Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Zachęcamy do zgłaszania wszystkich błędów jakie spotkaliście na forum.
Status:
No_Spoko
Opiowrak
Awatar użytkownika
No_Spoko
Posty: 421
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 280

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: No_Spoko » 2 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Sergiusz tak to wyglada jak na załączonym obrazku. Pozdrawiam i dziękuje :)
Załączniki
D4CB9BD5-68E5-4B74-8D88-58EAD6EB9686.png
D4CB9BD5-68E5-4B74-8D88-58EAD6EB9686.png (181.15 KiB)

Status:
j0j0
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 30

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: j0j0 » 2 lata temu

No_Spoko pisze:
2 lata temu
No_Spoko pisze:
2 lata temu
Hej. Od wczoraj mam problem żeby załadować stronę dopek na iPhone. Czyscilam dane przeglądania, probowalam z innych przeglądarek i bez skutku.

Informacja jaka się pojawia "ta witryna jest nieosiągalna"
Teraz pisze z innego telefonu i działa poprawnie przepraszam za błędy interpunkcyjne

Dzień dobry. Sytuacja się znów powtarza. Czyszczona historia i Dane witryn. Nie ładuje się strona na iOS. Na androidzie działa. Sprawdzone na 3 przeglądarkach. Dzieje się tak od samego rana. Jeżeli ja mam coś zmienić to proszę o instrukcje. Pozdrawiam
No_Spoko, Sciagnij sobie z app store tor browser i wlacz VPN, wszystko dziala jak trzeba

Status:
No_Spoko
Opiowrak
Awatar użytkownika
No_Spoko
Posty: 421
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 280

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: No_Spoko » 2 lata temu

j0j0, korzystam z norda :) nie będę specjalnie zmieniała przeglądarki. Sprawdzałam tylko poprawność na innych przeglądarkach w systemie iOS. Wole safari. Ostatnio tez był podobny problem i szybko go rozwiązali :)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 2 lata temu

No_Spoko, to jest problem tylko na iOS. Dzieje się tylko po tym jak przez chwilę strona jest niedostępna i w tym czasie ktoś próbował się na nią dostać. Nic nie możemy na to poradzić, to jest poza naszą mocą.

Widzimy, że często się pojawiają podobne problemy na forach, ale nikt nie napisał dlaczego tak się dzieje. A support apple twierdzi, żeby się kontaktować z dostawcą sieci...

Dodatkowo zdobyłem informacje od innych użytkowników iphone - im forum działa bez zarzutu.

Proszę spróbuj takich podstawowych kroków jak reset telefonu i wyczyszczenie całej historii wraz z pamięcią podręczną Twojej przeglądarki. Najlepiej najpierw wszystko wyczyść i potem reset. Sprawdź i daj znać czy to coś dało.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
No_Spoko
Opiowrak
Awatar użytkownika
No_Spoko
Posty: 421
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 280

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: No_Spoko » 2 lata temu

Sergiusz hej ponownie. Działa. Tylko zaczelo poprawnie działać jak wpisałam w Google adres i kliknęłam w link. Wówczas się strona odpaliła :)

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 2 lata temu

Sergiusz, problem ze "starymi" wątkami w OSTATNIO AKTYWNE TEMATY powrócił. dzisiaj dwa ostatnie ze screena mają ostatnie odpowiedzi sprzed dwóch miesięcy i roku.
Załączniki
dop.jpg
dop.jpg (624.43 KiB)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 2 lata temu

lek_na_syfa, dzięki za zgłoszenie ale wiemy o tym już od dawna, ba jest to już nawet naprawione na serwerze testowym. Następny update rozwiążę już wszystkie tego typu problemy. Nie wiem czy się wyrobimy jeszcze w tym roku, ale jeśli się nie uda to pierwsza połowa stycznia na 100%.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
No_Spoko
Opiowrak
Awatar użytkownika
No_Spoko
Posty: 421
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 280

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: No_Spoko » 2 lata temu

Dobry wieczor. Nie wiem czy tylko ja posiadam taki problem ale proszę o sprawdzenie. Chodzi o to, jeśli ktoś zacytuje mnie, da reputacje itp i wybierając z powiadomień odnośnik, to nie przekierowuje mnie do danego postu który został np zacytowany. Sergiusz daj proszę znać czy błąd leży po mojej stronie czy po stronie dopka :)

System iOS sprawdzane na safari i chrome :)

Status:
Cinderella
Ssak
Newbie
Posty: 59
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 11

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Cinderella » 2 lata temu

Großer Verwalter Sergiusz,

Habe ich einschränkungen für das konto, dass ich nicht auf chats und private nachrichten zugreifen kann und jede nachricht überprüft wird? Oder habe ich vielleicht etwas nicht gelesen? Der punkt ist, dass dies ein polnisches forum ist und ich aus Deutschland komme und einige IP-Filter habe? Wenn ich etwas nicht verstehe, entschuldige ich mich.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 2 lata temu

No_Spoko, niestety nie jestem w stanie zrozumieć o czym mówisz. "Jak ktoś mnie zacytuje itp." to nie jest zbyt dokładny opis problemu...
Proszę opisać w punktach co robisz, w co klikasz po kolei i w którym momencie masz błąd.

Cinderella, it is not an issue nor IP filter... As new user you have Newbie rank and some privileges are blocked for you. You said that you can see that chat is blocked for you. So how it it possible that you didn`t saw there RED AND BOLD message with information about why chat is blocked for you and what to do to unblock it?!

And please don`t write bullshit - Dopek.eu is not Polish forum! We are international forum! We have EN full translation and dozens of languages with google translation addon.

For sure it is not german forum but despite everything - we accept germans here. But we accep[t only germans who are able to read... Are you able to read Cinderella?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Cinderella
Ssak
Newbie
Posty: 59
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 11

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Cinderella » 2 lata temu

Danke schön. Es ist alles klar.

Status:
No_Spoko
Opiowrak
Awatar użytkownika
No_Spoko
Posty: 421
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 280

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: No_Spoko » 2 lata temu

Sergiusz dzień dobry. Nie otrzymuje powiadomień, że ktoś mnie oznaczył w poście. Powiadomienia Te są włączone. Mógłbyś zerknąć co jest na rzeczy ?

Status:
WolnyAllChemic
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 116

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: WolnyAllChemic » 2 lata temu

No_Spoko pisze:
2 lata temu
Sergiusz dzień dobry. Nie otrzymuje powiadomień, że ktoś mnie oznaczył w poście. Powiadomienia Te są włączone. Mógłbyś zerknąć co jest na rzeczy ?
Mi również nie przychodzą Sergiusz, także podłączam się do prośby.
Co mnie nie zabije to mnie wzmocni :E

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 2 lata temu

No_Spoko, WolnyAllChemic, dziękujemy za zgłoszenia, wiemy o błędzie. Powiadomienia o wspomnieniach zostaną naprawione najpóźniej jutro.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Dzesi Pinkman
Posty: 705
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 510

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Dzesi Pinkman » 2 lata temu

Sergiusz, zaczęły "spływać zaległe " oznaczenia mojej osoby, także pozytywnie.

Natomiast dzisiaj zauważyłem, że po ponad 10 min. nieakatywnosci na forum, nastąpiło samoistne wylogowanie z profilu, warto też to sprawdzić.

Dodatkwo w tej chwili przy próbie wysyłania tego posta pojawiał się "błąd ajax" i informacja, że czynność nie może być przetworzona. Dopiero wyjście z wątku i powtórna przejście na niego umożlwia wysłanie wiadomości.
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 2 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

No_Spoko, WolnyAllChemic, Dzesi Pinkman, powiadomienia o wspomnieniach już naprawione.
Dzesi Pinkman pisze:
2 lata temu
Natomiast dzisiaj zauważyłem, że po ponad 10 min. nieakatywnosci na forum, nastąpiło samoistne wylogowanie z profilu, warto też to sprawdzić.

Dodatkwo w tej chwili przy próbie wysyłania tego posta pojawiał się "błąd ajax" i informacja, że czynność nie może być przetworzona. Dopiero wyjście z wątku i powtórna przejście na niego umożlwia wysłanie wiadomości.
Forum wysyłało zaległe powiadomienia do wielu osób naraz - mogły wystąpić jakieś chwilowe problemy. Jakby jutro dalej się coś działo to dopiero proszę zgłaszać.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.