VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Aktualności i informacje z forum. To wszystko co musisz wiedzieć, aby sprawnie się po nim poruszać.
Status:
KajKoO
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 145
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 10

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: KajKoO » 3 tyg. temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

ladnie ladnie :thumbup:

Status:
Champion63
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 42

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: Champion63 » 3 tyg. temu

Mistrzowie po prostu, pierwsza klasa światowa :D

Status:
Pronto
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 442
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 82

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: Pronto » 3 tyg. temu

Gargameli pisze:
1 miesiąc temu
ziPPo_33 pisze:
1 miesiąc temu
Nie wiedziałem że z szefowej Gargameli, taki gagatek.
Też nie wiedziałam xD... ale trochę coś za mocno odbiegliśmy od tematu. Bo tu jakieś bzdety... a może i jakaś wena dla SiemanoPix, VanTaron,
Dobrze że ekspedientka nieogarnięta a chłopaki pewnie wenę mają tylko trzeba czasu i coś nowego się pojawi :D

Status:
metmin
Ssak
Newbie
Posty: 65
Rejestracja: 3 mies. temu
Reputacja: 3

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: metmin » 3 tyg. temu

Jak coś się pojawi to przecież będzie widać :twisted:

Status:
takBOnie
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 92

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: takBOnie » 3 tyg. temu

Jak się coś pojawi to pierwszy to skomentuje, często powracam do ich produkcji bo są na prawdę świetne.

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 970
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 237

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: lolek20 » 3 tyg. temu

Taktyczna supykcja dawno zostawiona, kozacki jest też motyw z playlistą po lewej stronie że można słuchać i leci po kolei, bo nawet jak nie ma nic nowego to można sobie przypominać starsze kawałki które wcale nie są gorsze, dla mnie wrecz bardziej sentymentalne bo jestem tu prawie od początku tylko z róznymi przerwami.

Status:
takBOnie
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 92

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: takBOnie » 2 tyg. temu

lolek20 pisze:
3 tyg. temu
Taktyczna supykcja dawno zostawiona, kozacki jest też motyw z playlistą po lewej stronie że można słuchać i leci po kolei, bo nawet jak nie ma nic nowego to można sobie przypominać starsze kawałki które wcale nie są gorsze, dla mnie wrecz bardziej sentymentalne bo jestem tu prawie od początku tylko z róznymi przerwami.
Racja, wszystkie te produkcje są świetne. Fajnie byłoby zrobić na forum jakąś playlistę, żeby w tle leciała jak się chce słuchać przy okazji buszowania na forum.

Status:
tenen303
Sniffiarz
Newbie
Posty: 110
Rejestracja: 4 mies. temu
Reputacja: 4

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: tenen303 » 2 tyg. temu

Ja sobie mp3 porobiłem i odpalam na playerze.

Status:
Champion63
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 42

VAN TARON & SIEMANOPIX - KLEFEDRON - powraca najlepsze rapowe collabo w historii rc!

Nieprzeczytany post autor: Champion63 » 2 tyg. temu

tenen303 pisze:
2 tyg. temu
Ja sobie mp3 porobiłem i odpalam na playerze.
W czym konwertujesz yt na mp3?