Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 613
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

Witam, ostatnio mam problemy z snem, w zasadzie zawsze je miałem, ale nie w takim stopniu jak teraz.
Zabawy z rc(czyli tymi cmc,mmc,hexenami itp) zacząłem rok temu, nie było nigdy jakiś długich ciągów.
Zazwyczaj w weekendy, czasami co 2-3 dni.
Przez ostatnie jakieś 4-5 tygodni, co noc gdy idę spać i już w momencie zasypiania dostaję paraliżu sennego, coś mi się zaczyna śnić że gdzieś spadam,pojawia się ciemność, nie mogę się ruszyć ani odezwać, ostatnio często nawet oczy odemknę ale przez te kilka sekund wraz nie mogę się ruszyć i zaczęło mnie to już wkurzać.
Przez te 20 lat życia nigdy wcześniej nie miałem paraliżu sennego, pierwszy był jakoś 3-4 miesiące temu, teraz codziennie.
Nie bawię się w rc już ponad 2 tygodnie i nadal to samo, codziennie w momencie zasypiania, co noc się budzę, nawet po kilka razy.
Ktoś miał coś takiego? wiadomo jak sobie z tym radzić? że odstawić rc to wiem, bo już ponad 2 tygodnie nie biorę i nie mam zamiaru.
Już nawet w podświadomości olewam sobie te paraliże, podczas zasypiania czuję napływ dziwnych myśli,moment zasypiania jakiś dziwny sen lub jego brak i jeb ten paraliż i się budzę i tak 2-3 razy każdej nocy.

Ktoś coś poradzi? ktoś się z tym spotkał? aby codziennie tak było, jak nigdy wcześniej przez 20 lat coś takiego mnie nie spotykało.
I jak kiedyś od momentu położenia się do łóżka do zaśnięcia zazwyczaj mijało 30-40 minut tak teraz zanim zasnę mija ponad godzina, często i dwie godziny kręcę się w tym łóżku.
Zaznaczam że prowadzę normalny tryb życia, robota, sport, normalne odżywianie, ostatnio więcej witamin.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 233
Joined: 6 years ago
Reputation: 30

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by Chlastusmate » 5 years ago

Jak walilem często chemię to też miałem takie paralize, dusilo mnie nawet w śnie, jak odstawisz wszystko nawet zioło na kilka miesięcy to przejdzie, dwa tygodnie to za krótko żeby się zregenerować, baa powiem nawet ze po dwóch tyg to dopiero wszystko wychodzi po zabawie z rc

Pozdrawiam

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 613
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

Chlastusmate wrote:
5 years ago
Jak walilem często chemię to też miałem takie paralize, dusilo mnie nawet w śnie, jak odstawisz wszystko nawet zioło na kilka miesięcy to przejdzie, dwa tygodnie to za krótko żeby się zregenerować, baa powiem nawet ze po dwóch tyg to dopiero wszystko wychodzi po zabawie z rc

Pozdrawiam
Zioła nawet w tym roku nie paliłem, więc o to spoko.
Alko co jakiś czas.
Czyli rozumiem że jest to efekt odstawienia?
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 233
Joined: 6 years ago
Reputation: 30

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by Chlastusmate » 5 years ago

Lekarzem nie jestem ale ja miałem przez branie, mój kumpel też miał, odstaw, jak z biegiem czasu nie przestanie ustępować to idź do lekarza

Status:
MDPHP
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 324
Joined: 6 years ago
Reputation: 101

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by MDPHP » 5 years ago

Ja tez jak zdarzało mi się częściej nadużywać substancji to miałem codziennie paraliże senne. I to zdarzało się pare razy w ciągu nocy nawet. Jak zacząłem ładować clona gdzieś z 2 tyg pod rząd to ten problem zniknął na zawsze:)

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 613
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

MDPHP wrote:
5 years ago
Ja tez jak zdarzało mi się częściej nadużywać substancji to miałem codziennie paraliże senne. I to zdarzało się pare razy w ciągu nocy nawet. Jak zacząłem ładować clona gdzieś z 2 tyg pod rząd to ten problem zniknął na zawsze:)
U mnie też parę razy w ciągu nocy, czasami też ratuje się clonem lub alko.
Ok czyli daje sobie jeszcze 2 tygodnie, jak ustanie to git, jak nie to maraton 2 tygodniowy na clonie.
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by Doktor » 5 years ago

Styrałeś organizm, daj mu i sobie odpocząć, mniej mixów i mniej ciągów. Jesteś o krok od shiz i bardzo realnych horrorów, czasem tak realnych że będziesz się nie raz zastanawiał czy to się śniło czy się wydarzyło.

Na sen forte.
Melatonina.
5-htp.
Witaminy.
Przerwa od baletów......

Powodzonka

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 613
Joined: 6 years ago
Reputation: 225

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

Doktor wrote:
5 years ago
Styrałeś organizm, daj mu i sobie odpocząć, mniej mixów i mniej ciągów. Jesteś o krok od shiz i bardzo realnych horrorów, czasem tak realnych że będziesz się nie raz zastanawiał czy to się śniło czy się wydarzyło.

Na sen forte.
Melatonina.
5-htp.
Witaminy.
Przerwa od baletów......

Powodzonka

Dzięki, już chyba powoli zaczynam wszystko rozumieć, na pewno się zastosuje.
Zawsze w tych zabawach najbardziej lubiłem te schizy/odrealnienia/zwidy/rozmyślenia i potrafiłem je za każdym razem kontrolować,nie bać się ich i dodatkowo je podziwiać, gdy z znajomymi było się pod wpływem różnych substancji, to tylko ja potrafiłem wyjść do sklepu/do ludzi i zachowywać/wyglądać się normalnie.
Ale po czasie te paraliże zaczynały denerwować, jak i sam teraz sobie zdaje sprawę że dragi od drugiej strony mnie atakują.
Tak więc czas kończyć roczną przygodę, miło było, osobowość poznana, z każdym znajomym dobrze żyję, u nikogo długów nie mam,sytuacja życiowa jest tak samo dobra jak przed baletami, więc to odpowiedni moment aby zejść z sceny.
Tak i więc odcinam się od wszystkiego co związane z narko/dopami jak i również dla swojego bezpieczeństwa z forum też.
Może może kiedyś za kilka lat wpadnę podyskutować na wspólne tematy ;)
Do zobaczenia wszystkim i dziękuje każdemu za pomoc :)
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 7 years ago
Reputation: 1490

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by Legend » 5 years ago

janosik1358
Janosik, zdrowie najważniejsze! Masz rację. Paraliż nocny miałem tylko raz, po jakiejś grubszej imprezie z 3cmc... Było hujowo

A może zbyt długo zasypiasz? 30-40 minut żeby zasnąć, jak człowiek jest styrany po całym dniu, to mega za dużo! Może zacznij brać jakąś melatoninę, rumianek na noc, przy okazji nie jedz przed snem. W sumie piwo potrójnie chmielone może pomóc nawet ;)
To tski mój pomysł
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Kontomierz
Szczur
Newbie
Posts: 19
Joined: 5 years ago
Reputation: 5

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by Kontomierz » 5 years ago

miałem podobnie, musisz odpocząć
ja przez 2 doby nie mogłem zasnąć, każde zaśnięcie kończyło się paraliżem sennym i wybudzeniem, byłem zajebiście senny i styrany i co chwile zasypiałem i dostawałem paraliżu i od razu się wybudzałem
okropny stan i to przeraźliwe dzwonienie i szum w uszach w trakcie paraliżu, coś niespotykanego :E
gdzieś na 3 dzień zacząłem przysypiać na godzinke, dwie
jak masz jakieś wątpliwości, to idź do lekarza

Status:
efinek
Szczur
Użytkownik
Posts: 32
Joined: 6 years ago
Reputation: 4

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by efinek » 5 years ago

Stary miałem to samo. Polecam pramolan, niestety na receptę. Mi pomógł, do tego zmniejszyły się objawy depresyjne. Już mi został tylko rozjebany układ nerwowy do ogarnięcia...ach te przycinki..
generalnie to nic nie mam wspolnego z tym forum, lubie sobie tak popisac bzdury posmiac sie z tych narkomanow, wszystko wymyslam

Status:
elchefe
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 22
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by elchefe » 5 years ago

Jest w aptekach taka herbatka sedivitax. Poprawia zasypianie i wspomaga fizjologiczny sen. Do tego jakieś adaptogeny- ashwagandha, bacopa monieri. Można dołożyć do tego jakiś magnez i melatonine. Polecam melatonine firmy Lekam. Brałem różne ale ta wg mnie jest najlepsza. Z magnezu Magne B6 Forte. Jest to cytrynian magnezu zarejestrowany jako lek a nie suplement, więc masz pewność odnośnie jakości i działania. Są to rzeczy dostępne bez recepty. Z lekkich uspokajaczy na receptę to hydroxyzyna. Działa uspokajające i miorelaksacyjnie. Zmniejsza ciśnienie wywołane działaniem adrenaliny .

Status:
WeedTV
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 621
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by WeedTV » 5 years ago

Clona i do spania :mrgreen:
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5159
Joined: 6 years ago
Reputation: 3263

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by Gargameli » 5 years ago

WeedTV wrote:
5 years ago
Clona i do spania :mrgreen:
Akurat to nie lekarstwo na tę przypadłość. Paraliże senne mają zupełnie inne podłoże i charakter. Nie są groźne dla życia, ale naukowo jest stwierdzone, że są zwiazane z uzależnieniami.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 233
Joined: 6 years ago
Reputation: 30

Paraliże senne codziennie i problemy z snem

Unread post by Chlastusmate » 5 years ago

Herbatki, tabletki, clony i różności, a nie lepiej odpocząć od używek? Zdrowie mamy tylko jedno