bitcoin

Questions and answers related to research chemicals.
Status:
ren
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 11
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

bitcoin

Unread post by ren » 5 years ago

Witam Pany. Chce zamówić coś za bitcoin ale jestem zielony gdzie założyć swój portfel i przelać pieniądze bo nie wiem jak to wszystko działa z kryptowaluta a nie chce gdzieś się zalogować czy przesłać kasę na portfel żeby mi hajs ukradli

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 1051
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

bitcoin

Unread post by MeFiuS » 5 years ago

BitBay.net szczerze polecam ;)
Wszystko łatwo i prosto
Obsługa pomoże jak czegoś nie wiesz
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
ren
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 11
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

bitcoin

Unread post by ren » 5 years ago

dzięki wielkie można zamknąć temat pozdrawiam

Status:
WeedTV
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 621
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

bitcoin

Unread post by WeedTV » 5 years ago

portfel :blockchain jakbys mial weryfikacje to jej nie rob powinno sie dac korzystac bez. ew jakis inny np jax ale nwm czy cie nie ojebia
gielda to np inpay stamtad kupisz btc z mala prowizja jeszcze duzo osob poleca 4coins i inne ale zwykle prowizja tam jest wyzsza i dostaniesz finalnie mniej btc.
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5154
Joined: 6 years ago
Reputation: 3261

bitcoin

Unread post by Gargameli » 5 years ago

Odgrzeję kotleta, ale to dla bezpieczeństwa Waszej kryptowaluty!!!

Nigdy pod żadnym pozorem nie przechowujcie swoich walut na giełdach / kantorach!

Waluty zawsze przechowujcie na portfelu dedykowanym dla waluty lub multiwallecie.

Ze swojej strony polecam dla BTC Wasabi Wallet.

Zapytacie dlaczego? Jak kantor / giełda zamknie działalność to Wasze środki idą w pizdu i szanse na ich odzyskanie są niemal zerowe. A tak zachowujecie BTC i będą zawsze w Waszym prywatnym portfelu.

Robiąc zakupy na giełdzie / kantorze zawsze przelewajcie swoje środki na swój prywatny portfel!!!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 1051
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

bitcoin

Unread post by MeFiuS » 5 years ago

Ktoś wie czemu na BitBay.net nie są księgowane pieniądze jak się chce doładować konto?
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5154
Joined: 6 years ago
Reputation: 3261

bitcoin

Unread post by Gargameli » 5 years ago

MeFiuS
Masz pełną weryfikację konta? Nie przekroczyłeś limitu wpłat? A może wpłata na poczcie? Wtedy nawet 72h.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 1051
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

bitcoin

Unread post by MeFiuS » 5 years ago

Już wyjaśnione, jakieś problemy z księgowaniem i po paru dniach naprawili
Tak wszystko zrobione więc śmiga zawsze :D
Dzięki za pomoc ;)
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
Anonim24
Newbie

bitcoin

Unread post by Anonim24 » 5 years ago

Ze swojej strony polecam 4coins.pl. Do 4k bez weryfikacji :)

Status:
Joe
Ssak
Newbie
Posts: 75
Joined: 6 years ago
Reputation: 8

bitcoin

Unread post by Joe » 5 years ago

Czesc, czy tylko ja mam problem z kantorami czy oni po prostu tak jawnie wala w chuja?

Wymienilem 1120 zl na btc. Kantor zycxy sobie prowizje 1.5%. Za ta kwote wyliczylo w przyblizeniu 0.0328xxxxx. Dzis dostalem kase a tak 0.0308xxxxx. Kantor zapieta sie ze wszystko ok a to wina jakiegos fe plus prowizji. Ale ku4wa 0.002 to prawie 96zl wychodzi. Gdzie przrciez 1.5% to ledwo ponad 10zl powinno byc. Jak to jest?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5154
Joined: 6 years ago
Reputation: 3261

bitcoin

Unread post by Gargameli » 5 years ago

Prowizja kantoru + opłata za przelew tak zwane fee zmniejsza kwotę BTC. Wszystko sie zgadza. Każdy chce zarobić i kantor i górnicy to proste.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
WeedTV
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 621
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

bitcoin

Unread post by WeedTV » 5 years ago

Najniższą prowizje ma inpay albo 4coins
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Chlastusmate
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 233
Joined: 6 years ago
Reputation: 30

bitcoin

Unread post by Chlastusmate » 5 years ago

Czy jeśli założę portfel BTC na swoje dane to mogą mnie wysledzic niebiescy?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5154
Joined: 6 years ago
Reputation: 3261

bitcoin

Unread post by Gargameli » 5 years ago

WeedTV,

Prowizja kantoru to inna sprawa, a fee (opłata dla górnika) to inna sprawa i jest zależna od ruchu w sieci blockchain (ilości transakcji)

Chlastusmate,

Tyle razy pisałam, że BTC nie trzyma się na kantorowych portfelach!
Kupujesz walutę w kantorze, następnie przelewasz ją na swój portfel (Electrum, Wasabi Wallet), a dopiero potem do V. Trzymając BTC na kantorowym portfelu zostawiasz ślad w postaci historii przelewów zakupów. A na portfelu PC robisz przelew i zakładasz nowy adres; proste!

Polecane portfele BTC w wersji na PC:
Electrum Wallet http://electrum.org/#home
Wasabi Wallet https://wasabiwallet.io/

Wasabi Wallet działa na zasadzie sieci TOR i potrafi mieszać monety (za małą prowizję) w taki sposób, że nie wiadomo skąd one pochodzą.

Jest jeszcze wersja Hardcore - portfel sprzętowy - taki właśnie polecam!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
PanKetonWITAM
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 114
Joined: 5 years ago
Reputation: 49

bitcoin

Unread post by PanKetonWITAM » 5 years ago

Gargameli, Zauważyłem, że bockchain dla osób nie w temacie wydaje się czymś niesamowicie skomplikowanym. Osoby które zainteresują się tematem szybko załapują podstawy i wydaje się im, że wszystko ogarneli i przestają się zagłębiać w temat myśląc, że jeśli potrafią kupić i przelać np. btc to są już bezpieczni i anonimowi. Niestety jest to bardzo złudne i tak naprawdę nie mają pojęcia co robią. Wszystkich proszę o chociaż minimum rozwagi i kompletne doedukowanie się w chociaż podstawowych kwestiach bo dopiero wtedy możecie czuć się bezpieczni. Bezpieczeństwo zapewnia nam bezprzypałowość a chyba o to wszystkim chodzi. Czytajcie i pytajcie się jeśli czegoś do końca nie rozumiecie ogarniętych jak w.w. Pani Gargameli, oczywiście nie każdy musi ogarniać IT jak owa Pani moderator ale elementarna wiedza w tym temacie jest konieczna, bo nie mając jej to już bezpieczniej jest po prostu iść na pocztę z gotówką. Pamiętajcie, że jest to w interesie wszystkich!