RC a szczepienia

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 5006
Joined: 6 years ago
Reputation: 3150

RC a szczepienia

Unread post by Gargameli » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Haris777 wrote:
2 years ago
tez popieram zdanie Gargameli, ze kazdy robi to co uwaza za słuszne nawet jezeli zrobi sobie kuku to jego sprawa i My musimy to uszanowac
to jest właśnie ten punkt, gdzie trzeba pojąć, że przekonywanie kogoś na siłę mija się z celem.

Co innego jak ktoś przedstawia fakty, argumenty tudzież wiedzę naukową - wtedy przyjemnie dyskutować. Natomiast, jeżeli ktoś mi pisze, że za dużo się naooglądałam TV (de fakto nie posiadam telewizora od 2004 roku) to mi się coś robi.
beeniepatu wrote:
2 years ago
Dyskutujmy rzeczowo po prostu.
Zgadza się. Ja sama wielokrotnie pod wpływem argumentów byłam w stanie zmienić zdanie, błędnie myślałam. Ujmą nie jest przyznać się do błędu. Ujmą jest tkwić w błędzie i mimo niezaprzeczalnych faktów, dowodów, argumentów nadal twierdzić swoje.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kucezgwiazd
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 70
Joined: 5 years ago
Reputation: 18

RC a szczepienia

Unread post by kucezgwiazd » 2 years ago

Ja jestem tego zdania, że każdy może robić ze swoim ciałem to co chce.

Nawiązując do tematu: ja sam byłem na szczepieniu Johnsonem w trakcie tygodniowego maratonu badawczego na a-php i w sumie, pomijajac to, że w zabiegowym bardzo źle się wbili igła w bark (mam porównanie, trochę czasu byłem wróżka igłuszką bo na siłowni nikt poza mną nie potrafił robić zastrzyków z SSA) to negatywnych skutków nie odczułem. Poza nabrzmiałym i opuchniętym węzłem chłonnym po tej stronie ciała w ktora miałem wykonana injekcje. Z perspektywy czasu może to nie było mądre, ale im człowiek starszy tym głupszy :E

A i mała dygresja, ja chyba jetaem za bardzo sceptyczny dla dzisiejszego świata. Wszystko da sie wytłumaczyć dzięki szeroko pojętej nauce. Nie wierzę z żadne spiski, duchy, nwo, bogów, płaska ziemię, zabobony, magię, wróżki, w to że Elvis dalej żyje. Za to wierze w siebie, nie w takie rzeczy ludzie wierzyli :E

Zazwyczaj, jak ktoś opowiada o jakimś ogólnoświatowym spisku to w głowie mam tylko jedno pytanie: "ale po co to niby robią?"

Nawet jak ziemia okazałaby się płaska, to zaraz powstałoby "towarzystwo kulistej ziemii" :E

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Topic author
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

RC a szczepienia

Unread post by pumex » 2 years ago

kucezgwiazd wrote:
2 years ago
Nawet jak ziemia okazałaby się płaska, to zaraz powstałoby "towarzystwo kulistej ziemii"
W samą dychę Mistrzu utrafiłeś! :clap: Kupuję ten tekst na pniu...

Sorki offtop, ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:

Status:
Rasputin
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 19
Joined: 2 years ago
Reputation: 6

RC a szczepienia

Unread post by Rasputin » 2 years ago

insanemaid wrote:
2 years ago
lepiej jak człowiek jest po badaniach RC nie brać szczepionki bo organizm jest osłabiony
Prawda. Ja poszedłem na zwale po nocy z 3CMC. Wymęczyło mnie strasznie po tym szczepieniu. Nie to, że jakieś uboki ale taka zwała x10.