r*mon**er.s**p

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

GOM pisze:
4 lata temu
GrzybeQ, tylko raz dostałeś dobry sort i dalej kupowałeś? :D
Że tak powiem - byłem na zero. Rzuciłem kurkom do dziobania :D Z resztą na kilkadziesiąt gołąbków może 20% jest udanych, a 80% kurki dziobią.

Status:
animeversa
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: animeversa » 4 lata temu

3MMC robi mocno, moje szczury skakały z radości - mocny wjazd serotoniny i dopaminy, w główce się kręci jak się wstaje, tylko byś z kimś gadał gadał i gadał, szczury bardzo polecają

NEP - jak pisałem sam stim

4CMC w 100mg prawie nie aktywne i strasznie gryzie w nos, aż nie chcieli tego brać co niektórzy :E

Status:
Ona85gw
Narkotykacz
Użytkownik
Posty: 277
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 100

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Ona85gw » 4 lata temu

Przykre jest to, że paczki nie latają gdzieś od połowy poprzedniego miesiąca,wszystkie stoją, a ludzie dalej zamawiają. Zakładać konta na tej stronie nie mam zamiaru nie raz przeczytałam post, a po jakimś czasie już go nie mogłam znaleźć. Jakoś tych ludzi trzeba powiadomić, a nie pchają kasę Vedorowi. Choć tranzakcja skazana na niepowodzenie.

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 1042
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 290

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: MeFiuS » 4 lata temu

Mi skasowali "doświadczonego" chyba że coś się zmieniło i nie od 5set postów jest. A miałem ponad 600 i napisałem że dwa razy że list od boosta w tym samym czasie zamawiany to przyszedł a od monstera nie. I za usunięty doświadczony
Chyba że się coś zmieniło i od większej ilości postów jest, ale wątpię
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6347
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3094

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

Ona85gw, przykre jest to że paczki nie dochodzą i wezwania latają....

Status:
janosik1358
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 608
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 225

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: janosik1358 » 4 lata temu

Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem dział potwora jest na H?
Rozumiem na różowym, bo to w końcu forum należące do monstera i sobie vendor usuwa niewygodne mu posty, ale na H nie ma takiej władzy aby usuwać posty, nie ma tam takiej możliwości.
Więc jakim cudem wisi tam scam?
Przecież na H dbają o to aby nie było scamerów wśród sklepów
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Wariat19841
Sniffiarz
Newbie
Posty: 132
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 17

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Wariat19841 » 4 lata temu

Zamawiałem tylko raz i dostałem nieaktywne gowno . Ty chyba był cukier a nie odczynnik chemiczny

Status:
Fanfaranfa
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 153

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Fanfaranfa » 4 lata temu

janosik1358 pisze:
4 lata temu
Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem dział potwora jest na H?
Rozumiem na różowym, bo to w końcu forum należące do monstera i sobie vendor usuwa niewygodne mu posty, ale na H nie ma takiej władzy aby usuwać posty, nie ma tam takiej możliwości.
Więc jakim cudem wisi tam scam?
Przecież na H dbają o to aby nie było scamerów wśród sklepów
Na H jest dział Potwora bo H też musi jakoś utrzymać serwery - jednak podobnie jak u nas (mam na myśli dopek.eu) nie ma tam cenzury. I pomimo, że Potwór wykupił reklamy i burzy się na modów to jadą tam równo z tą qrwą. Poczytaj dokładnie cały temat.

Status:
Heqqu1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 214
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 75

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Heqqu1 » 4 lata temu

Hello. Moje zdanie jest takie że potwór wali w chuja . Listy w ogóle nie dochodzą . Z kurierem też jest problem i dużo pak od niego stoi, jest chłop spalony chyba ;D w weekend będę testować 3m także dopisze jak to się sprawdza. Poza tym to nie wywiązuje się ze słowa gdyż miałem dostać gratis za to że poprzedni list nie doszedł a tu ni widu nie słuchu o tym . Ogólnie nie polecam tego V . Półtorej miesiąca zleciało zanim dostałem cokolwiek czyli jak wyżej napisałem "reship"

Status:
Ulung
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 88
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 10

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Ulung » 4 lata temu

Nie polecam

Status:
white_nochal
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 32

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: white_nochal » 4 lata temu

Mimo, że moje konto u Was jest świeże definitywnie odradzam zakupy u potwora.
Po pierwsze czas oczekiwania to żenada, po drugie jakość sortów to żenada. Dalej: 1P-LSD wprawdzie od LL, ale mocno zleżałe; 4 blottery nawet nie smyrnęły, gdzie 1 od chociażby RChemCo, lub Atomchemicals, robił robotę. 3CMC śmieć, mimo braku tolerki nie odczuwam tego działania, to samo tyczy się 4CMC. Jeśli chodzi o stymulanty to HEXEN na 100% to HEP. Jeśli chodzi o benzo to jedynie clonazolam pokazuje jakąś aktywność. Szkoda czasu i pieniędzy na ten gównosklep. Sam potwór w kontakcie email to kawał chuja reszta dziada, oszust i zwykła kurwa. Jakim trzeba być skurwysynem żeby zreshipować nieaktywny sort nieaktywnym sortem? Już nawet Dorotka czy Oz zachowywali się lepiej. Szkoda słów normalnie. Taki sam post napisałem na kolorowym forum, ale niejaki Wojt zaraz po założeniu tam mojego konta zablokował je i odrzucił post z komentarzem "Brednie niebieskiego pajaca". Nie wiem czy tu Moderator / Administrator wpuści ten post bo jest on słowem realnej krytyki tego alfąsa i być może ręka rękę myje :lol:

Status:
Heqqu1
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 214
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 75

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Heqqu1 » 4 lata temu

Miałem coś dopisać o 3mmc także tego ten nie... Testowałem w sobotę i szczerze nie polecam . Syfu w torbie od cholery, pełno paprochów a kryształ koloru szarego, gdzieniegdzie żółty. Działanie kompletnie mnie rozczarowało gdyż załadowałem bombkę około 300 mg i na wejściu sniffer 150 . Przez pół godziny był było euro z chęcią do robienia czegoś a po kolejnych dorzutkach bez efektów tylko brak chęci do snu i smakowania tego odczynnika.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4993
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

white_nochal pisze:
4 lata temu
Nie wiem czy tu Moderator / Administrator wpuści ten post bo jest on słowem realnej krytyki tego alfąsa i być może ręka rękę myje
A dlaczego ma nie wpuścić? Odniosłam wrażenie, że Twój post jest faktycznie realną krytyką działań potworzastego i go "wpuściłam" na forum. Ręka rękę myje? ja akurat oraz inni Moderatorzy oraz Administrator forum używamy do tego celu mydła i wody, a nie potwornych sponsorowanych sortów, zatem Twoja uwaga jest bezzasadna. Co do postępowania Modaratora/ów owego wspomnianego przez Ciebie forum pozostawię to bez komentarza, ponieważ brak mi słów jak do tego się odnieść.

Kilka postów wyżej użytkownik Fanfaranfa, odniósł się do sytuacji potwora na forum Hipopotama, wprawdzie rzadko tam zaglądam, ale znam kilku użytkowników osobiście i akurat ufam ich opiniom.

A Ciebie white_nochal, witam na Naszym forum i mam nadzieję, że po przykrych doświadczeniach u konkurencji zostaniesz z Nami na dłużej xD...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Wlodi
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 320
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 166

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: Wlodi » 4 lata temu

To jest stara frajerska kurwa. Jak będę miał okazję to mu wyjebe na pizde bo takiej kurwie i złodziejowi tylko to się należy.
Nigdy żadnego biznesu z tą szmatą.
NIE GADAJ Z FRANCAMI BO JOSIEK CIĘ PILNUJE !!!

Status:
maly19robert
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 133
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 23

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: maly19robert » 4 lata temu

white_nochal,
Tu nie ma cenzury, kasowania niewygodnych opini i tym bardziej nawet z tych sponsorowanych sklepow. Sama prawda.
Witamy w gronie.
Co do potworka. Bralem. Czekalem 4 tyg prawie. 3mm absolutnie nie aktywne pomimo 3miesiecy przerwy od czegokolwiek. Jedyne co odczulem to lekkie schizy i kurewski wjazd na serce. Nie polecam i ostrzegam.

Status:
ZawodowyNarko
Szczur
Newbie
Posty: 22
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 2

r*mon**er.s**p

Nieprzeczytany post autor: ZawodowyNarko » 4 lata temu

Szczerze to nie jestem zadowolony ze wspolpracy z m********. Na golebia czekalem 4 tygodnie, po drodze kontakt z tym vendorem nie byl dla mnie mily i latwy. Co do samego sortu(3cmc) to po 18 miesiacach abstynencji spodziewalem sie czegos wiecej, moze teraz sie cos pozmienialo w sortach i juz tak nie klepia a moze to 3cmc od m********* jest chujowe, nie wiem bo na chwile obecna nie mam porownania z niczym innym.

Za cale wspolprace i jakosc tematu daje ocene 2/10

Wiadomość moderatora

proszę nie pisać nazwy innych vendorów