NEP - N-Etylonorpentedron

Substancje o działaniu głównie stymulującym jak: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedron.
Status:
D0ps2ou
Szczur
Newbie
Posty: 25
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 3

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: D0ps2ou » 2 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

bomba97 pisze:
2 lata temu
D0ps2ou, konkretniej?
Jak walilem duzo 3mmc i 3cmc to po jakims czasie sluzowki mialem nie tyle suche,co "wyzarte" od chemii. Sort nie mial sie przez co wchlaniac i nie dzialal jak trzeba. zaczalem smarowac masciami z apteki i pomagalo. moze masz podobnie.

a dwa to ze przez zoladek jest wiekszy wyrzut serotoniny niz przez nos, i to przez tolerancje. ale to pisze by napisac bo taki banal to napewno wiesz. dlatego zapytalem o stan sluzowek.

Status:
bomba97
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 436
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 146

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: bomba97 » 2 lata temu

D0ps2ou pisze:
2 lata temu
bomba97 pisze:
2 lata temu
D0ps2ou, konkretniej?
Jak walilem duzo 3mmc i 3cmc to po jakims czasie sluzowki mialem nie tyle suche,co "wyzarte" od chemii. Sort nie mial sie przez co wchlaniac i nie dzialal jak trzeba. zaczalem smarowac masciami z apteki i pomagalo. moze masz podobnie.

a dwa to ze przez zoladek jest wiekszy wyrzut serotoniny niz przez nos, i to przez tolerancje. ale to pisze by napisac bo taki banal to napewno wiesz. dlatego zapytalem o stan sluzowek.
no jak zajebie line to wiekszosc nie zostaje w nosie czasem nic nie zostaje a splyw mam rzadko i maly wiec to raczej nie jest powód ktory napisales chyba ze sort moze sie wchlaniac przez sluzowke ale jak jest wyzarts to zle sie wchlania?
ważniak

Status:
Wujek_wladek
Blister
Newbie
Posty: 11
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 4

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: Wujek_wladek » 2 lata temu

Witam! Potrzebuję legitnego, dokładnego porównania NEP-u i a-PiHP. Zależy mi na długości trwania każdego z odczynników, czego więcej czyli dopaminy, noradrenaliny czy sero, chociaż zakładam że tu o dopamine głównie chodzi :twisted:
Będę wdzięczny, pozdro :)

Status:
D0ps2ou
Szczur
Newbie
Posty: 25
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 3

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: D0ps2ou » 2 lata temu

bomba97 pisze:
2 lata temu
ze sort moze sie wchlaniac przez sluzowke ale jak jest wyzarts to zle sie wchlania?
probuje sobie przypomniec ta sytuacje jak to wygladalo,

ale to idac tym tropem chyba mozesz sam tak przed samym soba - jako lekarz samego siebie,

czy cos mi zostaje w nosie bo sniffie? takie charakterystyczne smarkanie jakby katar? to raczej spoko.

czy raczej wydaje ci sie ze jak wlozysz w jedna dziure palucha to wyjdzie druga strona?

bo sobie tak pomyslalem po czasie (nie ze tak mialem naprawde, tylko tak czulem juz ze jak szkielet sam) i ze jak zadbam o higienie nosa to mi sie krzywda nie stanie.

przez neta gdybac to ciezko, ale jak nie masz pewnosci to sprobuj chociaz to.

jak ci sie nie chce leciez do apteki to sobie wez taka duza strzykawke, nalej letniej wody do kupka, do niej soli wsyp kuchennej piec kilo, wymieszaj, do strzykawki takiej 20 ML potem i pod zlewej pod cisnieniem ognia do nosa sobie przeplucz tego kulfona porzadnie.

tylko sie zrzygac mozna bo na co tyle soli zes tam nasypal.

Status:
Wujek_wladek
Blister
Newbie
Posty: 11
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 4

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: Wujek_wladek » 2 lata temu

Witam, pytanie prosto z mostu.
Ile można przerobić NEPu w ciągu jednego posiedzenia żeby nie było po mnie widać kilka godzin później? Muszę iść na studia o 16 i cóż... od 8 walę krechy co godzinę, boję się trochę że zasłabnę po drodze ale nie wiem. Jakieś rady co do tego odczynnika?

Status:
nocarz
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 150
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 27

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: nocarz » 2 lata temu

Wujek_wladek, nie wiem czy to przejdzie przez cenzure. wal dalej co godzine. nie zaslabniesz mialem taka sama akcje z heniek myslalem ze zemdleje. walilem dalej i odczucie przeszlo.

Status:
tyler155
Szczur
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: tyler155 » 2 lata temu

Panowie potrzebuje pomocy.
Czy nadaje się to do vapo, robi się kropla z tego? Jak tak to czy ma to jakiś w ogóle podlot do a-pihp? Sory za pytanie, ale ja nie jestem uzytkowniem takich specyfików i raczej nie będę. Szukam tylko w zastępstwie dla szczurów za alfe, bo jest coraz większy problem.
Bede wdzięczny za odpowiedzi!!!
Pozdro

Status:
Grruby
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 147

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: Grruby » 2 lata temu

a ja pytanko z innej beczki. Czy przy zrobieniu narkotestu jest szansa na wykrycie NEPa? 💪
"Jestem jednym z tych pokurwieńców wpadam, nie biorę jeńców to bez sensu" ~ TEDE🤙

Status:
nocarz
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 150
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 27

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: nocarz » 2 lata temu

Grruby, wg mnie nie. narkotest nastawiony na klasyki ale niech sie wypowiedza zorientowani w temacie.

Status:
Grruby
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 147

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: Grruby » 2 lata temu

ignorant, no wlasnie jedyne ciekaw, bo jeden ze szczurków się pytał i sam z ciekawości chciałbym się dowiedzieć haha 😅 Wiedzę warto mieć 💪
"Jestem jednym z tych pokurwieńców wpadam, nie biorę jeńców to bez sensu" ~ TEDE🤙

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
insanemaid
Posty: 946
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 376

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: insanemaid » 2 lata temu

Nep świetny ma ChemCentrum, nep snow i nep Stone.
Klepliwy temat.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posty: 650
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 291

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: lek_na_syfa » 2 lata temu

ignorant pisze:
2 lata temu
wal dalej co godzine. nie zaslabniesz mialem taka sama akcje z heniek myslalem ze zemdleje. walilem dalej i odczucie przeszlo.
"bardzo dobra" rada. jemu też "odczucie przejdzie", ale może dlatego, że umrze.
ludzie , jeśli czujecie, że coś jest z wami nie tak podczas "badań", to mówicie STOP, a nie walicie dalej co godzinę, bo na dopku ktoś pisał, że "odczucie przejdzie".

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posty: 792
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 158

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: luki985 » 2 lata temu

Grruby pisze:
2 lata temu
a ja pytanko z innej beczki. Czy przy zrobieniu narkotestu jest szansa na wykrycie NEPa? 💪
Wyjdzie. Prawdopodobnie amfetamina albo coś takiego.

Status:
Grruby
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 147

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: Grruby » 2 lata temu

luki985, dzięki byku ✊tak myślałem, ale szczurek i tak kupił test, ma dać znać czy wychodzi 💪 pewnie jeszcze metaamfetamina, podejrzewam. okaże się wkrótce ✌️
"Jestem jednym z tych pokurwieńców wpadam, nie biorę jeńców to bez sensu" ~ TEDE🤙

Status:
D0ps2ou
Szczur
Newbie
Posty: 25
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 3

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: D0ps2ou » 2 lata temu

mackar pisze:
2 lata temu
Witam.
Moje mam pytanko czy po ciągu 10 dniowym Nepa mogą być skutki uboczne takie że człowiek nie ma ochoty na nic i potrafi przespać trzy dni i noce? Przez ten okres poszło około 8g. Jeśli tak to jak można zmienić taki stan. Prosze o odp bo się strasznie martwię o koleszke. Jeśli to nie ten dział to podajdzie gdzie mogę znaleść odpna to pytanie bo nie mogę znaleść na forum.
odkopuje bo widze ze nikt ci nie odpowiedzial.

po 10 dniach ciagu na kazdych narkotykach bedzie sie spalo 3 dni i nic sie nie bedzie chcialo.

normalne

życzyć kazdemu tylko takich skutkow ubocznych

Status:
doktor555
Blister
Newbie
Posty: 3
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 1

NEP - N-Etylonorpentedron

Nieprzeczytany post autor: doktor555 » 2 lata temu

Siema.Ja prawdopodobnie miałem 4CMC i przypomniałem sobie że mam narkotest.Zrobiłem i wyszła....kokaina :o :E