Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: sandheavens

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4950
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3125

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 3 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

kiszczak pisze:
3 lata temu
Dlaczego negatywna opinia o 4CMC została przez kogoś skasowana, mimo że wcześniej była zaakceptowana?

https://dopek.eu/././/4-cmc-sandheavens.com-opinie%2C-recenzje-%7C-opinions%2C-reviews-t6477s30.html#p165254
Dostałeś już odpowiedź w tamtym temacie. Twoja negatywna opinia nie została usunięta przez nikogo z Ekipy forum. Tamten post został usunięty przez sklep. My nie praktykujemy takich rzeczy, gdyż według Naszych zasad konstruktywna krytyka jest dozwolona o ile nie łamie Regulaminu.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Bruce
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 602
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 101

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Bruce » 3 lata temu

Gargameli pisze:
3 lata temu
Twoja negatywna opinia nie została usunięta przez nikogo z Ekipy forum.
I wszystko jasne.
Gargameli pisze:
3 lata temu
Tamten post został usunięty przez sklep.
Nieładnie jak sklep kasuje nieprzychylne opinie na temat oferowanych produktów.

Status:
yalasek
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 822
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 321

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: yalasek » 3 lata temu

Wszystko działa, także sklep jak zawsze idzie w odpowiednim kierunku. Wszystkie wątpliwości rozwiane no i nie pozostaje nic innego jak oczekiwać na mail niespodziankę :) pozdro!
Yalasek to postać fikcyjna cel jego stworzenia nie został jednak nigdy odkryty ani potwierdzony.

Status:
szerszen
Sniffiarz
Newbie
Posty: 120
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 93

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: szerszen » 3 lata temu

Napisałem wiadomość pocztową i narazie cisza . Ile mniej więcej sie czeka na odpowiedź vendora ?

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 750
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 339

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: beeniepatu » 3 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

yalasek, no raczej nie idzie i jako user z taka ranga powinienes to pietnowac. Sprzedajac produkty trzeba liczyc sie z roznymi opiniami. Negatywna opinia to nic strasznego - i co najwazniejsze mozna z nia dyskutowac, dopytac o wiecej szczegolow i po prostu bronic, skoro temat jest ok. Kasowania niewygodnych i merytorycznych opinii juz obronic ani wytlumaczyc sie nie da. Duzy, marketingowy i wizerunkowy blad V
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
yalasek
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 822
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 321

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: yalasek » 3 lata temu

beeniepatu,znawco tematu! Powiem Ci szczerze że nawet nie widziałem tej opinii zanim została usunięta więc na jej temat niestety nie dam rady się wypowiedzieć brachu.
Yalasek to postać fikcyjna cel jego stworzenia nie został jednak nigdy odkryty ani potwierdzony.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 3 lata temu

Jakiś sort niedoskonały i robicie zamęt.
Trojeczka fajna,coś od vendora można więcej się dowiedzieć na temat odczynników.
Kontakt,można powiedzie,że zależy od tego czy ma zapierdol,ale nie narzekam,a bezpieczeństwo przy wysyłce to bardzo dobry pomysł.
Polecam.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kiszczak » 3 lata temu

YourNightmare pisze:
3 lata temu
Jakiś sort niedoskonały i robicie zamęt.
Tu nie chodzi o ten niedoskonały sort tylko o fakt kasowania negatywnej opinii przez sklep.
yalasek pisze:
3 lata temu
nie widziałem tej opinii zanim została usunięta
Jest spowrotem w dziale 4CMC.
beeniepatu pisze:
3 lata temu
Negatywna opinia to nic strasznego - i co najwazniejsze mozna z nia dyskutowac, dopytac o wiecej szczegolow i po prostu bronic, skoro temat jest ok.
Skasowanie opinii przez sklep potraktowałem jako przyznanie się do winy, że Towar faktycznie jest kiepski. Po co to było ukrywać? Skoro prawda wyszła na jaw. Przecież można było się dogadać, zrekompensować. A teraz to popij wodą z usług sklepu na pewno nie skorzystam już i każdemu odradzam skoro takie rzeczy się zadziały.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 3 lata temu

kiszczak pisze:
3 lata temu
YourNightmare pisze:
3 lata temu
Jakiś sort niedoskonały i robicie zamęt.
Tu nie chodzi o ten niedoskonały sort tylko o fakt kasowania negatywnej opinii przez sklep.
yalasek pisze:
3 lata temu
nie widziałem tej opinii zanim została usunięta
Jest spowrotem w dziale 4CMC.
beeniepatu pisze:
3 lata temu
Negatywna opinia to nic strasznego - i co najwazniejsze mozna z nia dyskutowac, dopytac o wiecej szczegolow i po prostu bronic, skoro temat jest ok.
Skasowanie opinii przez sklep potraktowałem jako przyznanie się do winy, że Towar faktycznie jest kiepski. Po co to było ukrywać? Skoro prawda wyszła na jaw. Przecież można było się dogadać, zrekompensować. A teraz to popij wodą z usług sklepu na pewno nie skorzystam już i każdemu odradzam skoro takie rzeczy się zadziały.
o klefa się wadzicie,a są sposoby żeby się dogadać z vendorem PW.
Były też sorty nieraz gorsze u innych,a szło się porozumieć i nieraz dawali z nawiązką.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kiszczak » 3 lata temu

YourNightmare, Ja się nie wadzę. Napisałem jedynie negatywną opinię, która została usunięta i tyle. Nie będę się dogadywał z kimś kto stosuje tak perfidne zagrywki. Dla mnie to jest zwykłe oszustwo i tyle. Jak ktoś ma w poważaniu Klienta to dlaczego ja miałbym szanować sklep? Nie polecam sklepu sandheavens, ponieważ nie potrafi się przyznać do błędu. I stosuje dziwne praktyki. Nawet ekipa forum nie kasuje negatywnych opinii, a taki sklep jak coś mu nie pasuje to od strzała. Ja ze sklepem nie mam zamiaru już współpracować bo nie warto. I radzę się wielu zastanowić, większość to naganiane opinie.

Status:
Kartel999
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 206
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 67

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Kartel999 » 3 lata temu

Kolejna paczka doleciała w trybie Express!!!
Oczywiście wszystko bezpiecznie i bez problemowo .

Polecam !!!!

Status:
yalasek
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 822
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 321

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: yalasek » 3 lata temu

Kartel999 pisze:
3 lata temu
Kolejna paczka doleciała w trybie Express!!!
Oczywiście wszystko bezpiecznie i bez problemowo .

Polecam !!!!
no i pięknie :) życzę udanych testów! korzystając z okazji ja także Polecam sandheavens, :smoke:
Yalasek to postać fikcyjna cel jego stworzenia nie został jednak nigdy odkryty ani potwierdzony.

Status:
ZawiszaWksZ
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 32
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 8

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: ZawiszaWksZ » 3 lata temu

Paczka zamowiona w *** byla u nas w *** nad ranem. Pakowanie do poprawy sama jakosc swiadczonych uslug przeszla bardzo dobrze, kontakt byl stad nie bylo niepotrzebnego bolu glowy ze cos moze pojsc nie tak. Polecam niebawem zamowimy 4mmc i 3cmc i postaramy sie dorzucic cos od siebie. Pozdrawiam

Wiadomość moderatora

Nie piszemy dokładnego dnia tygodnia, kiedy było zamawiane i kiedy paczka dotarła. Możesz orientacyjnie napisać ilość dni.

Status:
Afromagnum
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 3

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Afromagnum » 3 lata temu

Cześć!

Najmocniej polecam tego allegrowicza.

Dobry kontakt, wszystko idzie płynnie i zrozumiale.

Gołab doleciał bardzo szybko i bezpiecznie.

Z pewnością zamowie ponownie, zero problemów, swietna jakość usług, nic tylko zamawiać!

Pozdrawiam

Status:
blacha
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 845
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 514

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: blacha » 3 lata temu

Ja postanowiłem osobiście sprawdzić ;
-4cmc
-eutylon
Dlatego składam zamówienie i chcę sam na własnym nosie ocenić te odczynniki chemiczne i rozwiać wszelkie wątpliwości na temat ich jakości w morde jeża xD :!: Bedzie bity ,bedzie leżał , będzie płakał xD :twisted:

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: insanemaid » 3 lata temu

Mój ulubiony vendor,produkty bardzo dobre,gołębie szybko dolatują,kontakt również świetny sandheavens, polecam :)