoraj mi się skończyła banicja i dziś już następna za to że napisałem o tym, że to 3mmc to badziewie.
Co do tego pracownika taśmowego na linii produkcyjnej u monstera, Wojta, to tutaj macie sampla obelg tego sfrustrowanego chama


Ustawilem se to jako zdjęcie w tle a ta cipka z okresem dostała takiej furii że mi tło sam zmienił, tak żeby wyszło że to ja jestem największym obelgowiczem (w sumie to tak jest) xD. W prawym górnym rogu macie kwadraciki do edycji co dowodzi tego, że on to ustawił bo ja przecież moderatora nie mam


Dodam jeszcze że wygrałem tam konkurs na projekt koszulki, minęło ze dwa miesiące a koszulki dalej nie otrzymałem, jak bym sie wkurwił to mógł bym zgłosić bezprawne zapierdolenie mojego projektu ale nie jestem rozjebusem jak chłopaki z ekipy pasjonatowej (kto nie w temacie polecam wpisać fraze "michalina zaczął sypać")
Sorry za lekki offtop ale w sumie obraca się to w temacie monstera także jeszcze raz gorąco ODRADZAM zakupu pomyjów które przychodzą po miesiącu czasu od tej kurwy. Pozdro - potężny proboszczak

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

PROboszcz pisze:
4 lata temu
Dodam jeszcze że wygrałem tam konkurs na projekt koszulki, minęło ze dwa miesiące a koszulki dalej nie otrzymałem
u nas był konkurs na 12500 zł, a nie jakąś pierdoloną koszulkę za 30 zł co już z nadrukiem można zamówić...xD
PROboszcz pisze:
4 lata temu
kto nie w temacie polecam wpisać fraze "michalina zaczął sypać"
my nie cenzurujemy tego co było podane do publicznej wiadomości xD

http://wdolnymslasku.com/2018/03/20/gangster-z-grupy-gekona-zatrzymany-przez-cbsp/
https://wiadomosci.wp.pl/michalina-zaczal-sypac-blady-strach-we-wroclawiu-6379063045367425a
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 4 lata temu

O widzę, że Wojt w formie :lol:

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

Feszek pisze:
4 lata temu
O widzę, że Wojt w formie :lol:
ba...

ale proszę nie odbiegajmy od tematu...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 4 lata temu

Trefemmski, A kiedy pobierałeś? Ja nie wiem czy Boost nie miał na początku po tego sortu co Pred a potem jak widziałem fotki sortów co ludzie wrzucali to pomarańczowe badziewie ewidentnie robione przez tę samą osobę co 3cmc- 4-cmc.

Status:
animeversa
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: animeversa » 4 lata temu

GrzybeQ, ja nic, ale miałem konkursową, dostałem poszło w szczury, druga z benzosami zdjecie pokazuje co dostałem :E

PROboszcz, siema boszczu aż się stęskniłem, dawaj fb czt cos bo kontakt przez tego zadyfaganego idiote Wojta się zepsul i jakas sprawe xzy spinke miales to wyjasni sje all

pozdo, b3, ja 10. tydzien detoksu od rcstimow dalej ciagne i ciagne dalej :E

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Pany tam jest przeciez zmiana sortu chyba co pare dni, wiec nie ma sensu ocenianie danej substancji, bo to juz moze byc cos calkiem innego :D
Bez zdjec, bez jakiejkolwiek informacji ze sie zmienilo.
Poczytam pozniej o rozjebundzie michalinie bo jestem swiezak w temacie :E
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
animeversa
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: animeversa » 4 lata temu

aras, a zdjęcia nie wrzuciłem? jak nie to wrzucam raz jeszcze

ten ICE to serio ICE prosto z Grenlandii, ale w działaniu słabo

MMC nikt nie testoaal
Załączniki
tmp-cam-1211611699.jpg
tmp-cam-1211611699.jpg (673.88 KiB)

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posty: 804
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 258

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Feszek » 4 lata temu

GrzybeQ pisze:
4 lata temu
Trefemmski, A kiedy pobierałeś? Ja nie wiem czy Boost nie miał na początku po tego sortu co Pred a potem jak widziałem fotki sortów co ludzie wrzucali to pomarańczowe badziewie ewidentnie robione przez tę samą osobę co 3cmc- 4-cmc.
przez tyle lat temu dostawcy pasjonata nigdy nie udało się zrobić innego sortu niż brudny piach.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 608
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 225

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 4 lata temu

Heh ja jakoś wiosną miałem u nich pierwsze i ostatnie zamówienie, o dziwo doszło w 3 dni.
Miałem zamówione 3cmc,4cmc,3mmc
no i wiecie co? wszystkie pakiety z zawartością wyglądały identycznie i tak samo pachniały.
Sort był całkiem spoko, bo aktywny, tylko co z tego jak 3 odczynniki były jednym i tym samym.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 4 lata temu

janosik1358, No właśnie nie wiem czy przypadkiem fotka twoich sortów nie utkwiła mi w pamięci: 3/4-cmc - 3mmc i różnica to tylko odcień pomarańczu :D A wniosek z podobnego działania jest jaki? Nie klepie w tym właściwa substancja tylko półprodukty i rozpuszczalniki.

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 608
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 225

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 4 lata temu

GrzybeQ pisze:
4 lata temu
janosik1358, No właśnie nie wiem czy przypadkiem fotka twoich sortów nie utkwiła mi w pamięci: 3/4-cmc - 3mmc i różnica to tylko odcień pomarańczu :D A wniosek z podobnego działania jest jaki? Nie klepie w tym właściwa substancja tylko półprodukty i rozpuszczalniki.

Śledząc te tematy monstera tutaj,na H i różowym idzie szybko dojść do wniosku, że mamy loterię tego co dostaniemy, możemy dostać zajebistego kryształa, tynk,żwir,jakieś żenione cmc, czy cholera wie co.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 4 lata temu

janosik1358, Ja na 10 zamówień u Pasjo co daje ok 18 sortów 3/4-cmc w sumie raz, dosłownie raz dostałem 4-cmc, które bardzo dobrze działało. To było gdzieś ok. stycznie zeszłego roku. Skończyły się sorty tego dziadostwa 3-cmc Gold, 4-cmc Gold już nie było, ale jak ja już zamawiałem to też to był już syf totalny. I jakoś wtedy sorty zaczął robić ten dostawca co jest do dzisiaj i jakimś cudem zrobił zajebiste 4-cmc. Były to zbite kryszałki o mocno różowo-pomarańczowym odcieniu. Pomimo koloru było dość czyste bo nie było po tym zwały a działanie było książkowe, można to było sniffować. I chu*** z tego jak kolejne 5 zamówień po tym to był ten syf co jest teraz :D Raz nawet jako 3-cmc White wysłał 3-cec mnie i Wolfowi hue hue.

Status:
GOM
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 126

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: GOM » 4 lata temu

GrzybeQ, tylko raz dostałeś dobry sort i dalej kupowałeś? :D
GOM
SROM
GO TO HOME

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 4 lata temu

GOM pisze:
4 lata temu
GrzybeQ, tylko raz dostałeś dobry sort i dalej kupowałeś? :D
Że tak powiem - byłem na zero. Rzuciłem kurkom do dziobania :D Z resztą na kilkadziesiąt gołąbków może 20% jest udanych, a 80% kurki dziobią.