Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Zachęcamy do zgłaszania wszystkich błędów jakie spotkaliście na forum.
Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 158

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 2 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Sergiusz, błąd się sam naprawił 😅
W ogóle było kilka błędów które same się naprawiły.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 158

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 2 lata temu

Sergiusz pisze:
2 lata temu
najlepiej przez taką, w której jeszcze ani razu nie otwierałeś forum.
Myślałem o cookies ale generalnie jak to występuje to robię restart przeglądarki i problem znika.

A ja znów coś zgłaszam 😅

https://ibb.co/JQtgH1X

Czasem jak chce coś zacytować fragmentarycznie to po zaznaczeniu wyskakuje mi "zaproponuj lepsze tłumaczenie". Potem obyczaje czy to da radę znów wyprostować czyszczeniem cookies / restartem przeglądarki.

Status:
blacked_out
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 485
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 188

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: blacked_out » 2 lata temu

Sergiusz, Czasami gdy piszę posta niezależnie od działu, wyświetla się komunikat na środku strony o tytule ,,Błąd AJAX" i treści ,,Wystąpił błąd". Łącze ok, przeglądarka ok, zdarza się to raz na kilka(naście) razy. Jedynie co wtedy pomaga to zwyczajne odświeżenie strony i gdy ją odświeżę to post normalnie widnieje w temacie. Pozdro ;)

Dodano po 50 sekundach:
Dosłownie chwilę temu mi się to wyświetliło aczkolwiek zapomniałem zrobić ss, jak mi się uda natrafić na ten błąd jeszcze raz to poprostu wspomnę samego siebie w poście i dodam ss :D

Dodano po 37 sekundach:
O proszę bardzo :?
Załączniki
image.png
image.png (324.93 KiB)

Status:
nocarz
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 150
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 27

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: nocarz » 2 lata temu

Gratuluję zmiany domeny. Fajnie to wygląda choć tamte też nie były źle.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 2 lata temu

luki985 pisze:
2 lata temu
A ja znów coś zgłaszam 😅

https://ibb.co/JQtgH1X

Czasem jak chce coś zacytować fragmentarycznie to po zaznaczeniu wyskakuje mi "zaproponuj lepsze tłumaczenie". Potem obyczaje czy to da radę znów wyprostować czyszczeniem cookies / restartem przeglądarki.
Sprawdź czy to nie problem cookies albo cache, bo to wygląda jakbyś miał wyłączoną wtyczkę tłumaczeń google ale Twoja przeglądarka tego nie zapisała.
I myślę koło września będzie finalna aktualizacja systemów tłumaczeń, która też wiele usprawni.
blacked_out pisze:
2 lata temu
Sergiusz, Czasami gdy piszę posta niezależnie od działu, wyświetla się komunikat na środku strony o tytule ,,Błąd AJAX" i treści ,,Wystąpił błąd". Łącze ok, przeglądarka ok, zdarza się to raz na kilka(naście) razy. Jedynie co wtedy pomaga to zwyczajne odświeżenie strony i gdy ją odświeżę to post normalnie widnieje w temacie. Pozdro ;)

Dodano po 50 sekundach:
Dosłownie chwilę temu mi się to wyświetliło aczkolwiek zapomniałem zrobić ss, jak mi się uda natrafić na ten błąd jeszcze raz to poprostu wspomnę samego siebie w poście i dodam ss :D

Dodano po 37 sekundach:
O proszę bardzo :?
Ten błąd znamy, będzie na pewno naprawiony w kolejnej aktualizacji.

Dodano po 9 minutach 14 sekundach:
luki985, jeszcze jak się przyjrzałem temu najnowszemu zgłoszeniu to zauważyłem, że nie ładuje Ci w ogóle górnej belki menu. Zobacz jak to powinno wyglądać na screen shocie poniżej.
Także moja teoria nr 1 to cache/cookies. A teoria nr 2 to, że możesz mieć jakiś dodatek do przeglądarki, który coś blokuje, czasem coś takiego się zainstaluje i później o tym nawet nie pamięta.
Także najlepiej po prostu sprawdź jak to wygląda w nowej przeglądarce, której jeszcze nie używałeś ani razu do przeglądania dopka.
Załączniki
luki.png
luki.png (103.13 KiB)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posty: 455
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 136

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: yeter » 2 lata temu

Coś dziwnego mi się przytrafiło. Chciałem przeczytać ostatni post w dziale Sanda, więc klikam odnośnik do ostatniego posta i zamiast przekierować mnie do tego posta to ląduje w temacie "z czego kolekcjonujecie". Z kolei jak wejdę w dział v. i klikne temat w którym znajduje się ten post to działa normalnie.

Obrazek
Efekt kliknięcia
Obrazek

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posty: 455
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 136

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: yeter » 2 lata temu

Już wszystko działa

Status:
Lemon Juice
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 5

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Lemon Juice » 1 rok temu

Maybe is a stupid question but why the English translation doesn’t work also for the user’s comments…
:crazy:

Status:
Nooghdra
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 61

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Nooghdra » 1 rok temu

nie wiem czy bylo to juz zglaszane:
przy zmianie adresu email w koncie dostałem wiadomość powitalną od Sergiusza oraz +1 punkt reputacji (jak przy zakladaniu nowego konta)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 1 rok temu

Lemon Juice pisze:
1 rok temu
Maybe is a stupid question but why the English translation doesn’t work also for the user’s comments…
:crazy:
Please let me know more details, for example screen shot. Currently we are working on final update of all translations systems so your suggestion will be very helpfull.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 158

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 1 rok temu

Sergiusz, jemu chyba chodzi mniej więcej o to co się u mnie działo. Tzn tłumaczenia się nie ładują do końca i część postów jest nie przetłumaczona.
Ja resetuje przeglądarkę i za 2-3 razem zalapuje.

Status:
Lemon Juice
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 5

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Lemon Juice » 1 rok temu

Sergiusz,
how can i add a screenshot with no data coming from, i am afraid to upload sensitive data of my mobile.

Added in 11 minutes 27 seconds:
luki985,
Yes exactly…
This happen with Brave on my phone but I don’t know if I using other browser… Or notebook.
I’ll let you know ASAP for sure :wave:

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 1 rok temu

luki985 pisze:
1 rok temu
Sergiusz, jemu chyba chodzi mniej więcej o to co się u mnie działo. Tzn tłumaczenia się nie ładują do końca i część postów jest nie przetłumaczona.
Ja resetuje przeglądarkę i za 2-3 razem zalapuje.
W takim razie wykluczamy, że jest to błąd związany tylko z jednym userem i koniecznie trzeba to naprawić. Aktualnie dłubiemy przy naprawdę wielu usprawnieniach i poprawkach systemów językowych na serwerze testowym. Chcemy to dopieścić tak żeby to wygodne i użyteczne dla każdego. Jest z tym masa roboty, bo to są dziesiątki różnych przypadków wykorzystania ale z tym co mamy wypisane i z Waszą pomocą zrobimy to tak jak trzeba. Tylko potrzebuje więcej szczegółów - byłbyś w stanie nagrać mi filmik jak odtwarzasz to wszystko od momentu włączania przeglądarki do momentu wystąpienia błędu? I to jak później robisz te 3 resety i błąd sam się po nich naprawia też dograj - na pewno nie zaszkodzi. Z takim czymś programista będzie miał jasność i dołożymy wszelkich starań aby to naprawić.
Lemon Juice pisze:
1 rok temu
Sergiusz,
how can i add a screenshot with no data coming from, i am afraid to upload sensitive data of my mobile.

Added in 11 minutes 27 seconds:
luki985,
Yes exactly…
This happen with Brave on my phone but I don’t know if I using other browser… Or notebook.
I’ll let you know ASAP for sure :wave:
How to add screen shot without senstiive data? It depence which system you are using. You can just type "how to delete exif data from image on xxx" to google where "xxx" is name of your system. I am pretty sure that you can also find some instructions for exif deletion in our forum.
But screen shot rather never has senstive data. Most dangerous are photos done by your smartphone because some of them can even add your location as exif data.
But you don`t need to publish anything, you can contact me directly here:
https://dopek.eu/app.php/contactadmin
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 158

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 1 rok temu

Sergiusz pisze:
1 rok temu
Tylko potrzebuje więcej szczegółów - byłbyś w stanie nagrać mi filmik jak odtwarzasz to wszystko od momentu włączania przeglądarki do momentu wystąpienia błędu? I to jak później robisz te 3 resety i błąd sam się po nich naprawia też dograj - na pewno nie zaszkodzi. Z takim czymś programista będzie miał jasność i dołożymy wszelkich starań aby to naprawić.
To jest mocno losowe. Przez kilka dni nie dzieje się nic a.potem przez dzień dwa znów coś tam się sypie

Generalnie odpalam forum i wygląda to tak jakby się nie dogrywał translator do końca.

Status:
Lemon Juice
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 5

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Lemon Juice » 1 rok temu

Sergiusz,
Thanks for your suggestions and tomorrow I will try to record something.
:wave:

Status:
Lemon Juice
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 5

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Lemon Juice » 1 rok temu

with a notebook everything works fine.
the problem was my old phone not full loading the translator when change the page.
I apologize I did not want to create problems🙏