Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
Dziowani
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Dziowani » 4 years ago

Latest post of the previous page:

Hahaha komin działa jak magnes, długo nie będziesz czekał na reakcję a zawsze możesz powiedzieć że idziesz na gokarty :E :E :E :E

Status:
Fantom
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 22
Joined: 4 years ago
Reputation: 8

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Fantom » 4 years ago

Z tym kominem to dojebaliście do pieca nie powiem. Ale tak jak pisza wyżej lepiej zamówić na pickup gdzieś w "piździe" i obadać teren, bo nigdy nic nie wiadomo niestety.

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by priap » 4 years ago

Z tym rozpoznawaniem psów to radzę się nie zapędzać, bo się zdziwicie jak was zwinie klasyczny Zenon z wąsem o wyglądzie zatroskanego ojca.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by OomAmee » 4 years ago

Toż wiadomo, że im ogony na czołach nie rosną :D
Ale jak masz parking gdzie ludzie parkują i idą coś załatwić.
I generalnie samochody są puste.
A nagle w dobrym polu widokowym na drzwi lokalu siedzi dwóch kolesi obojętnie jak wyglądających.
To wiedz, że coś się dzieje.

Ba, mogą to być nawet dwie babeczki, takie czasy.
priap wrote:
4 years ago
klasyczny Zenon z wąsem o wyglądzie zatroskanego ojca.
Tak bardzo często wyglądają policjanci w określonym wieku :)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
psychodelic
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 10
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by psychodelic » 4 years ago

Zawsze jak odbieram, jestem ubrany tak aby mój wygląd nie wzbudzał choćby najmniejszych podejrzeń na to, że jestem użytkownikiem substancji zabronionych :P
"Komin" :E to nie moje klimaty hehe.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by beeniepatu » 4 years ago

kvrl1, z ciekawosci zapytam, i jak sie maja sprawy z ta paczka? Ktos niepokoil? Hardcore dolina czy wciaz nic w temacie? Daj znac jak mozesz, dzieki

Status:
PajakLeon
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 36
Joined: 4 years ago
Reputation: 16

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by PajakLeon » 4 years ago

beeniepatu, po tym co przeczytalem w tym temacie to zgaduje ze zastosowal sie do wspomnianych porad i zaszyl w najciemniejszym z zakamarkow w obawie przed potencjalnymi konsekwencjami albo co gorsza jest juz w ich trakcie. Mowie to ze sporym wspolczuciem bo moje BHP rowniez pozostawialo sporo do czynienia i bylem w trakcie juz lekkiego obsrania gdy trafilem na ten temat a bynajmniej nie zrobilo mi sie lepiej po jego przeczytaniu. W moim przypadku, przynajmniej poki co, tydzien panicznego strachu, masa wyciagnietych wnioskow i usprawnien modus operandi. Zycze kvrl1, podobnie i pozdrawiam wszystkich na zejsciu z dobrego tripa - uznalem ze to dobry temat na pierwszy post mojego "nowego ja" :)

Status:
Mentos
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 48
Joined: 4 years ago
Reputation: 8

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Mentos » 4 years ago

Byle spokojnie, no a jeśli nie ma się pewności że jest bez lipy to na cholere wgl zamawiać... Trzeba wiedzieć co się robi a outfit może w tym pomóc jak pisał ktoś wyżej.

Status:
Dziowani
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 32
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Dziowani » 4 years ago

Teraz na każdym kroku można mieć lipę jak skurwysyn w tym chorym państwie więc BHP powinno być na pierwszym miejscu, bo inaczej to w tym państwie nikogo już nie będzie na wolności, nikogo kto by cokolwiek do niego wnosił tylko tabun wyznawców rydzola i pisiorów jebanych.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by beeniepatu » 4 years ago

PajakLeon, tez tak mysle, ze teraz orient na kazdym kroku u kolegi 8-) No a BHP to teraz bezsprzecznie kwestia najwazniejsza. Lepiej dac sobie spokoj niz liczyc na szczescie

Status:
galileusz92
Blister
Newbie
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by galileusz92 » 3 years ago

panowie, troche postraszyliscie tymi komentarzami, teraz mam pytanko odnośnie mojej sytuacji. Aczkolwiek zamawiałem magiczne trufle z jednego ze sklepów w Holandii, paczka od 3 tyg ma status "trwa odprawa celna" co mi za to grozi ? dodam że wszystko zamawiałem na swoje dane bo byłem nie obeznany w temacie, nie byłem wczesniej karany za nic i nie miałem żadnych problemów z policją. ;)

Status:
Zydzi0
Blister
Newbie
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Zydzi0 » 3 years ago

Nic Ci nie grozi skoro to już ponad 3 tygodnie trwa, najlepiej na żadne wezwanie nie idź. Dwa lata temu miałem taką sytuację, z tym że jak drapneli pake to w Anglii siedziałem to dostałem wezwanie na wyjaśnienia na które do tej pory nie poszedłem. Tylko nie pamiętam czy od tamtego czasu coś w przepisach dotyczadych RC się nie zmieniło

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5006
Joined: 6 years ago
Reputation: 3150

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Gargameli » 3 years ago

galileusz92, w razie "w" nic nie zamawiałeś. ktoś sobie jaja zrobił i żartuje.

to, że zamawiałeś na legitne dane pomijam.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by mbside » 3 years ago

Zydzi0, jak nie ma iść na wezwanie? To na pewno będzie stawiennictwo obowiązkowe. A wiadomo co będzie jak się nie stawi. Nie pisz takich pierdół. Lepiej już pójść i zasłaniać się niepamięcią, jeśli nie mają żadnych kwitów na Ciebie lub się przyznać i wyrazić skruchę i dobrowolnie poddać się karze jeśli takie kwity mają

Status:
galileusz92
Blister
Newbie
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by galileusz92 » 3 years ago

tylko że ja płaciłem za to swoją kartą tzn PayPalem wiec moge powiedzieć że ktoś zamowił na moje dane ? na pewno sie nie przyznam :)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5006
Joined: 6 years ago
Reputation: 3150

Paczka zatrzymana do sprawdzenia zawartości...

Unread post by Gargameli » 3 years ago

galileusz92, lipa... oby w razie "w" nie powiązali płatności z zamówieniem.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.