Wasze rekordy przyjętych dawek.

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
sajko
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 210
Joined: 4 years ago
Reputation: 66

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by sajko » 4 years ago

Cześć, ostatnio mnie zastanawia jaki był wasz rekord fukania ? Ile przyjeliście dawek ? Ja w ciągu 24h maksymalnie zeżarłem koło 3g trójki sam. ( o dziwo cos tam smyralo pod koniec) Odrazu piszcie co to za substancja,myślę że ciekawy wątek :E :wave: Możecie pisać historie związane z przyjętymi dawkami :mrgreen:
Image

Status:
Darum
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 4 years ago
Reputation: 17

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by Darum » 4 years ago

Myślę, że to takie niechlubne rekordy. :) Ja nie mam się czym chwalić jeżeli chodzi o proszki, bo mam tolerkę wyzerowaną. W benzodiazepinach doszedłem do dawek ekstremalnych. Byłem 3 lata w ciągu opio-benzo. Rekord benzo? 2 razy walnąłem paczkę klona czyli 60mg + standardowo do tego opio, ale nie pamiętam co (nie to nie była próba samobójcza), wielokrotnie 30mg, bo ilości 15-18mg to ja zjadałem na śniadanie. Ale ja choruję na padaczkę, więc klony dostaję bez mrugnięcia okiem, wystarczy świstek, że jestem chory.
Rekord opio? Już nie tak ekstremalny, bo ja iv nie walę, ale oksykodon w ponad 80% wchodzi p.o, więc były to 3 tabletki oxy 80mg dające 240mg. Kto się zna ten wie, że jedna tabletka 80mg z łatwością zabije świeżaka.

Status:
7thstoreyproj
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 127
Joined: 4 years ago
Reputation: 37

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by 7thstoreyproj » 4 years ago

Etizolam dawno temu do mnie przyjechał od vendora z hong kongu w ilości 100g. Tak, sto gramów, dogadałem sie na bardzo fajną niską cene, bo zdarzalo sie brac od nich duze ilosci innych rc wynalazków, cos tam zaproponowali, powiedzieli jak tanio to szkoda nie wziąc. Zanim ktoś zapyta - ja doskonale wiedziałem jak to sie skończy ale i tak to zrobiłem (no debil qrwa xD). w poznych etapach jadłem proch palcem, tak ze go jeszcze śliniłem, wkładałem do worka tak mega chamsko, obracałem kręciłem i do buzi, i powtórzyć. I gdzies mialem ze bedzie blackout i zerwany film od razu, jak wstane to znowu dorzuce i juz bedzie dobrze, bo to cholerstwo krotko trzyma :D

Walilem wszedzie, zachowywalem sie wedlug relacji nie az TAK zle, moze leciutko uposledzony, moze sie za bradzo "wyluzował" ale nie jakis mega zćpany. Raz poszedlem do kina na film ze znajomym. Dalem se eti gdzies 3-4h przed wyjsciem, wialem ze soba torbe bo nigdzie sie nie ruszałem bez eti bo co jakby zaczęlo byc zle. Film sie zaczal, nie pamietam nwaet jaki, o czym byl, zaplacilem za film i nie widzialem nic tylko napisy i sekunde samego filmu. Ale to nie o tym - gdzies jakos pewnie w polowie filmu zaczelo przestawac dzialac a ja przerazony, ze bedzie skret, odstawka to bylaby masakra w ch... wiec wstalem i polecialem do toalety zrec eti z samary palcem. Wrocilem na sale juz taki zmasakrowany (ale jaki zadowolony... :D ) ze prawie sobie usunalem sam zeby na schodach.

To trwalo jakies 2 miesiace. Oczywiscie calosci jaka mialem nie zjadlem.. gdzies przez mgle pamietam ze wyladowalo, oczywiscie, w toalecie. :) A dawki redukowalem i odstawilem calkowicie rowniez etizolamem. On sie nie nadaje do tego kompletnie bo dziala z 5, 6 godzin.. ale jak masz go 100g, to to raczej nie ma znaczenia.

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

3 buchy mocarza i to takie na pełne płuca. 3 minuty później zgon, przejście do sypialni i przez godzinę leżenie i modlenie się aż ten stan przejdzie... Bałem się leżeć w ciemnym pokoju i musiałem mieć cały czas włączone światło. Na szczęście po godzinie mi to przeszło. To był mój pierwszy i ostatni raz z dopałami do palenia jak coś palić to tylko. MJ. 3 żółte tesle w ostatnim czasie zarzucone na raz ale tu akurat tolerka mocna szwankuje i nie byłem za bardzo zadowolony :E 5 g baby. A ostatnio w ciągu 24 godzin poszło 3 g Emki, 2g mefedronu i 1g hexenu plus jakieś 20 browarów :E ale przy emce i grochach często mam parcie na alko. Myślę że jak dojedzie do mnie Perfect i jak zrobię sobie wieczór to trochę tego odkurze przez noc z panną :E i wtedy zaktualizuje temat.

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

W gruncie rzeczy w 24 godziny można bardzo dużo zjeść :E proszę o scalenie aby niepotrzebnie nie robić posta pod postem.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by Smith » 4 years ago

Ogólnie to dość niebezpieczny temat, bo ktoś może sobie wyznaczyć cel, żeby pobić te rekordy :E Nominuję użytkownika Pigulak, do wypowiedzenia się w wątku :E
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
sebekx9
Ssak
Newbie
Posts: 72
Joined: 6 years ago
Reputation: 18

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by sebekx9 » 4 years ago

Trójka w niebotycznych ilościach kiedyś szła
10g to w mniej niż 24h sie przerabialo
Zarzucilem kiedys oral 1.7g trojki to zamist fazy lało się ze mnie jak ze świni i chyba zespol serotoninowy wystapil

Serotonina to się do tej pory nie odbudowała a półtora roku nie tykam, więc pamiętajcie, bezpieczne sesje z serotoninergikami to max raz na miesiąc, częściej tosnię tylko kosi neurony i fazy już nie ma takiej samej

Najbardziej jednak mnie zmiotło po zarzuceniu około 100mg mdphp, żółtego od Darka, z 3 pata wstecz to było. 4-5h przejebanej stymulacji, że nonstop coś pierdolił do ludzi wokół i nie mogłem się powstrzymać. Po ok 6h odrazu schizy, ludzie cienie.

Pamiętam, że w ciągach na chlorach to często miałem takie akcje ze jak szedlem gdzies gdzie jest ciemno i na chwile blysnelo mi swiatlo, to milem wrazenie jakby samochód na mnie jechał i świecił swiatlami.

Z rozwagą ludzie, to bardziej powód do wstydu. Kilka lat dobrej diety, cwiczen moze tego nie naprawić

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Smith, Pigulak będzie tutaj Senseiem wątku :E Dla początkujących to faktycznie jest słaby temat aby wchodzili w ten wątek i czerpali informacje z dawkowania :E Pamiętam jak rok temu 1 i 3/4 Szarej Tesli mnie porobiło aż nadro a na początku czerwca tego roku 3 żółte mnie delikatnie pomiziały :E sebekx9, później z dragów i alkoholu będą chcieli odbudować zdrowie dietą i koksem :E i tak ze skrajności w skrajność ;)

Status:
pannaAnna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 148
Joined: 6 years ago
Reputation: 69

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by pannaAnna » 4 years ago

180 mg 4-homipt, pół al-lada, pół ald-52, 3 mg 2-cb-fly, dopalone trawką. 12h peaku, 3 dni tripa, 2-3 miesiące afterglow.

Boziu, jaka ja głupia byłam. Dziwię się że psycha mi jeszcze działa.
I wyszłam z Oz krainy, mój czarnoksiężnik tuż.
Obleśny smród meliny trącił mi zapachem róż
.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by mbside » 4 years ago

Ja to chyba z 10g dobrej emki, nie wiem dokładnie co to było bo brałem wtedy od ziomka, w niecałe 12 godzin. Z innymi specyfikami się nie bawie.

Status:
MoveThatDope
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 103
Joined: 5 years ago
Reputation: 30

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by MoveThatDope » 4 years ago

U mnie kiedys bombka z 1g 3/4 cmc to nie bylo nic nadzwyczajnego ze wzgledu na wyjebana w kosmos tolerke 🤣🤣🤣 niestety rowniez przez to unikam dzisiaj tych substancji bo ladowanie tak duzych dawek przestalo dawac mi frajde z brania tego , w 24h lecialo okolo 10g, nie polecam nikomu tak rujnowac sobie tolerke i zdrowie 🥴🥴🥴🥴🥴😣😣😣

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by Smith » 4 years ago

mbside, 10g emki? DOBREJ? Albo jestes lepszy niz Pigulak albo to nieprawda.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by Gandalf » 4 years ago

MoveThatDope, w 24h 10g? To nic. Ja w 14-15h robiłem 15-20g 3cmc :E
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
MoveThatDope
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 103
Joined: 5 years ago
Reputation: 30

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by MoveThatDope » 4 years ago

Gandalf, mysle ze spokojnie idzie zjesc taka ilosc xd jednak z perspektywy czasu uwazam ze to byla glupota ladowac w siebie takie ilosci 😜

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Wasze rekordy przyjętych dawek.

Unread post by Gandalf » 4 years ago

MoveThatDope, też tak uważam. To głupota bardzo wielka, bo robiliśmy nieodwracalne zmiany i tolerke
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.