Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Competitions organized by the Dopek.eu forum team.
Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Legend » 4 years ago

This post has high reputation.

Panie i Panowie :) ogłaszam konkurs, chyba najbardziej lightowy jaki może być :)

To jest konkurs który mam nadzieję poprawi wam humor, uśmiechniecie się jak to przeczytacie - a my pośmiejemy się jak zobaczymy wasze prace!

Proszę o podejście do tego mega luzacko :)

Zasady:
1. Należy wrzucić zdjęcie najładniejszej "dopkowej choinki" zrobionej własnoręcznie z białego prochu ;) (lub czegokolwiek co macie pod ręką! - może być cokolwiek, ale związanego z RC )
2. Odpowiedź na pytanie: Ile waży choinka z mojego zdjęcia ? :) ?

uwaga: wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie - np ile waży choinka ;) jak nie macie nic pod ręką do stworzenia choinki dopka

Nagrody:
- 5 najładniejszych fotek "nakreślonej" choinki, choinki z dekoracjami RC itp - zdobędzie: specjalną "rangę" ufundowaną przez Sergiusz, która będzie ważna do świat wielkanocnych :) (ranga użytkownika na forum dopek.eu) - będzie tak wypasiona że ziomki was będą chwalić i czcić :)

- 3 najbliższe wagi podane + i -, użytkownicy - będą przeze mnie wychwalani przez miesiąc (na chat i w postach) a może otrzymają nagrody od naszych partnerów :)

Do kiedy można wrzucać fotki i typy ?

Konkurs trwa do 5.01.2020. Ogłoszenie wyników 6.01.2020 godzina 00:01 :))

Nagrody ;)
Atomchemicals, predatorRC, ThreeCrystal, RChemCo, 3mmc4cmc, SilkMixture, Synthetics, Grandkg, Rcchems, Drenigma, :) może coś dorzucicie do nagród ? :) jak coś to piszcie w odpowiedziach!
Moje pierwsze foto ! Oraz pytanie - ile waży 3-CMC HQ ufundowane przez Atomchemicals, przeznaczone do narysowania tego dzieła ? :)
dopek4life.jpg
dopek4life.jpg (89.68 KiB)
Bawmy się :)

Happy new Year i wszystkiego naj!
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

This post has high reputation.

Bardzo fajna inicjatywa od josiek, chciałbym tylko dopisać kilka szczegółów odnośnie nagród. Będą to symboliczne rangi - tu głównie chodzi o dobrą zabawę, bo wiadomo - nasza kolejna oficjalna edycja konkursu będzie jak zawsze z jeszcze bogatszą pulą od poprzedniej. ;)

Odnośnie nagród w tym konkursie:
1) Jeśli dany zwycięzca ma rangę NEWBIE - nie otrzyma rangi specjalnej, tylko upgrade o 1 poziom - do rangi USER.
2) Jeśli dany zwycięzca ma rangę USER - otrzyma rangę SPECJALNĄ.
3) Jeśli dany zwycięzca ma już rangę SPECJALNĄ - oczywiście też może wziąć udział - za co otrzyma jeszcze większy szacunek i popularność wśród naszej społeczności. 8-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Kaczusek
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 189
Joined: 6 years ago
Reputation: 46

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Kaczusek » 4 years ago

1.35g twoja choinka
Siemka ! Pomogłem ? Napisałem coś sensownie ;D? Daj Rep(Reputacje)! Odwzajemnie ;) Z gory dzięki ! :thumbup:

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by kej » 4 years ago

2.7
wygralem?
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Doktor » 4 years ago

2g nie mylić z 5G xd

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Legend » 4 years ago

kej, Doktor, zachęcam jeszcze do "nakreślenia" choinki ;)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!



Status:
Krime
Blister
Newbie
Posts: 12
Joined: 4 years ago
Reputation: 5

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Krime » 4 years ago

Bedzie tam 2.5g :)

Status:
aras
Wściekły wąż
User avatar
Gubernator
Posts: 2135
Joined: 6 years ago
Reputation: 753

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by aras » 4 years ago

2.2g - to da mi szacunek na dzielni Dopka!
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Montana
Psychonauta
User avatar
Wieczna schiza
Posts: 656
Joined: 7 years ago
Reputation: 219

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Montana » 4 years ago

o wy cpuny :D ! Miłej zabawy :)
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil


Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Legend » 4 years ago

:D A gdzie zdjęcia :) ??:))) wrzucajcie jeszcze jakieś fotki :)))
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Krime
Blister
Newbie
Posts: 12
Joined: 4 years ago
Reputation: 5

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Krime » 4 years ago

Dopiero paka po nowym roku bedzie :D

A z na miescie u mnie to troche slabo z rc.

Status:
Show
Sniffiarz
Newbie
Posts: 88
Joined: 5 years ago
Reputation: 40

Josiek`s COMPETITION :) for the most beautiful and more beautiful DOPEK Christmas tree!!!

Unread post by Show » 4 years ago

No to moja choinka made by Moja :)
All rights reserved :)
Attachments
31E122BD-1810-4517-9633-4489D720A9E0.jpeg
31E122BD-1810-4517-9633-4489D720A9E0.jpeg (73.61 KiB)