Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: sandheavens

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 891
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 90

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: chemiczny » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Ostatni post z poprzedniej strony:

dzejesol pisze:
2 lata temu
Czyli bez żadnych wyjaśnień odnośnie zjebanej partii 4cmc?
Ktoś pobierał proszek z ich laba, jak z jakością ?
O czym Ty do mnie rozmawiasz...? :smoke:
Nie było żadnej zjebanej partii 4cmc.
Z tego co piszą , to jakość czwórki jest nadal na wysokim poziomie.

A jeśli miałeś na myśli ostatnią awanturę, to ludzie piszą, że zamiast trójki dostali czwórkę.
Poniekąd dobrej jakości.
Wiosna :D

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 2 lata temu

yalasek pisze:
2 lata temu
ale post fajny!
post nie jest według mnie fajny. najprawdopodobniej jeszcze nie wytrzeźwiałeś, bo tego nie da się czytać.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Autor tematu
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 2 lata temu

Proszę trzymać się tematu dyskusji
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Janekthc
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 66

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Janekthc » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

dzejesol, dokładnie wyjebali wała że wysyłają 3 a każdy dostał klefa . Jeszcze mi na maila piszą że gówna nie dostałem to nic mi nie dorzucą w ramach rekompensaty za tego perfidnego wała. Daj pan spokój pierwszy raz się z takim czymś spotkałem że jeszcze piszą mi żebym to odesłał oni wymienią na inny czyli prawdziwą 3 . Chłopie jeśli masz jaja to wymień ale chociaż w ramach rekompensaty coś dorzuc bo to wstyd jeszcze żebym musiał odsyłać i czekać znowu marnować czas bo ty nie potrafisz się jak gość zachować . I ch.. mnie obchodzi że on jest dobry jak ja zamawiałem co innego to chce dostać to co zamawiałem a nie przez jakieś wałki się wku....
Życie byłoby tragiczne, gdyby nie było zabawy.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 2 lata temu

Janekthc pisze:
2 lata temu
I ch.. mnie obchodzi że on jest dobry jak ja zamawiałem co innego to chce dostać to co zamawiałem
dobrze prawisz. wkleje jeszcze raz swój wpis z wątku o 3cmc (kiedy przychodziła tłusta/mokra) żeby zobrazować tą wtopę vendora:
"idziesz do monopolu i kupujesz flaszkę dobrego whiskey. pan idzie na zaplecze aby nam je elegancko spakować. wracamy do domu uradowani, że zaraz przeżyjemy super degustację. otwieramy opakowanie - a tam butelka denaturatu. spoko, ktoś powie - i to i tamto ma alkohol i nas jebnie. ale chyba nikt z nas nie byłby zadowolony. i zapewne nie otworzyłby denaturatu? chyba, że jesteś naprawdę desperatem. "

Status:
Lil_Pit
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 520
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 271

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Lil_Pit » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Niech się pochwali, który jest na tyle mądry, że nie chciał reshipu, którego warunkiem było odesłanie poprzedniego tematu bo woli wyjebać temat do kibla? I mowa tu o hurtowniku. Jedna osoba rzuciła info, że to 4cmc i lecicie za tym jak psy za kością. Każdy mądry do dostania reshipu ale jak przyszło co do czego to tematu nie chce zwracać nikt. Widziałem ilu hurtowników dostało 50 krotnie większe ilości niż to co wy zamowilicie i nikt nie narzekał. Ile osób z tych które tu płaczą wrzuciło zdjęcie? Cały chuj. Więc wsadźcie sobie w dupę tę opinię bez pokrycia bo nie macie co liczyć, że takim udawanym płaczem dostaniecie reship za darmo. 1/3 osób z was, która tu płacze zamówiła w tym tygodniu to samo (potwierdzone info). Gratuluję podejścia a zwłaszcza tych osób, które nie widziały towaru w wpierdalaj się tutaj między słowa. Nie pozdrawiam.

Status:
Janekthc
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 66

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Janekthc » 2 lata temu

Lil_Pit, mordo ja chcę reship i to bardzo ,nie chce produktu o którym nic nie pisałem do nich a go otrzymałem . V napisał mi że gówna nie dostałem i z tym się nie zgodzę jeśli ktoś mi przysyła coś czego ja nie potrzebuje i nie chce to równa się u mnie to z gównem i zwykłym oszustwem . Dlatego napisał mi v żebym to odesłał i chcę reship absolutnie i nie płacze tutaj . Tylko wyrażam swoją opinię a na te nasze opinie każdy ma prawo i od tego jest te forum żeby wyrażać własne zdanie i poglądy . Pozdrawiam 🙂
Życie byłoby tragiczne, gdyby nie było zabawy.

Status:
zdechlyaniol
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 102

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: zdechlyaniol » 2 lata temu

To co czekamy na kody i niech się dzieje wola boska

Status:
Anonim70
Newbie

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Anonim70 » 2 lata temu

zdechlyaniol pisze:
2 lata temu
To co czekamy na kody i niech się dzieje wola boska
a co zamawiałeś koleżko ?

Status:
zdechlyaniol
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 102

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: zdechlyaniol » 2 lata temu

Przybysz pisze:
2 lata temu
zdechlyaniol pisze:
2 lata temu
To co czekamy na kody i niech się dzieje wola boska
a co zamawiałeś koleżko ?
Troja ale zobaczymy czy będzie trójka

Dodano po 2 godzinach 58 minutach 15 sekundach:
Pytanko ktoś dostał dziś kody i wszystko się zgadzalo chociaż raz?

Status:
Lil_Pit
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 520
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 271

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Lil_Pit » 2 lata temu

zdechlyaniol nikt nie dostał i dzisiaj nikt nie dostanie bo kody są w dwa konkretne dni. W połowie i na koniec tygodnia.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 2 lata temu

Lil_Pit pisze:
2 lata temu
Każdy mądry do dostania reshipu ale jak przyszło co do czego to tematu nie chce zwracać nikt.
punkt 8 z regulaminu FAQ:
Czy możliwy jest zwrot towaru?
Nie, nie jest możliwy.
Tworzymy precedens?

Status:
No_Spoko
Opiowrak
Awatar użytkownika
No_Spoko
Posty: 421
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 280

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: No_Spoko » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Lil_Pit pisze:
2 lata temu
Każdy mądry do dostania reshipu ale jak przyszło co do czego to tematu nie chce zwracać nikt.
Jak bym dostała taka propozycje to bym się nie zastanawiała, dostałam 10% na kolejne zamówienie (łącznie już 20%) ale i tak na zapytanie do V czy mogę z nich skorzystać to odpowiedzi przez tydzień nie dostałam.
Lil_Pit pisze:
2 lata temu
Ile osób z tych które tu płaczą wrzuciło zdjęcie?
Jak byś przeglądał tematy to byś wiedział, ja wiem ze jesteś cały czas na łączach z Sandem, ale to nie oznacza, żebyś krytykował ludzi za to, że wyrazili swoją opinie. Jak byś miał na stole gowno to powiedziałbys, ze dobre?
Lil_Pit pisze:
2 lata temu
1/3 osób z was, która tu płacze zamówiła w tym tygodniu to samo (potwierdzone info).
Widzisz jak dużo się odwróciło skoro 1/3?

Nie, ze szukam zaczepki tylko trza się pogodzić z tym, ze rzekome 3cmc wysyłane to nie jest ten odczynnik. Sam Vendor nie odpowiada już na forum, gdzie miesiąc temu był aktywny co chwila i potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości na zadane pytania.

A ja zatem pozdrawiam cię ciepło ;)

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: kiszczak » 2 lata temu

Lil_Pit pisze:
2 lata temu
warunkiem było odesłanie poprzedniego temat
https://dopek.eu/pl/faq-sandheavens.com-przeczytaj-ten-watek-zanim-napiszesz-email-lub-zadasz-pytanie-na-forum-t7287.html
Lil_Pit, Co to brednie? Raptem można odesłać?
lek_na_syfa pisze:
2 lata temu
punkt 8 z regulaminu FAQ:
Czy możliwy jest zwrot towaru?
Nie, nie jest możliwy.
Załączniki
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif.jpg (45.42 KiB)

Status:
hungobungo
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 18

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: hungobungo » 2 lata temu

Przesyłka dotarła ekspresowo, sposób pakowania bardzo mi się podobał.
Uważajcie na siebie ♥

Status:
DwDPzN
Ssak
Użytkownik
Posty: 74
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 91

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: DwDPzN » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Lil_Pit pisze:
2 lata temu
Niech się pochwali, który jest na tyle mądry, że nie chciał reshipu, którego warunkiem było odesłanie poprzedniego tematu bo woli wyjebać temat do kibla? I mowa tu o hurtowniku. Jedna osoba rzuciła info, że to 4cmc i lecicie za tym jak psy za kością. Każdy mądry do dostania reshipu ale jak przyszło co do czego to tematu nie chce zwracać nikt. Widziałem ilu hurtowników dostało 50 krotnie większe ilości niż to co wy zamowilicie i nikt nie narzekał. Ile osób z tych które tu płaczą wrzuciło zdjęcie? Cały chuj. Więc wsadźcie sobie w dupę tę opinię bez pokrycia bo nie macie co liczyć, że takim udawanym płaczem dostaniecie reship za darmo. 1/3 osób z was, która tu płacze zamówiła w tym tygodniu to samo (potwierdzone info). Gratuluję podejścia a zwłaszcza tych osób, które nie widziały towaru w wpierdalaj się tutaj między słowa. Nie pozdrawiam.
Ale te Twoje argumenty to są z dupy. Ja na przykład dostałem 4cmc zamiast 3cmc i nie chcę reshipu, tylko wyjaśnień vendora i jakiejś gwarancji, że więcej takich akcji nie będzie. Może ktoś lubi 4cmc, ale dla mnie to jest gówno i nie widzę sensu tego brać. A ze strony Vendora jest to słabe, że nie ma żadnych wyjaśnień, zwłaszcza że było to moje drugie zamówienie, a za pierwszym razem temacik był konkretny i się boje trochę ryzykować, że znów dostanę nie to co chciałem.