Rangi na forum

Aktualności i informacje z forum. To wszystko co musisz wiedzieć, aby sprawnie się po nim poruszać.
Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 926
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1821

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

-------------------------------------------
ObrazekENG version below.Obrazek
-------------------------------------------
Obrazek
NEWBIE - jest to ranga dla nowych, niedoświadczonych użytkowników, bądź tych, którzy zostali zdegradowani z rangi User za łamanie regulaminu forum lub zasad bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa Newbie nie mogą pisać postów bez akceptacji, nie mogą wysyłać PW ani korzystać z Chatu.

Obrazek
USER - to ranga dla pełnoprawnych użytkowników. Dzięki niej można pisać bez akceptacji, wysyłać PW i korzystać z Chatu.
*Aby stać się pełnoprawnym użytkownikiem naszego forum, czyli awansować z rangi "Newbie" do rangi "User" należy aktywnie uczestniczyć w życiu forum i przestrzegać jego zasad. Nie ma żadnych ustalonych progów w tej kwestii i nie ma możliwości wcześniejszego awansu - prosimy nie pisać w tej sprawie. Pełne uprawnienia otrzymasz dopiero w momencie gdy ekipa forum Dopek.eu uzna, że jesteś godnym zaufania użytkownikiem, który przestrzega forumowych zasad.

Obrazek
SPECIAL RANK - to ranga specjalna dla pełnoprawnych użytkowników. Zawiera ona te same uprawnienia co ranga USER, ale wyróżnia ją kolor oraz możliwość dodania własnego tekstu na obrazek rangi. Ta ranga jest tylko dla elity naszego forum, osoby posiadające tą rangę muszą nie tylko znać i przestrzegać naszego regulaminu i zasad bezpieczeństwa, ale i świecić przykładem dla innych. Ranga ta jest przyznawana ręcznie przez administracje wg zasług - np. po zajęciu wysokiego miejsca w konkursie.

Obrazek
VENDOR - to ranga specjalna dla wszystkich sklepów partnerskich. Widząc tą rangę masz pewność, że masz do czynienia z zweryfikowanym przedstawicielem danego sklepu.

Obrazek
MODERATOR - to ranga specjalna dla wszystkich moderatorów z ekipy Dopek.eu. Widząc tą rangę masz pewność, że masz do czynienia z zweryfikowanym członkiem ekipy forum. Moderatorzy nie tylko dbają o porządek na forum i pilnują przestrzegania regulaminu i zasad bezpieczeństwa, ale też służą pomocą użytkownikom w każdej sprawie. Aktualną listę ekipy można znaleźć TUTAJ.
*Na ten moment nie szukamy nikogo nowego na to stanowisko. Prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Obrazek
ADMINISTRATOR - to ranga specjalna administratora forum. Administracja dba o wygląd i techniczne działanie strony.

----------------------------------
ObrazekENG version:Obrazek
----------------------------------
Obrazek
NEWBIE - it is a rank for new, inexperienced users, or those who have been downgraded from the rank of User for violating forum rules or security rules. For security reasons, Newbie cannot send posts without approval, they also cannot send PMs or use Chat.

Obrazek
USER - it is a rank for full-fledged users. Thanks to it, you can write without acceptance, send PM and use Chat.
* To become a full-fledged user of our forum, so to be promoted from the rank "Newbie" to the rank "User", you should actively participate in the forum's life and follow its rules. There are no fixed thresholds on this issue and there is no possibility of advance promotion - please do not write in this matter. You will receive full entitlements only when the Dopek.eu team decides that you are a trustworthy user who follows the forum rules.

Obrazek
SPECIAL RANK - is a special rank for full-fledged users. It contains the same permissions as the rank USER, but it is distinguished by its color and the ability to add your own text to the rank image. This rank is only for the elite of our forum, people with this rank must not only know and follow our forum rules and security rules, but also be an example to other users. This rank is granted manually by administration according to merits - e.g. after taking a high place in the competition.

Obrazek
VENDOR - is a special rank for all partner stores. If you see this rank you can be sure that you are dealing with a verified representative of a partner store.

Obrazek
MODERATOR - this is a special rank for all moderators from the Dopek.eu team. Seeing this rank you can be sure that you are dealing with a verified member of the forum team. Moderators not only take care of the order in the forum and ensure compliance with safety regulations and rules, but also help users in every matter. The current team list can be found HERE.
*At the moment we are not looking for anyone new for this position. Please do not send applications.

Obrazek
ADMINISTRATOR - this is the special rank of forum administrator. The administration cares about the appearance and technical operation of the site.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
tonielogin
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 13

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: tonielogin » 4 lata temu

Ja tam od ponad roku jestem newbie i nigdy nie zamierzalam nabijac postów zeby awanasowac - głównie czytam a udzielam sie jedynie kiedy mam powód :D nie da sie ukryć, ze pare razy odczuwalam potrzebę odpisać komuś na pw no, ale jak widać przeżyłam bez tego a może e nawet żyje sie lepiej :lol: a selekcja użytkowników i ograniczenia jak dla mnie są bardzo mądrym posunięciem z waszej strony :)

Status:
omenao
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 13

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: omenao » 4 lata temu

noobki rulez ;p :wave:

Status:
KrasnalOo
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 21

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: KrasnalOo » 4 lata temu

Piooona ziooom ;) ale tak czy siak mądra decyzja nie będzie ludzi na forum których nie powinno tu być a jeśli ktoś chce zostać i uczestniczyć w życiu forumowym to zostanie bez względu na rangę :thumbup:

Status:
pumex
Opiowrak
Awatar użytkownika
Pumex
Posty: 366
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 347

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: pumex » 4 lata temu

Pragnę podziękować Moderacji Forum, za podniesienie mojej rangi do poziomu user!

Status:
yogi
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 14

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: yogi » 4 lata temu

pumex, gratulacje ;) ja pracuje ciezko zeby nie byc szczurem :D kurwa zle mi sie to kojazy heh ;] pozdro administracja;] :smoke: :wave: :silent: :shh: :thumbup: ;)

Status:
pumex
Opiowrak
Awatar użytkownika
Pumex
Posty: 366
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 347

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: pumex » 4 lata temu

yogi, spokojnie, doczekasz się. Życzę Ci, oby jak najszybciej.
Ja niemal o tym nie myślałem, choć czasem brakowało mi niektórych opcji. Starałem się (i staram) być aktywnym, oczywiście kiedy mogę, bo obecnie nie mam zbyt dużo czasu na uciechy. Ale warto było być cierpliwym, bo fajne odczucie dostać awans :mrgreen: Zwłaszcza, że polubiłem to forum...
Pozdrawiam.

Status:
yogi
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 142
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 14

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: yogi » 4 lata temu

pumex, ano wlasnie brakuje czasem zeby ODP na prywatna wiadomosc lub pogadac z wariatami na chaciee:) no coz trzeba byc cierpliwym;] rowniez lubie to forum bo kumaci ludzie siedza z calej PL i nie tylko aczkolwiek nie dziwie sie administracji gdyz zapewne kret siedzi tu nie jeden a my tez musimy byc ostrozni na te kurwy;] Yo wariaty ;]

Status:
kulka
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 245

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: kulka » 3 lata temu

Rangi na forum....
tak się składa że to już moje któreś tam z kolei konto... W dodatku nie lubię pisać postow na ilość, wolę jakość, także w takiej randze mogę tu pozostać do końca.
Nie wiem czy to jest tak do końca dobry pomysł z tymi ranga i bo niektórym później odbija i czują się ważniejsi i mądrzejsi

Pozdrawiam 😁

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

kulka, Dokładnie, ważna jest jakość na którą patrzymy. ;) Ranga usera, to awans, który pokazuje wzór dla nowych użytkowników.
Jest to tak obszerne forum, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, co zapełni forum i będzie dobrze się czytać.
Trzymaj się regulaminu, oraz stałego konta, a z pewnością Cię awansujemy.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kulka
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 245

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: kulka » 3 lata temu

Gandalf zgadzam się z Tobą i uświadomiłem sobie, że cel jest zacny, kiedyś trole i psiarnia mogli pisać co popadnie i mieć dostęp do wielu funkcji bez żadnego stażu.
Dzisiaj rangi podnoszą poziom, to fakt👍 dzięki za rangi

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4940
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3123

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

kulka pisze:
3 lata temu
nie lubię pisać postow na ilość, wolę jakość
i bardzo słusznie.
kulka pisze:
3 lata temu
także w takiej randze mogę tu pozostać do końca
możesz, ale nie musisz
kulka pisze:
3 lata temu
niektórym później odbija i czują się ważniejsi i mądrzejsi
i uwierz mi na słowo takich osób jest niewiele, ale jak komuś "najebało prądu w kitę" to jego zachowania są gaszone w samym zalążku. oczywiście nie wszystko da się przez Nas Moderatorów wyłapać szybko i od razu. niekiedy potrzeba na to czasu, no i przede wszystkim Was "zwykłych" userów, którzy zgłaszają nam wszelkiego rodzaju anomalie [wystarczy użyć opcji zgłoś post]. nie ukrywam, że zaczęłam się przyglądać Twojej osobie jak Moderator Gandalf, zwrócił uwagę, że "być może" jesteś naprawdę wartościowym użytkownikiem, który "coś" wnosi dla forum.

Więc reasumując trzymaj się stałego konta, a na pewno zostaniesz doceniony.
kulka pisze:
3 lata temu
Pozdrawiam
również Pozdrawiam.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kulka
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 245

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: kulka » 3 lata temu

Bardzo podoba mi się to co napisałaś masz u mnie dużego +
Pozdrawiam i dzięki za merytoryczną odpowiedź 😀

Status:
Wayatek6
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 251
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 84

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: Wayatek6 » 3 lata temu

Witam.
Chciałbym serdecznie podziękować moderacji forum za przyznanie nowej rangi.
Pozdrawiam! :smoke:

Status:
DrOtker
Blister
Newbie
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 9

Rangi na forum

Nieprzeczytany post autor: DrOtker » 3 lata temu

Witam, mógłbym prosić o zweryfikowane użytkownika? Mogę dowód osobisty podać.