Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Zachęcamy do wymiany pomysłów i sugestii mających na celu pomóc w rozwoju forum.
Status:
damianrabbit
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 115

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: damianrabbit » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

gengu, gengu, dziękuję za radę.
W takim razie nie było tematu bo strzałka działka.
Plus dla Ciebie. :thumbup:
***
Masz wolny wybór,
ale nie jesteś wolny
od konsekwencji
swojego wyboru.
***

Status:
StaryDziad
Sniffiarz
Newbie
Posty: 141
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 46

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: StaryDziad » 4 lata temu

Gargameli,

Ale ja w taki dzieł nie mogę dodać ogłoszenia

Dzisiaj dwa razy dodałem informacvję poświęcając na to 10 minut cvzasu i zopstały stakowane w (inntym temacie przez jakiegoś moda)

@Sergiusz mówił pisz, jak zacząłem to ktoś dwa fajne arty usnął i tak, zajebiście widzieć idioptę co pali blanta w sądzie zero szacunku

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5143
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3254

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

StaryDziad, wpuściłam post... z innego wydzieliłam odpowiedni temat.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
CinekMarcinek
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 19
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 4

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: CinekMarcinek » 4 lata temu

Czy mógłbym się dowiedzieć dlaczego na konkurencyjnym forum (pomijając już sam temat w którym to jest) pojawiają się informację, że logujecie się na kontach użytkowników tego forum aby sprawdzać im wiadomości prywatne?

Nie chcę brać czyjejkolwiek strony bo mnie ten wasz spór nie dotyczy i nawet w miarę obiektywnie tam napisałem co o tym sądzę ale pojawiła się informacja, że logujecie się ludziom na kontach.

Nie jestem konfidentem ale proszę się ustosunkować do tego a jeśli ten post zostanie odrzucony to wysyłam tam również swojego screena, że o to zapytałem tutaj i informację o odrzuceniu.
To jest w chuj popierdolona akcja jeśli ktokolwiek w jakimkolwiek celu się loguje tutaj na konta userów.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

CinekMarcinek pisze:
4 lata temu
Czy mógłbym się dowiedzieć dlaczego na konkurencyjnym forum (pomijając już sam temat w którym to jest) pojawiają się informację, że logujecie się na kontach użytkowników tego forum aby sprawdzać im wiadomości prywatne?

Nie chcę brać czyjejkolwiek strony bo mnie ten wasz spór nie dotyczy i nawet w miarę obiektywnie tam napisałem co o tym sądzę ale pojawiła się informacja, że logujecie się ludziom na kontach.
CinekMarcinek, a gdyby na tamtym forum napisali, że jeszcze po zalogowaniu piszemy teksty za innych użytkowników to też byś w to uwierzył?

Tamto forum ciągle generuje takie "rewelacje" i możesz się spodziewać, że jeszcze nie jedną taką bzdurę przeczytasz. Oczywiście, jak zwykle, nie podpartą żadnymi faktami, ale wyssaną z palca.
Nie mamy potrzeby czytać wiadomości użytkowników forum.

Do komunikacji między użytkownikami zawsze warto używać szyfrowania. Np. PGP albo szyfrowanych komunikatorów typu Signal czy Wire albo chociaż privnote dla zatarcia wiadomości po przeczytaniu.

Forum dokłada najwyższych starań żeby dbać o bezpieczeństwo, ale użytkownicy powinni również zabezpieczać się we własnym zakresie.
CinekMarcinek pisze:
4 lata temu
Nie chcę brać czyjejkolwiek strony bo mnie ten wasz spór nie dotyczy i nawet w miarę obiektywnie tam napisałem co o tym sądzę ale pojawiła się informacja, że logujecie się ludziom na kontach.

Nie jestem konfidentem ale proszę się ustosunkować do tego a jeśli ten post zostanie odrzucony to wysyłam tam również swojego screena, że o to zapytałem tutaj i informację o odrzuceniu.
Jaki Ty jesteś groźny, aż mi dreszcz po plecach przeszedł! Zrób sobie screena i na tapecie ustaw jak Ci będzie lepiej, przynajmniej pisząc tego typu teksty widać jak "obiektywny" i bezstronny jesteś - kolejna próba manipulacji...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

CinekMarcinek, radze traktowac rozowe jako fake news, bo tam takie rzeczy wypisuja:

potw.jpg
potw.jpg (300.42 KiB)
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Hoxed
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 293
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 161

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Hoxed » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

A co gdyby uczynić chat na dopku trochę bardziej luźnym miejscem i był by widoczny tylko dla osób z "Userem" i wyżej, troche by to sprawe niebieskim utrudniło ;) w końcu ktoś tam za kompem musiał by sie postarać i troche z nami po-postować, wbijać repa i poczekać na tą range ;)
aras pisze:
4 lata temu
CinekMarcinek, radze traktowac rozowe jako fake news, bo tam takie rzeczy wypisuja:
potw.jpg
Tam to kurwa jak w lesie, dalej żyją w swoim świecie xd
już pomijając ze nie mozesz nic złego na ich sklepy napisać nawet jak cie wyjebią bo ban i elo XD
a co do preda to z chlopem i tak jest kontakt i oddaje paczki ;) i jakos nikt nie usuwa postów w których ludzie sie
żalą że paczka przejęta itp. niech tam se z tego potworka zamawiaja i czekaja miesiac na pake taka loteria albo dojdzie albo nie xd a co do zarzutów z tym sklepem pod wodzą Sergiusz, jak by oni tak nie robili wcześniej xD i potworek i to drugie gówno wcale nie jest ich nie xd..... zresztą zajebali nam reklamy XD i reklamuja sklep który rzekomo jest sergiusza na swojej stronie głównej, tak samo predzia który rzekomo wyjebał teraz ludzi :( xD troche chore i jebie wałem na km xD
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
9999
Blister
Newbie
Posty: 5
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: 9999 » 4 lata temu

Grafik zrobil dobra robote, ale niestety na 5,5 telefonie strona nie jest zbyt czytelne, musze sie sporo naszukac zeby znalezc jakas informacje + da sie usunac post na telefonie?
kompletnie nigdzie nie widze takiej opjci

Status:
pimpek64
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 34
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 8

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: pimpek64 » 4 lata temu

Wprowadzenie nowego tematycznego działu aby przyciągnąć nowych użytkowników :)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5143
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3254

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

pimpek64, a jaki masz dział na myśli? jak najbardziej jesteśmy otwarci na propozycje.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 4 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Witam wszystkich, tym razem z opóźnieniem, ale postaram się odnieść do każdego Waszego pomysłu czy pytania do którego jeszcze nikt się nie odniósł.
kej pisze:
4 lata temu
a gdybysny my mogli reagowac jako userzy "vi aj pi", gdybysmy mogli blokowac posty zagrazajace bezpieczenstu naszym jak i pozostalych uzytkownikow forum, byloby pieknie, mimo iz rzadko ostatnio zagladam na forum przez brak czasu, czesto widze posty, ktore sa conajmniej niestosowne i gdybysmy mogli bezposrednio zareagowac? byloby piekniej niz pieknie ;)
jako "elita" jaka zostalismy nazwani, moze moglibysmy zareagowac w sytuacjach, ktore tego wymagaja, jak myslisz Sergiusz, ? obdarowalbys nas takim zaufaniem, ze moglibysmy reagowac nie angazujac do tego niepotrzebnie moderatorow? w koncu jako elita nam tez zalezy, aby forum bylo jak najbardziej przejrzyste, jak najbardziej bezprzypalowe, oraz aby partnerzy nie musieli sie czuc zagrozeni
osobiscie czulbym sie zaszczycony, ze w koncu moge osobiscie te przypalowe posty pousuwac "xD" i przy tym nie zawracajac glowy moderatorom, ot tak taka pomoc w ramach poprawy/utrzymania/nie wiem jak to nazwac, prawidlowosci plynnosci forum ( wiecie o co chodzi :P) Sergiusz, moze moglbys to przemyslec? ja jako user premium przylozyl bym wszelkich staran aby sie pozbyc tego czego ostatnio jest wysyp i czego wszyscy nie chcemy, co mysla o tym pozostali czlonkowie grona "elitarnego"? Boss, Montana, josiek, Gargameli, @
Sergiusz, osobiscie nie chce czuc sie donosicielem, chcialbym moc niekoniecznie co takie osoby karac, co jedynie moc usuwac "te" niepotrzebne posty, elito, co o tym myslicie? moglibysmy pomoc troche moderatorom i troche pracy za nich odwalic, jako elita chyba wiecie co jest 5 a co nie jest 5, taka mam nadzieje wiec czy jest ktos sklonny zaangazowac sie w zycie forum i odciazyc chociaz w tych drobnostkach moderatorow? z przyjemnoscia sie tego podejme, a wy? Boss, aras, Montana, czy rowniez bylibyscie skolnni reagowac w takich sytuacjach? Gargameli, josiek, czy zechcielibyscie/ nie mielibyscie nic przeciwko - aby ktos was wspomagal przy takich randomowych postach? ;)

@dodam jeszcze,
ze chcialbym moc pilnowac porzadku na forum, jednak donoszenie nie jest dla mnie, zawsze sie tym brzydzilem, wolalbym moc zareagowac, wiec Sergiusz, czy bylbys gotow zaufac nam na tyle, nam czyli tym blekitnym, abysmy mogli czynnie brac udzial w pilnowaniu porzadku na forum?mi osobiscie takie cos brzmi jak naj bardziej - okej.
a jak tobie? a jak pozostalym czlonkom forum? jak moderatorom oraz pozostalym czlonkom "vi aj pi"? ciekaw jestem opini :D


BRZYDZE SIE ODNOSICIELSTWEM, ALE JEZELI MOGE TYPA PRZYKROCIC OSOBISCIE, TO ZMIENA POSTAC RZECZY, MA KTOS JESZCZE TAKIE POCZUCIE? :p
kej, cały czas aktywnie wprowadzamy Wasze pomysły i sugestie w życie, to Wy tworzycie to forum, ale jest pewna granica. Modercja to nie tylko przywileje ale i wielka odpowiedzialność oraz tygodnie szkoleń. Dziękuje za zaangażowanie, ale coś takiego nie mogłoby skończyć się dobrze, poza tym nie miałbym czasu aby coś takiego zorganizować i wszystkich Was szkolić.
A zgłoszenie posta łamiącego regulamin to żadne donosicielstwo - musimy tutaj dbać o pewne zasady, bo w innym przypadku lekkomyślność niektórych osób może narazić inne na niebezpieczeństwo...
dna111 pisze:
4 lata temu
dla mnie troszkę ten śnieg jest irytujący lepszy byłby jakiś łańcuch z choinki lub sama choinka a na okres karnawału jakieś fajerwerki ale to tylko sugestia
Pozdrawiam
dna111, jeżeli nie podoba Ci się nasz śnieg - w każdej chwili możesz go wyłączyć. Wszystkie dodatkowe elementy, które wprowadzamy jak śnieg czy czapki mikołaja można łatwo wyłączyć w ustawieniach.
Kliknij w swój nick z prawej u góry, następnie kliknij na "Twoje konto", dalej trzecia zakładka "ustawienia witryny" i tam na samym dole możesz włączać i wyłączać śnieg.
A najprościej znajdziesz to klikając w TEN link (będąc zalogowanym).
aras pisze:
4 lata temu
Patrze dzisiaj w powiadomienia a tam:


d.jpg


Zarypiscie od razu widac ze jest koment!
Fajnie ze weszlo, fajnie ze moj pomysl.

Sergiusz i MODY dzieki i nie ma za co ;)

pzdr :wave:
aras, zaczęliśmy nad tym już prace, ale jeszcze nie wszystko gotowe, więc nic nie pisałem. :) Jak będzie w 100% gotowe to pochwalę się w temacie:
https://dopek.eu/prace-nad-aktualizacj%C4%85-forum-v4-%7C-working-on-updating-the-forum-to-v4-t4769.html
aras pisze:
4 lata temu
Jest maly psikus z tym moim pomyslem - teraz jak ktos polubi komentarz nie komentujac to pojawia sie "" w powiadomieniach Sergiusz.

2.jpg
aras, to już też jakis czas naprawione, jeszcze zostąło zrobić to samo dla oceny usera, bo teraz działa tylko dla oceny posta i wszystko będzie gotowe. ;) Dzięki za aktywność i czujność!
damianrabbit pisze:
4 lata temu
Witam Cię Sergiuszu.
damianrabbit, witam Cię Damianie!
damianrabbit pisze:
4 lata temu
Moje kolejne spostrzeżenie które wypatrzyłem i chciałem Ci zgłosić to takie iż, nie ma możliwości wskoczenia odrazu na daną liczbę tematu.
Jest, taka ikona strzałki - klikasz i wpisujesz stronę, na którą chcesz się przenieść. Ale to już Ci gengu, wyjaśnił, za co mu bardzo dziękuje!

A co do reszty Twojego posta oraz do:
aras pisze:
4 lata temu
damianrabbit, dobre!
no i jak jestes na ostatniej stronie tematu to strzalka zeby przewinac na ostatnia strone (ta podwojna) jest dalej dostepna, a klikniecie jej cofa wstecz, dziwne.
Dziękujemy za Wasze sugestie, paginacja jest właśnie w przebudowie, niedługo będą tam zmiany.
Hoxed pisze:
4 lata temu
A co gdyby uczynić chat na dopku trochę bardziej luźnym miejscem i był by widoczny tylko dla osób z "Userem" i wyżej, troche by to sprawe niebieskim utrudniło ;) w końcu ktoś tam za kompem musiał by sie postarać i troche z nami po-postować, wbijać repa i poczekać na tą range ;)
Hoxed, Dziękuje za sugestie, ale temat już był poruszany wielokrotnie. Chat zostaje jak jest, trzeba być świadomym, że jest to publiczny chat i tak naprawdę jeśli ktoś będzie chciał do niego mieć dostęp to będzie miał niezależnie czy będzie on ukryty dla Gości i Newbie czy nie. Po prostu to jest miejsce na luźne rozmowy, a wszystkie inne można załatwić przez PW, z użyciem PGP czy privnote.
9999 pisze:
4 lata temu
Grafik zrobil dobra robote, ale niestety na 5,5 telefonie strona nie jest zbyt czytelne, musze sie sporo naszukac zeby znalezc jakas informacje + da sie usunac post na telefonie?
kompletnie nigdzie nie widze takiej opjci
9999, nasze forum jest responsywne, ale jeżeli uważasz, że na Twojej przekątnej ekranu są jakieś problemy z wyświetlaniem to bardzo proszę o screena - naprawimy to. A jeśli chodzi o usuwanie postów - użytkownicy nie mają takiej opcji, usuwanie postów dziurawiłoby dyskusję. Można edytować swój post do kilkudziesięciu minut po wysłaniu.
pimpek64 pisze:
4 lata temu
Wprowadzenie nowego tematycznego działu aby przyciągnąć nowych użytkowników :)
pimpek64, dokładnie jak napisała Gargameli, jeśli masz propozycje na dział, który się przyjmie i będzie w nim dyskusja - pisz śmiało, już dzięki Waszym pomysłom dodaliśmy kilka nowych działów. 8-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Sergiusz pisze:
4 lata temu
to już też jakis czas naprawione
Prawie ;)

Untitled - Copy.jpg
Untitled - Copy.jpg (442.04 KiB)
Untitled.jpg
Untitled.jpg (37.4 KiB)
Ciesze sie ze cos wnioslem :D
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
pimpek64
Szczur
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 34
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 8

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: pimpek64 » 4 lata temu

Gargameli, No coś co dużo ludzi lubi , trzeba dobrze się zastanowić bądź zrobić ankietę podać parę tematów i niech użytkownicy wybiorą co by chcieli Przykład działu : Dział piłki nożnej w której można by było dzielić się informacjami o transferach , nowinkach , pomagać w bukowaniu na mecze , chwalić się wygranymi , podawać linki do meczów których nie ma w tv itp :)

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: aras » 4 lata temu

Tylko nie pilka nozna :E
Mysle z lepiej ogolny dzial sport bylby lepszym wyborem, wtedy powstaloby wiecej tematow.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
damianrabbit
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 117
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 115

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: damianrabbit » 4 lata temu

Dział Xbox kontra Playstation :E :eh: :think:
***
Masz wolny wybór,
ale nie jesteś wolny
od konsekwencji
swojego wyboru.
***

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

Więcej konkursów :D i lista użytkowników online żeby wiedzieć kto jest obecny w tym momencie:)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)