Siłownia - suplementy

Sprawdzone metody na regenerację organizmu oraz dyskusje na temat szkodliwości RC.
Status:
Pronto
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 455
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 85

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: Pronto » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

No właśnie nie zawsze daje radę z dietą na 100% bo czasem zarzucam w pracy coś na szybko choć staram się już dzień wcześniej coś przygotować :) Kupiłem białko z All Nutrition, które zarzucam po treningu razem z BCAA. Kreatynę czasem przed a czasem po treningu, jak po to mieszam z białkiem i też jest ok. Dokupiłem też witaminy żeby się wspierać od środka i taki zestaw narazie mi wystarcza. Jakieś rady od trenerów na siłowni dostałem i staram się je wdrażać. Narazie ćwiczę miesiąc i widzę już pierwsze zmiany w wyglądzie także szykuję się do formy na lato i mam nadzieję że też na lata :D
Adameq6999, Widzę że dużą masz wiedzę na ten temat, jakbyś wypuścił taki poradnik w pełnej wersji to myślę że nie tylko mi by się przydał :D

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 158

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 1 rok temu

Pronto pisze:
1 rok temu
Kupiłem białko z All Nutrition
Będziesz świecić w nocy po ich suplementach. Niedawno musieli wycofać sporo suplementów bo wykryto w nich tlenek etylenu.
Ta firma w ogóle nie bada tego co wrzuca na rynek.

Status:
Pronto
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 455
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 85

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: Pronto » 1 rok temu

Serio :| A co w takim razie polecasz? Jeszcze takie z Olimpu widziałem u gościa na stoisku będą dobre?

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 158

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 1 rok temu

Pronto,
https://www.badamysuplementy.pl/
Korzystaj z tej strony.

Status:
Pronto
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 455
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 85

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: Pronto » 1 rok temu

Sprawdziłem i tu są wyniki badań paru odżywek ale All Nutrition nie widzę... trochę mi śmierdzi reklamą ta stronka polecająca parę firm :|

Status:
CiumkajLoczka
Szczur
Newbie
Posty: 20
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 1

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: CiumkajLoczka » 1 rok temu

Jak latałem na siłke to zarzucałem kreatyne standardowo + cytruline na lepszą pompe. Jak byłby brak iw diecie to bcaa leciało bo to aminokwasy

Status:
DarkStar
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 103
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 22

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: DarkStar » 1 rok temu

Jak chcesz coś taniego i nie tak niepewnego jak AllNutrition to pomyśl o Ostrovit. Mam od nich jabłczan kreatyny, Glutaminę, Kofeinę, Guaranę i witaminy i są super. Mają też niedrogie BCAA.

Do teraz używałem BCAA Xplode z Olimp, ale przesiadłem się na bardzo lubianą przezemnie firmę
MyProtein z UK. Od lat od nich używam Kazeiny i teraz zakupiłem BCAA 2:1:1. Mają bardzo fajną jakość i bardzo niskie ceny. Na Allegro użytkownik toys2010 ma MyProtein w mega cenach.

Białka używam Biogenix co jest niemal tym samym co Olimp. To tak jakby druga marka posiadaczy Olimpa.Te same labolatoria.Za 4540g białka serewatki Biogenix dałem 360zł co jest bardzo fajną
ceną.

4540g białka od Olimp najtaniej znalazłem za 444zł. Róznica między Olimp a Biogenix jest dla amatora niezauważalna i nie ma sesnu przepłacać...

Status:
Pronto
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 455
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 85

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: Pronto » 1 rok temu

DarkStar, Najpierw dokończę to z All bo szkoda mi wyrzucać jak już kupiłem :| A potem poszukam tych co poleciłeś z Biogenix. Nie wiesz czy je można dorwać gdzieś stacjonarnie? Bo u mnie dużo tych stoisk z suplami. Widziałem też takie z Biotech USA ale oni już te ceny mają droższe :(

Status:
m3xir
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 86

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: m3xir » 11 mies. temu

Pronto pisze:
1 rok temu
Bo u mnie dużo tych stoisk z suplami.
No to najlepiej pochodzić i popytać, oni też mogą Ci sprowadzić co chcesz na zamówienie z odbiorem następnego dnia.

Status:
Pronto
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Autor tematu
Posty: 455
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 85

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: Pronto » 11 mies. temu

m3xir, O to tego nie wiedziałem, dzięki. Jak mi się skończy to popytam chyba że będzie jakieś promo na necie to zamówię. :P

Status:
FigielMigiel
Szczur
Newbie
Posty: 21
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 4

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: FigielMigiel » 11 mies. temu

według mnie suple to tylko mały dodatek i nigdy na nich nie powinno się opierać ćwiczenie. podstawa to dieta trening i regeneracja. do tego można dorzucić jakąś kreatyne albo aminokwasy ale nie liczcie na cuda

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
Awatar użytkownika
BendfellsTM
Posty: 379
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 195

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: BendfellsTM » 11 mies. temu

FigielMigiel pisze:
11 mies. temu
według mnie suple to tylko mały dodatek i nigdy na nich nie powinno się opierać ćwiczenie. podstawa to dieta trening i regeneracja. do tego można dorzucić jakąś kreatyne albo aminokwasy ale nie liczcie na cuda
Święta prawda. Żadne suplementy nie zastąpią dobrego treningu, i przede wszystkim diety i regeneracji. Są za to małym dodatkiem, który na pewno dokłada pewną cegiełkę do późniejszego sukcesu. Sam osobiście z suplementów stosowałem jedynie niekiedy białko (gdy makro się nie zgadzało), kreatyne, cytruline, i kofeine w celach pobudzenia. Traktujcie suple jako dodatek, i pamiętajcie o fundamentach. :thumbup:
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
scroogeq
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 28
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 8

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: scroogeq » 11 mies. temu

Zgodze sie z panami u góry.

Dobry plan treningowy, regeneracja i rozciaganie.
Przy dobrym planie jestesmy wstanie progresowac co trening, warto taki progres zapisywac, napedza nas to do dzialania.

Dieta to potezny filar dla calego organizmu i bardzo mocny wspolczynik progresu.
Najlepiej udac sie do dietetyka ktory nauczy nas dzialac z aplikacja do liczenia i gotowac samemu, edukowac sie w procesie
Lecz dodalbym zeby na poczatku spozywac mniej kalorii zeby "naprawic" metabolizm a nastepnie nadwyzke w celu masowania.

Bialko najlepiej z mięsa, chociaz ja jestem fanem "przedtreningowki" ktora opisalem nizej

Taka podstawowa dieta od ktorej mozna zaczac swoja przygode, zasada jest prosta

Zawsze zaczynamy dzien od 300ml wody aby pobudzic nasze jelita.

Dzien Treningowy

sniadanie: 3 duze jajka, 100g chleba pszennego, 15ml oliwy, 100g warzyw

przed silownia: 100g ryzu 100g banana 50g odzywki bialkowej i 50 ml mleka owsianego

obiad: 100g ryzu/kaszy/ryz brazowy 200g mięsa *rotujcie sobie* 100g wazyw 15ml oliwy


Dzien Regeneracji:

sniadanie: 3 duze jajka, 100g chleba pszennego, 15ml oliwy, 100g warzyw

obiad: 100g ryzu/kaszy/ryz brazowy 200g mięsa *rotujcie sobie* 100g wazyw 15ml oliwy

obiad: 100g ryzu/kaszy/ryz brazowy 200g mięsa *rotujcie sobie* 100g wazyw 15ml oliwy


Starac sie zamykac w 3 posilkach dziennie(najlepiej spozyc w 6-8h ) , nie podjadac w miedzy czasie, nie jesc 3h przed spaniem.

Co do treningu, to przed Kreatyna + Cytrulina

Po treningu zabrac cieply prysznic i sie rozciagnac.
Moj ulubiony zestaw rozciagajacy https://www.youtube.com/watch?v=Igzmhbghcd4

Odpoczac, posiedziec, zamknac oczy na 20 minut, odpoczac.


Jesli chodzi o suplementy to najwazniejsze:
rano 3g omegi, witamina d3,
+ ja bardzo lubie L-tyrozyne, ktore daje mi lepsze polaczenie mozg - miesien przez co trening jest lepszy

wieczor po ostatnim trzecim posilku: 2g omegi, magnez, potas, cynk *pomaga z tesosteronem + libido*


Zmieniac plan treningowy co 8 tygodni, zeby dawac nowy bodziec dla mięsnii

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posty: 121
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 11

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: Meowscles » 11 mies. temu

scroogeq pisze:
11 mies. temu
Zgodze sie z panami u góry.

Dobry plan treningowy, regeneracja i rozciaganie.
Przy dobrym planie jestesmy wstanie progresowac co trening, warto taki progres zapisywac, napedza nas to do dzialania.

Dieta to potezny filar dla calego organizmu i bardzo mocny wspolczynik progresu.
Najlepiej udac sie do dietetyka ktory nauczy nas dzialac z aplikacja do liczenia i gotowac samemu, edukowac sie w procesie
Lecz dodalbym zeby na poczatku spozywac mniej kalorii zeby "naprawic" metabolizm a nastepnie nadwyzke w celu masowania.

Bialko najlepiej z mięsa, chociaz ja jestem fanem "przedtreningowki" ktora opisalem nizej

Taka podstawowa dieta od ktorej mozna zaczac swoja przygode, zasada jest prosta

Zawsze zaczynamy dzien od 300ml wody aby pobudzic nasze jelita.

Dzien Treningowy

sniadanie: 3 duze jajka, 100g chleba pszennego, 15ml oliwy, 100g warzyw

przed silownia: 100g ryzu 100g banana 50g odzywki bialkowej i 50 ml mleka owsianego

obiad: 100g ryzu/kaszy/ryz brazowy 200g mięsa *rotujcie sobie* 100g wazyw 15ml oliwy


Dzien Regeneracji:

sniadanie: 3 duze jajka, 100g chleba pszennego, 15ml oliwy, 100g warzyw

obiad: 100g ryzu/kaszy/ryz brazowy 200g mięsa *rotujcie sobie* 100g wazyw 15ml oliwy

obiad: 100g ryzu/kaszy/ryz brazowy 200g mięsa *rotujcie sobie* 100g wazyw 15ml oliwy


Starac sie zamykac w 3 posilkach dziennie(najlepiej spozyc w 6-8h ) , nie podjadac w miedzy czasie, nie jesc 3h przed spaniem.

Co do treningu, to przed Kreatyna + Cytrulina

Po treningu zabrac cieply prysznic i sie rozciagnac.
Moj ulubiony zestaw rozciagajacy https://www.youtube.com/watch?v=Igzmhbghcd4

Odpoczac, posiedziec, zamknac oczy na 20 minut, odpoczac.


Jesli chodzi o suplementy to najwazniejsze:
rano 3g omegi, witamina d3,
+ ja bardzo lubie L-tyrozyne, ktore daje mi lepsze polaczenie mozg - miesien przez co trening jest lepszy

wieczor po ostatnim trzecim posilku: 2g omegi, magnez, potas, cynk *pomaga z tesosteronem + libido*


Zmieniac plan treningowy co 8 tygodni, zeby dawac nowy bodziec dla mięsnii
o kurcze fajnie rozpisane moze coś sciagne od ciebie jeśli chodzi o diete :P

Status:
tidas
Sniffiarz
Newbie
Posty: 133
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 5

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: tidas » 11 mies. temu

Byłby ktoś taki fajny żeby rozpisać plan treningowy na cały tydzień?

Status:
SiemanoPix
Sniffiarz
Siemanopix
Posty: 102
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 122

Siłownia - suplementy

Nieprzeczytany post autor: SiemanoPix » 11 mies. temu

tidas pisze:
11 mies. temu
Byłby ktoś taki fajny żeby rozpisać plan treningowy na cały tydzień?
Na necie masz sporo planów, myślę że lepiej skorzystać z jakichś polecanych niż ktoś bez wiedzy miałby rozpisać ;D
Ja aktualnie stosuje się do popularnego planu fbw Sakera
Fbw ponoć lepsze dla początkujących, i dla osób na redukcji, więc idealnie dla mnie