Gratisy - czyli co i od kogo

Opinie na temat sklepów z research chemicals oraz ich produktów.
Najbardziej aktywny temat:
Gdzie teraz na zakupy?
Status:
blacha
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 845
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 514

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: blacha » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

iconnect69, nigdy nie dostalem od nich jeszcze gratisow xD ale waga sie zgadzala . Ale zawsze mogli by co dorzucic jakis gratisek xD Ale plakac nie mam zamiaru xD :lol:

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 204
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 28

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Baltazar Gabka » 4 lata temu

Powiem wam otwarcie Atom zawsze daje gratisy ale pan JokerRc, zaskoczyl mnie bardzo juz po raz drugi :thumbup: Dziekuje Joker :wave:

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
Awatar użytkownika
Pyton
Posty: 627
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 480

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Snake Shadow » 3 lata temu

ChemC przy zamówieniu 10g ich kozackiego 3cmc big wysłał 11,5g oraz dorzucił 2,2g 3cec i 1,5g 3mmc. Ten metafedron tak podszedł, że postanowiłem zakupić.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

To i ja dołożę cegiełkę. :D

Mefisto, mega w porządku gość! :)
Byliśmy dogadani, że jak będę miał sposobność testów, to mi wyśle sampla (jak była akcja samplowa, to nie mogłem) - i wysłał faktycznie. :D

ponad 10g + 6 kapsułek! :D

Obrazek
Obrazek
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6347
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3094

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Boss » 3 lata temu

Atomchemicals, też zawsze daje sample do zamówienia ;) Próbki zawsze dorzuca jakieś do zamówienia;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Adameq6999
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 109
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 34

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Adameq6999 » 3 lata temu

Od JokerRC tak samo mega fajne gratisiki :)

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posty: 1221
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 21

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Kamilwajha » 3 lata temu

Gandalf, Mefisto, to numer jeden aktualnie, najlepszy z v. znowu robie u niego zakupy :)i chyba nigdy nie przestane.
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

predatorRC, często daje prawie 20-30% więcej towaru w samplach do zamówienia.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: mbside » 3 lata temu

Kamilwajha pisze:
3 lata temu
Gandalf, Mefisto, to numer jeden aktualnie, najlepszy z v. znowu robie u niego zakupy :)i chyba nigdy nie przestane.
Myślę podobnie

Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

czy jakaś firma daje sample próbki ? ( nie pytam o gratisy )
chwilowo jestem bez gotówki a wiadomo że grzać się chce

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Smith » 3 lata temu

Mortos, czasami nowi vendorzy organizują akcje samplowe. Wtedy jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem forum, masz szansę się na taką załapać.

Tak z dobrego serca dla potrzebujących to raczej nie ma :D
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

Smith, ok tak tylko pytałem właściwie nie liczyłem na nic ale pytać zawsze można prawda ? a tak poza tym dzięki za info < a gwoli wytłumaczenia nie chodziło mi o rozdawnictwo tylko o potencjalną ofertę marketingowo-reklamową która teoretycznie mogłaby istnieć wiem że jednak że to się nie opłaca bo już same koszty wysyłki są duże tyle pozdro >

Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

polecam Atomchemicals, ja z ich nie korzystam bo mnie ostatnio ( zbywając ) źle potraktowali co było dla mnie zaskoczeniem bo wcześniej było ok ale powiedzmy że się obraziłem nie szanują klienta to nie dostaną moich pieniędzy, ale pozostając sprawiedliwym < to mam w zwyczaju > gratisy mają ekstra i różnorodne tak że firma się stara to tak dla informacji

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Mortos pisze:
3 lata temu
nie szanują klienta to nie dostaną moich pieniędzy
A to dziwne, bo takową opinię widzę po raz pierwszy. :E
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Bevier
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 420
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 78

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Bevier » 3 lata temu

dobrze przepraszam że się wypowiadam w sposób który mógłby godzić w czyjekolwiek interesy przepraszam że mam własne zdanie i swoje doświadczenia

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Gratisy - czyli co i od kogo

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 3 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Mortos, Teraz próbujesz wywrzeć presję na mnie, na innych użytkownikach, którzy to będą czytali, na Atomchemicals, oraz osobach postronnych.
Bardzo ciekawa manipulacja. ;)
Ja również wyraziłem swoją opinię - z Atoma korzystałem wielokrotnie i nie zawiodłem się pod względem otrzymanych sortów, choć czasem słabsze rzuty się zdarzają, jednak to normalne - kiełbasę od rzeźnika też czasem kupisz gorszej jakości..
Wracając do tematu - nie jednemu z tego co widziałem pomógł przejść przez proces płatności BTC, stąd moje zdziwienie, a nawet zaproszenie do rozpisania szerzej owej sytuacji, gdyż jak wspomniałem, z takową nigdy wcześniej się nie spotkałem.
Niestety próbując wywrzeć wpływ emocjonalny, nie uzyskasz żadnych profitów, względem własnych oczekiwań zainteresowania się tematem.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.