T*ni*.c*

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

A jeśli ktoś chce mi wpisać, że bronie sklepu to niech zacytuję fragment w którym to robię.
Ja chcę rzetelnej opinii w oparciu o rzetelny papier a nie o śmieci.
I tak - gdyby ktoś odstawił podobny numer w partnerskim też bym poleciał podobnie po tej osobie.

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 204
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 28

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Baltazar Gabka » 4 lata temu

Nikt nie będzie tobie wierzył twoje farmazony!!! Kto ma konto u Pana G. jak kolega u góry napisał BĘDĄ KUPOWAĆ I PIERDOLA GLUPOTY!!! ON MA MARKĘ JUŻ WYROBIONA JAK KTOŚ POZNAŁ JEGO SMAKOŁYKI TO WIE ŻE LIPY NIEMA!

smutna, czekam na twoją odpowiedź i pokaż mi posty!!! Jak ktoś o coś prosi to trzeba jego słowo uszanować ale przez ciebie niewytrzymalem!!! Przyznaje się kupuje maczanke 😍

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 204
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 28

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Baltazar Gabka » 4 lata temu

Nie chce mi się cofać do tyłu stron pani smutna, jest zarejestrowana od 3miesiecy na forum. Od kiedy jest grono klientów zamknięte u Pana G. Trzeba sobie policzyć. Pierwszy wpis smutna, i układanka puzzli wyjdzie już niewypowiadam się dziale ale pamiętaj jedno dziewczynko udowonie tobie

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 204
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 28

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Baltazar Gabka » 4 lata temu

Muli konto

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

smutna pisze:
4 lata temu
skoro w Trollu jest opio jak piszą
Kto i na jakiej podstawie to pisze ? Tzn kto poza Tobą.

Status:
blacha
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 845
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 514

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: blacha » 4 lata temu

Baltazar Gabka, ja tak samo kupuje maczanke xD

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 204
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 28

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Baltazar Gabka » 4 lata temu

smutna pisze:
4 lata temu
pracawnet, Nie mogę odpisywać na wiadomości prywatne. Kup sobie ten tester (groszowe sprawy) i sprawdź sam. Na 100% jest tam syntetyczne opio. Potwierdzają to opinie naganiaczy co twierdzą, że Troll jest słabszy. Tak zgadza się - jest słabszy, ale w spektrum czasowym bardziej wyniszczający i z mega potencjałem uzależniającym. Tak właśnie działa opio.
Baltazar Gabka pisze:
4 lata temu
KTOŚ ZAŁOŻYŁ MULITIKONTO
Najprędzej sam Pan G do naganiania pozytywnych opinii celem uniknięcia kosztów reklamy na forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Baltazar Gabka pisze:
4 lata temu
PRÓBUJE ZNISZYC PANA G
Sam się niszczy sprzedając ludziom syntetyczne opio, które jest zawarte w Trollu. Nawet o tym nie raczy poinformować swojego i tak wąskiego grona Klientów.

Baltazar Gabka, KacprowskY, Myślcie sobie co chcecie, ale ja wiem swoje i po raz kolejny piszę, że Troll to syf na opio. Naganiajcie dalej. Powodzenia życzę.
Ciekawe kiedy Sergiusz, josiek, Gandalf, Gargameli, oraz krysztalowy, zareagują w przedmiotowej sprawie.

Każdy widzi, że pozytywne opinie są naganiane i nic więcej. A kto wie może w temacie wypowiada się sam Gustaw? :mrgreen:
Baltazar Gabka pisze:
4 lata temu
twojego nicka nie pamiętam że się udzielałas tym forum i różowym o temacie G.
Tutaj udzielam się sporadycznie i zawsze piszę prawdę. Co do różowego - nie mam tam konta bo tamto forum jest stworzone przez kurwy dla kurw.
SŁUCHAJ DZIEWCZYNKO SPRAWDZIŁEM TWOJE WPISY DOPIERO TERAZ SA NA FORUM JESTEŚ OD 3MIESIECY ZAJESTROWANA !!!! ZAMKNIĘTE GRONO KLIENTÓW JEST OD 4MIESIECY!!! MULTIKONTO Niemamy o czym gadać

Status:
blacha
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 845
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 514

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: blacha » 4 lata temu

opio gdzie ?xD :lol:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: mbside » 4 lata temu

Nikt sklepu nie broni tylko chodzi o nieprawdziwą informacje na temat składu tr, a jeśli faktycznie na dowód że zawiera opio to niech pokażę. Ale nie jakimś testem za grosze

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Nie mam czasu czytać całej tej awantury, ale akurat to, że ten sklepik sobie tu prowadził przez ponad rok czasu dział "partnerski" z multikonta to jest fakt, który również jemu wprost napisałem na jego żądanie usunięcia (bo o żadnej prośbie mówić nie można, to był rozkaz) wraz z nazwaniem naszych userów i jednocześnie swoich klientów "baranami". Pisałem o tym również na początku całej tej afery, tutaj:
https://dopek.eu//t%2Ani%2A.c%2A-t4729s225.html#p117956

Konta zostały poblokowane a ich posty pousuwane, oczywiście cwaniak się nie przyznał, no ale było np. jedno konto, które miało ok. 70 postów i większość jego contentu to były informacje o przerwach sklepu i uspokajanie userów w razie dłuższego oczekiwania na paczkę - w tym jak i w poprzednim jego wcieleniu, czyli w tym temacie:
https://dopek.eu//funbooster%2A.%2A%2A%2A-t179p130085.html#p130085

Dodatkowo żadne z zablokowanych kont nawet nie pytało o przyczynę blokady - sytuacja była i jest dla nas oczywista.

Ale żeby było uczciwie - przenieśmy się do samego początku tego sporu.
Zaczęło się od pytania:
https://dopek.eu//t%2Ani%2A.c%2A-t4729s210.html#p116745
mbside pisze:
4 lata temu
luki4000, kiedy?
I na nie odpowiedzi:
https://dopek.eu//t%2Ani%2A.c%2A-t4729s210.html#p116752
luki4000 pisze:
4 lata temu
mbside, w następnym tygodniu.
To, że użytkownik luki4000 podał przybliżony czas dostawy, co nie jest przecież niczym złym ani zabronionym przez regulamin (nie podał żadnej konkretnej daty, taka informacja, że coś "powinno być w przyszłym tygodniu" to żadna poszlaka dla służb) i przecież z palca sobie tego nie wyssał - zapewne dowiedział się tego od właściciela tego sklepiku.
I potem zaczęły się całe te sceny - z wspomnianego wcześniej konta, z którego właściciel sam prowadził sobie tu (i wcześniej w temacie funboosters czyli w swoim poprzednim wcieleniu) dział "partnerski" zaczęły się wyzwiska w stronę tego usera i ogólnie w stronę naszych userów. Posty zostały oczywiście usunięte, a konto zablokowane, ale znaczna część jego postów dalej jest dostępna - każdy może wejść i sprawdzić w jak sprytny sposób były prowadzone jego tematy: https://dopek.eu/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4381
Nawet ten styl pisania jest identyczny ze stylem pisania maili, które zobaczycie za chwilkę.

Następnie gdy ucięliśmy mu prawo głosu zaczęło się nakręcanie userów przeciwko nam (co widzę trwa niestety do tej pory).
Gdy i to nie pomogło zaczęło się pisanie do mnie na maili. Poniżej zamieszczam całą korespondencje, aby każdy z Was mógł sam ocenić:

Email nr 1 - rozkaz usunięcia (chyba, że zrobimy coś z tymi "baranami" czyt. Wami)
Cześć, albo zróbcie coś z tymi baranami co piszą takie szczegóły kiedy co
będzie albo usuńcie cały wątek bo to jest jakaś masakra...

Pozdr
Fun
Moja odpowiedź:
Witam, zaraz, zaraz - jaki wątek (LINK), z kim mam przyjemność i o co byś chciał mnie poprosić, bo chyba nie napisałeś mi właśnie maila z rozkazami, które mam wykonać jednocześnie obrażając moich userów, prawda?
Jego odpowiedź:
Cześć, widzę że w wątku ludzie piszą o takich rzeczach jak nasza dostawa
.. Zastanawiam się tylko dlaczego modzi nie usunęli tych postów bo to już
jest przegięcie takie rzeczy pisać poza PRV.
Mam prośbę, usuńcie proszę wątek bo dzięki takim informacjom o kłopoty
bardzo łatwo.

Pozdr
Gustaf
Moja odpowiedź:
Witam,

1) User wyżej nie złamał naszego regulaminu ani zasad bezpieczeństwa. Napisanie orientacyjnego czasu to przegięcie?
2) Nie ty tu decydujesz co będzie usuwane i dodawane, jakie treści są dozwolone a jakie nie. Nie ty odpowiadasz za pracę moderatorów. Pisać o was może każdy, jesteśmy niezależnym forum i jak ktoś będzie chciał pisać opinie o coca coli czy o twoim sklepiku - może sobie swobodnie je pisać.

I gdybyś wczoraj nie pisał do mnie tonem rozkazującym oraz nie obraził moich userów i przede wszystkim - gdybyś sobie od kilku miesięcy nie prowadził działu partnerskiego z tego konta, z którego pisałeś to samo co w mailu, wbrew naszym zasadom - spełniłbym twoją prośbę bez problemu. Ale,że nie szanujesz mnie, moich userów ani moich zasad to nie masz prawa mnie o nic prosić. A tym bardziej wymagać, bo zachowujesz się jakbyś był od trzech lat partnerem, a po prostu sobie kręciłeś tam dział na własną rękę z konta usera, co jest karygodne. Tak się w to wczułeś, że nawet ci się wydaje, że masz prawo sterować i kontrolować treści tam zamieszczane i delegować moich moderatorów do własnych celów. :) Wybacz, że ich nie poinstruowałem, że mają bezwzględnie pilnować porządku w twoim dziale, zapomniałem, że jesteśmy partnerami od tylu lat!

3) Prowadząc sobie u mnie dział partnerski panie tania czy jak cie tam zwą z tego konta usera złamałeś nasze zasady (w przeciwieństwie do usera o którego tak płaczesz od wczoraj, który ich nie złamał). Dlatego wypad i o nic nas nie proś. Nie umiesz się zachować to nie licz, że ktoś ci będzie na rękę szedł....
Następnie odpisywał już jedynie jakimiś żałosnymi docinkami w naszą stronę - co pozwoliłem sobie zignorować, tak więc również pozwolę sobie zignorować wklejanie tego tutaj aby nie dawać mu satysfakcji.

Tak więc tak wygląda od a do z afera z Panem tanim, nie wiem czy on jest tani czy drogi, ale zbyt mądry to on na pewno nie jest.

Miałem się do tego nie odnosić, bo niestety w ten sposób robimy dodatkową reklamę tej kanalii (na którą go nigdy nie było stać), no ale powyższa dyskusja i sankcje karne, które nałożył na naszych userów (i jednocześnie swoich klientów) oraz wywołania do tablicy zmusiły mnie abym zareagował.
Jeśli ktoś nie wie co to za sankcje to bardzo proszę:
takBOnie pisze:
4 lata temu
Naprawdę jesteście mało inteligentni? Gustaw sra na forum, a Wy jeszcze tę kurwę wspomagacie.
Obrazek
Lepiej niż użytkownik takBOnie nie umiałbym chyba tego podsumować. :)

Z tymi sankcjami to nieźle tego taniego poniosła fantazja, może to jakiś niespełniony prokurator? :lol:
Ale nie bójcie się moi kochani, nie zniżymy się do jego poziomu, u nas nikt nie będzie nikomu kasował kont za kontakt z tym Panem!

I tak Panie Tania, mamy o sobie wysokie mniemanie, gdyż w przeciwieństwie do Pana jesteśmy uczciwymi, solidnymi ludźmi, którzy umieją się wysłowić i dogadać z innymi. Pan za to powinien mieć o sobie troszkę mniejsze mniemanie. Naprawdę uważa Pan, że informacja, którą sam Pan zdradził jednemu ze swoim klientów, że "w przyszłym tygodniu" przyjdzie do Was dostawa jest informacją krytycznie zagrażająca Waszemu bezpieczeństwu? Czy czasem nie naoglądał się Pan zbyt dużo filmów? Bo coś mi się wydaje, że paczka z kilogramem śmierdzącego kryształu, który potem przerobisz na te swoje cuda nie jest w zainteresowaniu służb na równi z 3 tonami kokainy z trójmiasta...
A jeśli już tak troszczysz się o bezpieczeństwo swoich wysyłek - to sugeruje zacząć od zmiany poczty, nie wysyłać cały czas z jednego miejsca jak to robisz teraz oraz nie nadawać paczek ręcznym pismem. Zdaje sobie sprawę, że jest Pan takim pionkiem, że służbom nawet nie opłacałoby się angażować grafologa, natomiast jeśli już mielibyśmy szukać luk w Pańskim bezpieczeństwie - polecałbym zacząć od tych dwóch.
-------
Jeszcze odnosząc się do użytkowników:
Tak jak pisałem, nie czytałem całości, zacząłem od treści Wizzair - mając go za inteligentnego usera:
Wizzair pisze:
4 lata temu
smutna pisze: ↑
21 godz. temu
Niemniej jednak odnoszę wrażenie, że sklep na początku tego tematu z multikont zaczął prowadzić kampanię reklamową za darmo.

Hahahahahaha lol xD pisz więcej pisz więcej ;))))
Wizzair, odpisując w ten sposób nie majac pojęcia o sprawie pokazujesz sam na jakim jesteś poziomie. Tak więc " Hahahahahaha lol xD pisz więcej pisz więcej ;))))" - tyle mam Ci do powiedzenia.

Baltazar Gabka, SPAM, capslock, żałosny rozkrzyczany bachor, który już wcześniej z resztą miał warny i upomnienia - gratuluje nowej rangi.

smutna, chociaż część z tego co piszesz jest prawdą, to sposób w jaki to piszesz i całe konto wygląda na jedna wielką prowokacje mającą na celu zrobić tu jakąś awanturę - i w sumie Ci się to udało. Newbie jest, także nie mam na co zdegradować, ale awansować to Ty też nie awansujesz. :)

Gratuluje Wam wszystkim, zajęliście mi pół godziny niedzielnego popołudnia, dziękuje za uwagę i wracam do przyjemniejszych zajęć.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
smutna
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 188
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 49

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: smutna » 4 lata temu

Mimo, że zostałam zeszkalowana przez forumowiczów dziękuję poniekąd za stanięcie w mojej obronie. Nie jestem trollem, a osobą której wbrew jej woli sprzedano opiaty. Strzeżcie się tego sklepu i jego właściciela, który jak się okazało jest zerem.

Status:
takBOnie
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 650
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 107

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: takBOnie » 4 lata temu

Sergiusz pisze:
4 lata temu
Naprawdę jesteście mało inteligentni? Gustaw sra na forum, a Wy jeszcze tę kurwę wspomagacie.
Zamieściłem jedynie screen komunikatu jaki Gustaw wyświetla swoim Klientom. Nie spodziewałem się, że to aż na taką miarę oszust i, że za plecami swoich Klientów bez jakiejkolwiek informacji sprzedaje maczankę na opiatach. Nie polecam po raz kolejny.

Status:
Syntetyk12
Psychonauta
Użytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 143

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Syntetyk12 » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Wypadało by przedstawić jeszcze jakieś dowody potwierdzające, że jest tam opio .

Dać do jakiegoś labo do sprawdzenia i jeżeli faktycznie jest to dopiero oskarżać.

Tak mi się wydaje .

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: mbside » 4 lata temu

takBOnie pisze:
4 lata temu
Sergiusz pisze:
4 lata temu
Naprawdę jesteście mało inteligentni? Gustaw sra na forum, a Wy jeszcze tę kurwę wspomagacie.
Zamieściłem jedynie screen komunikatu jaki Gustaw wyświetla swoim Klientom. Nie spodziewałem się, że to aż na taką miarę oszust i, że za plecami swoich Klientów bez jakiejkolwiek informacji sprzedaje maczankę na opiatach. Nie polecam po raz kolejny.
Masz na to jakiś dowód?

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 2068
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 720

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Wizzair » 4 lata temu

takBOnie pisze:
4 lata temu
CzarnyMurzyn pisze:
4 lata temu
Po spaleniu występuje chwilowa euforia, mega rozluźnienie i nadmierna senność. Do tego źrenice się zwężają na maksa i wyglądają jak łebki od szpilek. Oddech spowalnia do tego stopnia, że wtajemniczony od razu wyczuwa, że to jakieś opio.
Opis by pasował. Wręcz analogiczny jak w Czarodzieju i Devilu (e-liquid), które były na FUFie (w dwóch sklepach).

Jeśli obecny Troll faktycznie jest na opio, to czystym skurwysyństwem ze strony sklepu jest niepodanie tego do informacji swoich Klientów. Podejrzewam, że sklep sam nie wie co tak dokładnie sprzedaje.
Wiesz, że ten opis z euforia pasuje do części kanna ?
Macie jaja to kupcie tester sinuci nagrajcie reakcje.

Najciekawsze,że na forum do G uderzają newbie ;))

Dodano po 9 minutach 12 sekundach:
Sergiusz pisze:
4 lata temu
Następnie gdy ucięliśmy mu prawo głosu zaczęło się nakręcanie userów przeciwko nam (co widzę trwa niestety do tej pory).
Może coś przegapiłem łe nie widziałem, żeby ktoś po Was jechał
Sergiusz pisze:
4 lata temu
odpisując w ten sposób nie majac pojęcia o sprawie pokazujesz sam na jakim jesteś poziomie.
Na jakim ? Będąc na h 10 lat a .innych cpunskich 6 widziałem jak upadali najwięksi ale nie G.
W tym momencie liczę na to, że ludzi którzy uderzaja z problemami zrobią to w sposób rozsądny :
- masz podejrzenie, że jest tam opio kup tester sinu i badaj każdy narkotyk
- masz problem z v nie kupuj. Nie kupujesz, spoko ale w tym momencie przedstaw nam cokolwiek co powie czemu jest tak a nie inaczej.

Na te chwilę najwiecej mówią konta no name które nie umieją wrzucić zdjęcia zamowionego towaru więc jak traktować takich ludzi ?

Resztę opisałem w już nieco bardziej złożonych postach niż ten przytoczony przez Ciebie.
Gównoburzy by nie było gdyby to wszystko miało ręce nogi, głowe, dupe.
I jak jeszcze większość rozumie spięcie Wasze że sklepem tak tego co sale sw dzieje już nie.

No ale to już Wasza sprawa.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

T*ni*.c*

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Wizzair, sprawa tego co ten sklepik sprzedaje i co wysyła jest dla mnie tak samo interesująca jak jego przyszłość. Słowo przeciwko słowu. Ta smutna też nie wydaje mi się być zbytnio wiarygodna, ale po zachowaniu właściciela tego sklepu nie zdziwiłbym się gdyby w ten sposób chciał zemścić się np. na osobie, która wbrew jego woli dalej pisała tutaj posty.
Nie wiem, co on tam sprzedaje i naprawdę średnio mnie to interesuje. A nawet gdyby mnie to interesowało to nie mam jak sprawdzić, bo pewnie po tym, jak się wypowiedziałem w jego wątku moje konto zostało usunięte. :lol:
Ale wcześniejsza dyskusja dotyczyła również wielu innych aspektów, jak multikonta, promocja sklepu, jego żądania oraz prymitywne, chamskie zachowanie. Natrudziłem się aby Tobie i innym dostarczyć na to wszystko dowodów, dlaczego teraz wszyscy wielcy obrońcy tego trutnia milczycie w tych wszystkich pozostałych aspektach?
Wcześniej temat prowadzenia "działu partnerskiego" skomentowałeś w ten sposób:
Wizzair pisze:
4 lata temu
smutna pisze: ↑
21 godz. temu
Niemniej jednak odnoszę wrażenie, że sklep na początku tego tematu z multikont zaczął prowadzić kampanię reklamową za darmo.

Hahahahahaha lol xD pisz więcej pisz więcej ;))))
Teraz jak Ci dostarczyłem na to niezbitych dowodów, włącznie z linkiem do profilu, gdzie dalej można sprawdzić, jak prowadził sobie tu oba swoje tematy przez tyle czasu (mimo, że część postów wyleciała, dalej jest to niezbity dowód, styl pisania jest identyczny z tym z maili, z resztą w pierwszym mailu napisał mi dokładnie to samo, co w jednym z postów) to nie masz nic do powiedzenia tylko uczepiłeś się tej smutnej, bo jest newbie.
A tych kont uwierz mi było wiele i sądzę, że najwięksi krzykacze typu Baltazar Gabka to dalej są jego niewyłapane konta z przeszłości. Tutaj działo się to samo co u pysznego i devila - masowa opłacana nagonka połączona jeszcze z aktywnością samego właściciela. Po zablokowaniu innych kont to właśnie ten baltazar tutaj najgłośniej krzyczał o usunięciu wątku i nie reagował na żadne upomnienia - jak widać też miał w tym jakiś interes.

Postawa tego vendora jest naganna, gra nie fair wobec nas i wobec Was, obraża Was, widać, że nie ma do Was żadnego szacunku, a Wy chwytacie się jednego argumentu ślepi na całą resztę, mimo, że tak naprawdę nie wiecie i nie dowiecie się co ona tam dostała. Nawet jakby dała Ci ten Twój upragniony dowód na to - zakładając, że nie mówi prawdy - mogłaby przecież z łatwością go spreparować...

I nie zabronię jej pisać, że dostała coś co jej nie spasowało, tak samo jak Tobie nie zabronię pisać, że w to wątpisz. Słowo przeciwko słowu i jak widać ranga tu nie ma nic do rzeczy, bo człowiek z rangą "nauczyciel" na zarzut tej samej Pani, który akurat był zgodny w 100% z prawdą i na który Wam właśnie dostarczyłem niezbitych dowodów napisał "Hahahahahaha lol xD" sprowadzając poziom rozmowy na samo dno.

Dodam tylko, że chyba jeszcze nie było forumowej afery, w której nie grałbyś pierwszych skrzypiec! Jest kłótnia, są problemy - jest Wizzair. I tak jak np. użytkownik mbside - grzecznie pyta o dowód, gdyż nie wierzy w to co ona pisze, tak Ty jak zawsze w swoim pełnym jadu stylu musisz to wszystko nakręcać. I ja ani smutnej nie bronię, ani jej wierzę czy nie wierzę ani w żaden sposób tego wcześniej nie skomentowałem - nie obchodzi mnie to, interesuje mnie całokształt zachowania vendora, który to już zdążył pokazać swoje prawdziwe oblicze.

Dlaczego nie przeszkadza Ci to, że ten sklep otwarcie Was obraża? Dlaczego nie przeszkadza Ci to, że ten sklep próbuje ograniczyć Wam wolność słowa? Może to pierwszy krok to exit-scamu, o którym nawet nikt by nie napisał, jeżeli na żadnym z forów nie byłoby o nim ani słowa i doiłby z Was do ostatniego nieświadomego klienta? Wierzysz w to, że nagle zachciało mu się usunąć wątek po roku nakręcania w nim ruchu tylko dlatego, że ktoś napisał, że "dostawa powinna być w przyszłym tygodniu" co jest powszechne, w każdym dziale forum - partnerskim czy nie partnerskim? Zastanów się trochę, przeczytaj co wcześniej napisałem, bo to co piszesz nie ma nic wspólnego z obiektywną opinią i wydajesz się być co najmniej tak zaślepiony na wszystkie pozostałe argumenty i okoliczności, jakby Tobie też posmarowali...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.