Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Zachęcamy do zgłaszania wszystkich błędów jakie spotkaliście na forum.
Status:
Lemon Juice
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 5

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Lemon Juice » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

with a notebook everything works fine.
the problem was my old phone not full loading the translator when change the page.
I apologize I did not want to create problems🙏

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 158

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 1 rok temu

Sergiusz, oddawać translator 😅😅

https://ibb.co/yN39xhZ

Teraz się wszystko dogralo. Idę pokombinować z resetem przeglądarki, ciasteczek i innych pierdół 😁

Status:
blacked_out
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 485
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 188

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: blacked_out » 1 rok temu

Sergiusz Tłumacz na samej górze strony forum cały czas się odpala nawet gdy klikam ten czerwony guzik do wyłączania/włączania. Ustawienie języka w tym translatorze na Polski rozwiązuje sytuacje ale tylko na chwile dopóki nie wejdę w jakiś inny temat czy nie cofnę strony itp. Wyłączenie połączenia VPN nie rozwiązuje sytuacji (z NL na Polskę, bo VPN postawiony na serwerze NL), czyszczenie cookies tak samo ani nawet zmiana przeglądarki. Dodam że mam cały czas ustawiony język forum na Polską flagę. Pozdro!
Załączniki
image.png
image.png (208.41 KiB)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 1 rok temu

blacked_out, wiemy o tym, na dniach aktualizacja systemów językowych, która naprawi to i wiele innych krytycznych problemów. A na ten moment aby wyłączyć pasek automatycznych tłumaczeń wejdź do jakiegokolwiek tematu, np. do tego w którym teraz piszemy i z poziomu tematu kliknij na czerwony przycisk wyłączania tłumaczeń.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 1 rok temu

ja z tłumaczem mam taki problem:
klikam na Posty: x pod czyims avatarem. posty wyświetlaja sie w EN. klikanie na "red button" na górze pomaga tylko na chwilę. odswierza po chwili strone i wraca angielski. ogólnie trefne jest to, że muszę za każdym razem po wejsciu na forum klikać na tego Czerońca. nie da rady od razu mieć po polsku?

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 1 rok temu

lek_na_syfa pisze:
1 rok temu
ja z tłumaczem mam taki problem:
klikam na Posty: x pod czyims avatarem. posty wyświetlaja sie w EN. klikanie na "red button" na górze pomaga tylko na chwilę. odswierza po chwili strone i wraca angielski. ogólnie trefne jest to, że muszę za każdym razem po wejsciu na forum klikać na tego Czerońca. nie da rady od razu mieć po polsku?
Po pierwsze to miejsce o którym mówisz, jest pokrewne z tym miejscem, które zgłaszał blacked_out, czyli w najbliższej aktualizacji bedzie to naprawione i będzie się tam dało wyłączyć na stałe automatyczne tłumaczenia (jeżeli tylko korzystasz z przeglądarki z cache).

Po drugie jeżeli systemy językowe próbują przetłumaczyć Ci stronę na j. angielski to masz po prostu przeglądarkę w j. angielskim.
Język Twojej przeglądarki musi być w takim języku, w jakim chcesz wyświetlać forum, czyli w j. polskim. Czyli jak klikniesz w 3 kropeczki z prawej u góry w google chrome w celu rozwinięcia przeglądarkowego menu - to menu powinno być w j. polskim. Jeżeli nie jest - zmień sobie język przeglądarki w ustawieniach i wtedy systemy tłumaczące będą tłumaczyć Ci tylko posty w innych językach na j. polski. Możesz też oczywiście w pełni zrezygnować z tłumaczeń wyłączając je czerwonym przyciskiem ale na ten moment tylko w widoku tematu. Wszystkie inne miejsca będą naprawione w nadchodzącej aktualizacji, także niebawem będziesz mógł też wyłączyć tłumaczenia z tego miejsca co zgłosiłeś Ty, z tego miejsca, które zgłosił blacked_out oraz z wszystkich miejsc, w których aktualnie to nie działa. Warunkiem jest tylko przeglądarka obsługująca cache, czyli np. google chrome, opera, firefox i brave zapamiętają to, że wyłączyłeś tłumaczenia ale taki tor browser już niczego nie zapamięta i przy każdym uruchomieniu będzie od nowa włączał pasek google.

Dajcie nam kilka dni Panowie, wprowadzimy sporą aktualizację - dam znać - i po tym dopiero proszę zgłaszać jeśli dalej coś nie będzie działało jak trzeba.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 1 rok temu

Sergiusz, dzięki za porady. teraz od razu mam PL.

Status:
Treadway
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 302
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 106

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Treadway » 1 rok temu

Dlaczego strona przestała się otwierać w Epic Private Browser ??

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 1 rok temu

Treadway pisze:
1 rok temu
Dlaczego strona przestała się otwierać w Epic Private Browser ??
Nie znam Epic Private Browser. Ale jeśli mialeś na myśli Epic Privacy Browser to właśnie sprawdziłem i działa tak samo pięknie jak na wszystkich innych przeglądarkach. Problemu szukaj w doinstalowanych przez Ciebie samego dodatkach do przeglądarki - 99% takich problemów jest przez to, że wgrywacie jakieś pseudo zabezpieczające dodatki, które nie są Wam do niczego potrzebne a później wydaje Wam się, że to forum magicznie przestało działać (lub zaczęło działać w ograniczonym zakresie) w 1 przeglądarce...

Dodam jeszcze, że testowałem zarówno z włączonymi jak i wyłączonymi wszystkimi opcjami prywatności wbudowanymi w Epica - Ad Block, HTTPS preferecnes oraz Encrypted proxy. Dopek działa niezależnie od tego czy masz wszystkie te opcje włączone czy też nie.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Treadway
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 302
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 106

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Treadway » 1 rok temu

Sergiusz,

U mnie stoi na :

dopek.eu
Checking if the site connection is secure
dopek.eu needs to review the security of your connection before proceeding.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 1 rok temu

Treadway pisze:
1 rok temu
Sergiusz,

U mnie stoi na :

dopek.eu
Checking if the site connection is secure
dopek.eu needs to review the security of your connection before proceeding.
Czyli jest dokładnie tak jak opisałem w poście wyżej. W jaki sposób chcesz przejść js challange mając zablokowane js? W jakim celu korzystasz z forum opierającym wiele funkcji na js z włączonym blokowaniem js?

Czytaj jeszcze raz:
Sergiusz pisze:
1 rok temu
Problemu szukaj w doinstalowanych przez Ciebie samego dodatkach do przeglądarki - 99% takich problemów jest przez to, że wgrywacie jakieś pseudo zabezpieczające dodatki, które nie są Wam do niczego potrzebne a później wydaje Wam się, że to forum magicznie przestało działać (lub zaczęło działać w ograniczonym zakresie) w 1 przeglądarce...
A dokładniej musisz znaleźć dodatek blokujący js i go wyłączyć...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Treadway
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 302
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 106

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Treadway » 1 rok temu

Sergiusz, możliwe że potrzebuje przeinstalować EPC gdyż nie potrafię sobie z tym poradzić przez ostatni rok strona normalnie się otwierała, nie mam żadnych dodatków poza AD blockiem i Enrcypted VPN - jedno i drugie jest wyłączone.
Na chwilę obecną przeglądarka non stop każe potwierdzić że jestem człowiekiem i tak w kółko już kilkanaście razy to przeklinałem jednak nie puszcza mnie dalej. EPC w najnowszej wersji...

Na razie FireFoxy musi wystarczyć.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 1 rok temu

Treadway pisze:
1 rok temu
Sergiusz, możliwe że potrzebuje przeinstalować EPC gdyż nie potrafię sobie z tym poradzić przez ostatni rok strona normalnie się otwierała, nie mam żadnych dodatków poza AD blockiem i Enrcypted VPN - jedno i drugie jest wyłączone.
Na chwilę obecną przeglądarka non stop każe potwierdzić że jestem człowiekiem i tak w kółko już kilkanaście razy to przeklinałem jednak nie puszcza mnie dalej. EPC w najnowszej wersji...

Na razie FireFoxy musi wystarczyć.
Domyślam się, że wgrałeś coś w przypływie chwili a później o tym zapomniałeś. A w momencie w którym kraj, z którego IP się łączysz dostał js challange zacząłeś mieć problem.

Także tak jak piszesz - unninstall epica wraz ze wszystkim (zaznaczasz przy dezinstalacji aby usunęło również wszystkie dane). I później czysta instalacja od nowa, najnowszej wersji. I dopek na takiej czystej instalacji epica działa nawet z włączonymi wszystkimi jego wbudowanymi dodatkami (proxy, adblocker i force https). Problem musi powodować coś doinstalowanego blokującego js lub też mogłeś grzebiąc w ustawieniach zablokować js bez wgrywania żadnego dodatku.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
blacked_out
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 485
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 188

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: blacked_out » 1 rok temu

Sergiusz ikony statusu online/offline nie wyświetlają się w panelu zespołu administracyjnego. W przeglądarce w narzędziach dewelopera wyświetla się błąd 404 dot. tych ikonek.

Przeglądarka to Vivaldi na macOS Ventura - Co zrobiłem?

Wyczyściłem cache jak i wszystkie dane przeglądania, nie pomogło, wyłączenie rozszerzeń (ublock origin) również nie pomogło jak i tryb incognito również nie rozwiązuje problemu :)
Załączniki
image.png
image.png (39.47 KiB)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1830

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 1 rok temu

blacked_out na pewno to problem u Ciebie, gdyż na bardziej popularnych przeglądarkach wszystko działa.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
blacked_out
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 485
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 188

Zgłaszanie błędów - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: blacked_out » 1 rok temu

Sergiusz pisze:
1 rok temu
blacked_out na pewno to problem u Ciebie, gdyż na bardziej popularnych przeglądarkach wszystko działa.
Racja, chwilę temu przeinstalowałem vivaldi i już śmiga, przepraszam mój błąd ;)