Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Zachęcamy do zgłaszania wszystkich błędów jakie spotkaliście na forum.
Status:
Montana
Psychonauta
Awatar użytkownika
Wieczna schiza
Posty: 656
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 219

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Montana » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Sergiusz, zmień zegar :D
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 5 lata temu

W zasadzie to bardziej pytania, niż zgłoszenie problemu.
Ale właśnie chciałbym się dowiedzieć, czy inni mają podobne obserwacje, czy tylko u mnie coś się indywidualnie chrzani.

1. Bardzo często mnie wylogowuje. Zaglądam na Dopka wiele razy dziennie. Kiedyś ponowne zalogowanie musiałem robić raz na naprawdę długi czas. Teraz bardzo często. A nawet mam tak, że wchodzę, jestem zalogowany, wszystko OK a przechodzę na jakąś podstronę i boom jestem wylogowany.
2. Oznaczam posty jako przeczytane - ikonką nad listą postów. Jest potwierdzenie, że przeczytane wszystko. Ale wchodzę następny raz i widzę te same posty, co już oznaczałem.

Od razu dodam, że używam nienormalnej odmiany Chroma. Wersja developerska zwana Canary, którą wolę ale zdarza się jej mieć różne kwiatki.
Więc jak nikt nie ma tak jak ja, to pewnie zasługa Canary. Korzystam co prawda od dawna ale mogła być jakaś aktualizacja, która coś pochrzaniła.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
DyroX
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 600
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 146

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: DyroX » 5 lata temu

OomAmee, mnie niewylogowuje ,normalnie jest.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 5 lata temu

DyroX, To Canary zatem, zresztą sprawdziłem sobie teraz na innym forum.
Coś popierdzielili z zarządzaniem cookies.
No taki już urok używania Canary, że bywają takie niespodzianki.
Ale lubię ją, bo się nie czepia nieoficjalnych rozszerzeń, których używam.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
DyroX
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 600
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 146

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: DyroX » 5 lata temu

Sergiusz, Widzę że ojciec na emertyturę przechodzi powoli, od kiedy ma modów :) nic się nie udziela czy środa czy niedziela,czasem zerknie, czasem coś napiszę :) tu dzież citroenem cangoo z Krakowa pomykając pod Tesco stanie obok paczkomatu i gitara :)

A tak dosadnie omijając repturację , chciałem prosić o odblokowanie konta abym mógł pisać,porozumiewać,lakować wartościowe posty.Myślę że jeżeli chodzi o te forum to moja nie było by zastrzeżeń a jeżeli są to proszę odblokowanie konta "szarak" zawsze można powrócić do szaraka jeżeli bym źle się zachowywał .pozdrawiam stara gwardia :)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1831

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 5 lata temu

Na wstępie - przepraszam Was wszystkich za późną odpowiedź.
DyroX pisze:
5 lata temu
Jak "wspomnieć" kogoś gdy nie ma tej osoby w danym temacie? Teraz zrobiłem tak... Wszedłem w temat gdzie ta osoba się wypowiadała wdusiłem pinezkę,w polu poniżej wyskoczył mi kod z nickiem tej osoby,skopiowałem go i wróciłem do tematu w którym chciałem ją przywołać.

Może by dodać taką pinezkę koło reszty kodów/tagów nad oknem do pisania.

Na innym forum jest np.@ i nick tej osoby jak wiecie.
DyroX, trafna uwaga na ten moment w takiej sytuacji trzeba skopiować kod wspomnienia z innego tematu lub ręcznie wpisać tagi, np.:

Kod: Zaznacz cały

[ref]DyroX[/ref]
W przyszłości na pewno pomyślimy nad lepszym rozwiązaniem tego problemu.
DyroX pisze:
5 lata temu
Zmiana zegara
Montana pisze:
5 lata temu
Sergiusz, zmień zegar :D
DyroX, Montana, zegar zmieniony, wybaczcie, że dopiero teraz.
OomAmee pisze:
5 lata temu
W zasadzie to bardziej pytania, niż zgłoszenie problemu.
Ale właśnie chciałbym się dowiedzieć, czy inni mają podobne obserwacje, czy tylko u mnie coś się indywidualnie chrzani.

1. Bardzo często mnie wylogowuje. Zaglądam na Dopka wiele razy dziennie. Kiedyś ponowne zalogowanie musiałem robić raz na naprawdę długi czas. Teraz bardzo często. A nawet mam tak, że wchodzę, jestem zalogowany, wszystko OK a przechodzę na jakąś podstronę i boom jestem wylogowany.
2. Oznaczam posty jako przeczytane - ikonką nad listą postów. Jest potwierdzenie, że przeczytane wszystko. Ale wchodzę następny raz i widzę te same posty, co już oznaczałem.

Od razu dodam, że używam nienormalnej odmiany Chroma. Wersja developerska zwana Canary, którą wolę ale zdarza się jej mieć różne kwiatki.
Więc jak nikt nie ma tak jak ja, to pewnie zasługa Canary. Korzystam co prawda od dawna ale mogła być jakaś aktualizacja, która coś pochrzaniła.
OomAmee, z tego co piszesz niżej to problem nie jest spowodowany przez forum, tylko przez Twoją przeglądarkę, także w takim przypadku nie jesteśmy w stanie nic zrobić.
OomAmee pisze:
5 lata temu
2. Oznaczam posty jako przeczytane - ikonką nad listą postów. Jest potwierdzenie, że przeczytane wszystko. Ale wchodzę następny raz i widzę te same posty, co już oznaczałem.
Czy ten błąd również występuje tylko w tej rzadko używanej odmianie chrome? Sprawdziłem na kilku bardziej popularnych przeglądarkach i posty poprawnie oznaczają się jako przeczytane.
DyroX pisze:
5 lata temu
Sergiusz, Widzę że ojciec na emertyturę przechodzi powoli, od kiedy ma modów :) nic się nie udziela czy środa czy niedziela,czasem zerknie, czasem coś napiszę :) tu dzież citroenem cangoo z Krakowa pomykając pod Tesco stanie obok paczkomatu i gitara :)

A tak dosadnie omijając repturację , chciałem prosić o odblokowanie konta abym mógł pisać,porozumiewać,lakować wartościowe posty.Myślę że jeżeli chodzi o te forum to moja nie było by zastrzeżeń a jeżeli są to proszę odblokowanie konta "szarak" zawsze można powrócić do szaraka jeżeli bym źle się zachowywał .pozdrawiam stara gwardia :)
Przykro mi, ale musisz zdobyć większe doświadczenie na forum - z czasem przywileje mogą zostać odblokowane, jednak nie ma ustalonych żadnych konkretnych progów w tej sprawie.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 5 lata temu

Sergiusz pisze:
5 lata temu
Czy ten błąd również występuje tylko w tej rzadko używanej odmianie chrome? Sprawdziłem na kilku bardziej popularnych przeglądarkach i posty poprawnie oznaczają się jako przeczytane.
Tak tak, to wszystko kwestia tej wersji Chrome-a. Był jakiś update, dużo skopali jeśli chodzi o trzymanie sesji, śledzenie odwiedzin i tego typu historie. To jest wersja deweloperska i raz na jakiś czas robią takie niespodzianki. Ale za to więcej umożliwia, więc jakoś z tym trzeba żyć :)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Sku99
Szczur
Newbie
Posty: 33
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sku99 » 5 lata temu

Sergiusz jakie są wymagania żeby mieć prawo do pisania na czacie w pw oraz posty bez akceptacji mod?
Dzięki za odpowiedź :)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1831

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 5 lata temu

Sku99 pisze:
5 lata temu
Sergiusz jakie są wymagania żeby mieć prawo do pisania na czacie w pw oraz posty bez akceptacji mod?
Dzięki za odpowiedź :)
Sku99, odpowiedź na Twoje pytanie znajdziesz w moim poście wyżej. ;)
Sergiusz pisze:
5 lata temu
Przykro mi, ale musisz zdobyć większe doświadczenie na forum - z czasem przywileje mogą zostać odblokowane, jednak nie ma ustalonych żadnych konkretnych progów w tej sprawie.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
baklazan
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 28

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: baklazan » 5 lata temu

Ten śnieg to pomyłka jakaś weżcie to wyłączcie albo dajcie takąopcję ludziom, bo tak muszę całe java script blokować. Może to u mnie tylko ale ten śnieg generuje 30% GPU podczas odpalenia karty z waszą stroną, to chore jest, kiedy w zasadzie żadna strona mi nie obciąża grafy podczas przeglądania, a u was jak byście kryptowaluty kopali normalnie. Dodatkowo strona zjechana do samego dołu skacze, po wyłączeniu tego badziewia problemy znikają.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1831

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 5 lata temu

baklazan, mówisz i masz, już można wyłączyć świąteczne motywy i śnieg.
Aby to zrobić wejdź w ustawienia swojego konta czyli https://dopek.eu/ucp.php
Następnie 3 zakładka "ustawienia witryny" i na samym dole można włączać i wyłączać pokazywanie motywów świątecznych (czapki mikołaja) oraz śnieg.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
spioch
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 14
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 3

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: spioch » 5 lata temu

witam, nie wiem czy to blad czy cos robie zle ale nie mam dostepu ani do czatu ani do wysylania prywatnych wiadomosci... jest opcja zeby ktos z adminow lub moderatorow to zmienil? chcialbym sie zintegrowac z reszta spolecznosci wlasnie tymi metodami. posty juz pisze i beda sie pojawiac natomiast chcialem tez zagadac do paru osob i poudzielac sie na czacie :P z gory dzieki za pomoc!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5028
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3158

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

spioch,

Wszystko jest jak najbardziej dobrze!
W miarę zdobywania stażu na forum z czasem bedziesz miał odblokowany czat i wiadomości prywatne.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
spioch
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 14
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 3

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: spioch » 5 lata temu

Gargameli pisze:
5 lata temu
spioch,

Wszystko jest jak najbardziej dobrze!
W miarę zdobywania stażu na forum z czasem bedziesz miał odblokowany czat i wiadomości prywatne.
Czy jest jakas granica postow / tematow / reputacji po ktorej te rzeczy zostaja odblokowane? Troche niepotrzebnie tak zrobiliscie, gdyby kazdy mial dostep do tych podstawowych funkcji forum by roslo i ludzie by sie lepiej porozumiewali :) No ale nie ja jestem adminem. Zglaszam chec w kazdym razie do uzyskania takich przywilejow i niech pan admin obserwuje moje poczynania zeby zdecydowac kiedy bede mogl juz "gadac z innymi" :D Pozdrawiam! :)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1831

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 5 lata temu

spioch pisze:
5 lata temu
Czy jest jakas granica postow / tematow / reputacji po ktorej te rzeczy zostaja odblokowane?
spioch, mimo tego, że odpowiedź na Twoje pytanie była omawiana na forum wielokrotnie, ba nawet możesz znaleźć ją w kilku postach w tym temacie, dokładnie na tej stronie, na której pytasz, ale specjalnie dla Ciebie wkleję to po raz setny:
Przykro mi, ale musisz zdobyć większe doświadczenie na forum - z czasem przywileje mogą zostać odblokowane, jednak nie ma ustalonych żadnych konkretnych progów w tej sprawie.

Temat, gdzie można się przywitać również jest, wbrew temu co piszesz i tam też został przeniesiony Twój post z przywitaniem:
https://dopek.eu/przywitaj-si%C4%99%21-t196s170.html#p50443
Wystarczy rozejrzeć się po innych forach a nie pisać o wszystkim w temacie zgłoszeń błędów w którym ma być porządek.
spioch pisze:
5 lata temu
Troche niepotrzebnie tak zrobiliscie, gdyby kazdy mial dostep do tych podstawowych funkcji forum by roslo i ludzie by sie lepiej porozumiewali :)
:lol:
Dziękuje za sugestię, aczkolwiek kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz, forum może i by rosło ale w SPAM, reklamy i oszczerstwa. Wyobraź sobie 100 osób, które tak jak Ty będą się witać w temacie ze zgłaszaniem błędów twierdząc, że nie ma miejsca, gdzie można się przywitać. :D
Forum było przez długi czas otwarte dla każdego i każdy nowy miał pełne przywileje co się nie sprawdzało, gdyż nie wszyscy potrafią się zachować i dostosować do naszych zasad. Dlatego też ten system został zmieniony. A jesteśmy już na tyle rozwinięci, że kierujemy się już bardziej w stronę ostrej selekcji nowych i utrzymania zaufanego, hermetycznego grona userów.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5028
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3158

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Sergiusz,

Jesteś wielki. Hermetyczne i zaufane grono użytkowników zmniejsza ryzyko inwigiligacji przez osoby niepowołane, aczkolwiek przez takie środowisko można przeniknąć niczym agent Tomek. Ja z Sergiusz, poznałam się w dość niesympatycznych okolicznościach i on zna moje podejście do pewnych spraw.

spioch,
zatem bądź cierpliwy, a zostaniesz wynagrodzony

P.S.
Sergiusz,

Czy tak jest zaplanowane aby po każdym odświeżeniu sesji TORa na forum mam się logować od nowa na forum, czy to kwestia samego TORa. Sorki ale FAQ i support o Tora milczy...a zgłaszałam to już ponad rok temu u nich.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.