Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: sandheavens

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posty: 1221
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 21

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Kamilwajha » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Ostatni post z poprzedniej strony:

insanemaid pisze:
2 lata temu
i co że masz screeny za tak zwana pracę dostaje się paczki nie za darmo więc o co chodzi najwięcej się udziela Kamilwajha, i kiszczak, nie podoba się sklep to jest wielu innych a nie co chwilę pisać jakie to są sorty do dupy jeśli są lipne nie zamawiać i takie moje zdanie
insanemaid, dobra jak sa kiepskie to bede pisac wszystkim ze sa kiepskie i sa wyjebki zeby sie nikt nie naciał w koncu ppo to jest to forum. Droga panno na naganianie na kiepskie sorty to ci sie chyba fora pomyliły :) na pink prosze z takim zachowaniem!!
Jak to napisałaś taka praca, jak truciznę tez będzie sprzedawał to tez będziesz naganiać nowych nieświadomych klientów żebyś dostała kilka paczek innego towaru za free bądź klika blach na konto?
Takie zachowanie trzeba tępić w zarodku, a Wy, cała wasza śmietanka, próbujecie zrobić z tego forum rózowe,
Nasze forum powinno byc całkowitym przeciwieństwem tamtego syfu.
Z wyrazami najszczerszej pogardy!
Kamil
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
XxxPatryk
Szczur
Newbie
Posty: 36
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 10

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: XxxPatryk » 2 lata temu

Ja pierdole co tu się odpierdala :smoke: popcorn ju gotowy, nie przeszkadzajcie sobie.. :clap:

Brawo dla tych panów którzy mówią jak jest.

Status:
brykacz
Ssak
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: brykacz » 2 lata temu

W końcu zostało przerwane to kółko wzajemnej adoracji...

Zacznę od tego że przez kilka poprzednich miesięcy współpraca się układała.

Ostatnio zdjęcia produktów były nieaktualne i jakoś to przeszło bo produkt był dobrej jakości. Obecnie jest tak że zamawiasz konkretny produkt a dostajesz całkowicie co innego. A jeśli napiszesz negatywną opinie to zaraz jest pocisk. Nie tak to powinno wyglądać.

Status:
kowalo
Szczur
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 2

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: kowalo » 2 lata temu

Wiadomo cos o kodach dzisiaj?

Status:
zdechlyaniol
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 102

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: zdechlyaniol » 2 lata temu

kowalo pisze:
2 lata temu
Wiadomo cos o kodach dzisiaj?
Nikt nie dostał i się sand nie odzywa tak samo się martwię.

Status:
kowalo
Szczur
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 2

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: kowalo » 2 lata temu

To czekamy dalej, jakby było coś wiadomo dajcie znać

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: kiszczak » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

XxxPatryk pisze:
2 lata temu
Brawo dla tych panów którzy mówią jak jest.
Jakby było Nas więcej to byłoby lepiej. Obawiacie się napisać prawdę?
brykacz pisze:
2 lata temu
W końcu zostało przerwane to kółko wzajemnej adoracji...
Bo miarka się przebrała.
brykacz pisze:
2 lata temu
Obecnie jest tak że zamawiasz konkretny produkt a dostajesz całkowicie co innego.
Smutna, ale prawda.
brykacz pisze:
2 lata temu
A jeśli napiszesz negatywną opinie to zaraz jest pocisk.
Jak sam widzisz to teraz naganiacze nie mają logicznych argumentów aby wybrnąć z sytuacji. Zostali zostawieni sami sobie jak sklep zamilkł. Wiec cisnąć to sobie mogą po naplecie marszcząc freda.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: YourNightmare » 2 lata temu

kiszczak pisze:
2 lata temu
XxxPatryk pisze:
2 lata temu
Brawo dla tych panów którzy mówią jak jest.
Jakby było Nas więcej to byłoby lepiej. Obawiacie się napisać prawdę?
brykacz pisze:
2 lata temu
W końcu zostało przerwane to kółko wzajemnej adoracji...
Bo miarka się przebrała.
brykacz pisze:
2 lata temu
Obecnie jest tak że zamawiasz konkretny produkt a dostajesz całkowicie co innego.
Smutna, ale prawda.
brykacz pisze:
2 lata temu
A jeśli napiszesz negatywną opinie to zaraz jest pocisk.
Jak sam widzisz to teraz naganiacze nie mają logicznych argumentów aby wybrnąć z sytuacji. Zostali zostawieni sami sobie jak sklep zamilkł. Wiec cisnąć to sobie mogą po naplecie marszcząc freda.
WYLYŹ JUŻ GOROLU BO NIE IDZIE CIE STRSWIC I tych POPIERDOLONYCH WPISÓW. A screen co na insanemaid to leci do administracji amebo
Ostatnio edytowany przez YourNightmare 2 lata temu, łącznie edytowano 1 razy.
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: insanemaid » 2 lata temu

Jak większość ludzi tutaj dostają wynagrodzenie i jakoś nie ma problemu z tym to nie znaczy że jestem pustą bo nie znasz mnie a się wypowiadasz za te tępa istoto powinienes dostać bana,napisałam nie podoba się sklep to nie kupuj proste a nie wyzalasz się pały nie opierdalam dostaje za opinie towar proste taka praca i daruj sobie te denne testy i żenujące i weź skończ bo to się nudne robi te dramy....

Status:
Anonim70
Newbie

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Anonim70 » 2 lata temu

insanemaid pisze:
2 lata temu
Jak większość ludzi tutaj dostają wynagrodzenie i jakoś nie ma problemu z tym to nie znaczy że jestem pustą bo nie znasz mnie a się wypowiadasz za te tępa istoto powinienes dostać bana,napisałam nie podoba się sklep to nie kupuj proste a nie wyzalasz się pały nie opierdalam dostaje za opinie towar proste taka praca i daruj sobie te denne testy i żenujące i weź skończ bo to się nudne robi te dramy....
Większość ? może 3-5 osób :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :thumbup:

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: insanemaid » 2 lata temu

Kamilwajha pisze:
2 lata temu
insanemaid pisze:
2 lata temu
i co że masz screeny za tak zwana pracę dostaje się paczki nie za darmo więc o co chodzi najwięcej się udziela Kamilwajha, i kiszczak, nie podoba się sklep to jest wielu innych a nie co chwilę pisać jakie to są sorty do dupy jeśli są lipne nie zamawiać i takie moje zdanie
insanemaid, dobra jak sa kiepskie to bede pisac wszystkim ze sa kiepskie i sa wyjebki zeby sie nikt nie naciał w koncu ppo to jest to forum. Droga panno na naganianie na kiepskie sorty to ci sie chyba fora pomyliły :) na pink prosze z takim zachowaniem!!
Jak to napisałaś taka praca, jak truciznę tez będzie sprzedawał to tez będziesz naganiać nowych nieświadomych klientów żebyś dostała kilka paczek innego towaru za free bądź klika blach na konto?
Takie zachowanie trzeba tępić w zarodku, a Wy, cała wasza śmietanka, próbujecie zrobić z tego forum rózowe,
Nasze forum powinno byc całkowitym przeciwieństwem tamtego syfu.
Z wyrazami najszczerszej pogardy!
Kamil
ja nie nawidze różowego forum bo tam jest patologia,ja testuje sorty na sobie i naoewno nie narazilabym żeby komuś coś się stało po tym bo sama je testuje kazdy lubi co innego jeden Hex lubi mocny drugi słabszy także nie można mierzyc każdego ta sama miara a to że współpraca jest z sklepem to nie znaczy że wszystko zachwalam nie prawda bo zaraz naganiacz to byle gówno poleci nie prawda jeżeli mi coś nie pasuje napisze bo już lata siedze w tym temacie także nie patrz na to że ktoś nagania że opinie są nie wiarygodnie bo to nie prawda jeśli gadam że sort jest lipny to jest ale wiadomo jaka jest opinia jak ktoś nagania ludzie niech sobie myślą co chca ja piszę prawdę co myślę o danym sorcie i tyle w temacie

Status:
kiszczak
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 152
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 104

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: kiszczak » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

YourNightmare pisze:
2 lata temu
YLYŹ JUŻ GOROLU BO NIE IDZIE CIE STRSWIC I TWJ POPIERDOLONYCH WPISÓW
Co? Prawda kole w oczy? Naganiaczu co w moich wpisach jest "popierdolonego"? To, że publicznie Ci wytykam prawdę? To, że Ci publicznie piszę, że chwalisz sorty, które są naprawdę gówno warte? Już Ci nie będę pisał, że jesteś nikim - bo o tym akurat każdy wie. I co pójdziesz "złamasku" na czat i znowu będziesz pisał jaki to Ty biedny i poszkodowany? Takie życie jest niestety, a przemocą wobec insanemaid, nic nie wskórasz. Ludzie z litością i jednocześnie z pogardą na Ciebie patrzą. Nie masz głowy to nie ćpaj bo głupoty po tym robisz Łukaszku. Zapytasz jakie głupoty? Ja Ci odpowiem bo miałem dobrego papugę. Jako oskarżony miałem wgląd do akt, bo takie prawo mi daje Kodeks Karny, a konkretnie Art. 156. Czarno na białym widziałem kto się rozpruł, dokładnie z imienia i nazwiska. Chuj Ci w dupę frajerze.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: YourNightmare » 2 lata temu

kiszczak pisze:
2 lata temu
YourNightmare pisze:
2 lata temu
YLYŹ JUŻ GOROLU BO NIE IDZIE CIE STRSWIC I TWJ POPIERDOLONYCH WPISÓW
Co? Prawda kole w oczy? Naganiaczu co w moich wpisach jest "popierdolonego"? To, że publicznie Ci wytykam prawdę? To, że Ci publicznie piszę, że chwalisz sorty, które są naprawdę gówno warte? Już Ci nie będę pisał, że jesteś nikim - bo o tym akurat każdy wie. I co pójdziesz "złamasku" na czat i znowu będziesz pisał jaki to Ty biedny i poszkodowany? Takie życie jest niestety, a przemocą wobec insanemaid, nic nie wskórasz. Ludzie z litością i jednocześnie z pogardą na Ciebie patrzą. Nie masz głowy to nie ćpaj bo głupoty po tym robisz Łukaszku. Zapytasz jakie głupoty? Ja Ci odpowiem bo miałem dobrego papugę. Jako oskarżony miałem wgląd do akt, bo takie prawo mi daje Kodeks Karny, a konkretnie Art. 156. Czarno na białym widziałem kto się rozpruł, dokładnie z imienia i nazwiska. Chuj Ci w dupę frajerze.
niedojebane mózgowe i wypier... Bo naćpołe się i chojrak z dzieciaka

Dodano po 7 minutach 8 sekundach:
Frajer to ty i stary, jesteś konfi i pewnie z policji, wypierdalaj!
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4957
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3128

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: Gargameli » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

KURWA...

Koniec tej jebanej i popierdolonej dramy. Nie wiem o co chodzi i nie mam zamiaru dociekać bo nic mnie to nie obchodzi. A jeśli komuś nie odpowiada to niech z takimi prywatami wypierdala poza forum. Tolerować można wiele rzeczy, ale co tu się teraz odpierdala to woła o pomstę do nieba. Dość kurwa mać. Nie wiem kto, nie wiem co i tyle, natomiast od tego momentu próby przemycenia prywaty w postach potraktuję srogo. Ogarnijcie się. Naprawdę dawno nikt i nic nie wyprowadziło mnie z równowagi, a to co się teraz dzieje to jakiś kurwa Bollywood.
Zakończcie na ten czas tę popierdoloną dyskusję, która jest totalnym offtopem!!!


Trzymać się tematu poproszę!!!

Sandheavens.com - opinie i recenzje o sklepie
Sandheavens.com - opinions and reviews about shop
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kowalo
Szczur
Newbie
Posty: 18
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 2

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: kowalo » 2 lata temu

Jak myślicie, liczyć jeszcze na kod od Sanda tego wieczoru czy nie?

Status:
brykacz
Ssak
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Sandheavens.cc - opinie i recenzje o sklepie

Post autor: brykacz » 2 lata temu

Kody już są.