CLONAZEPAMUM 2mg Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: sandheavens

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 478
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

CLONAZEPAMUM 2mg Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Xeno, ale przecież jest dostępne te benzo 0,6 u jednego z Vendorow. Cena nie jest jakaś zaporowa. No chyba że ktoś to wcina jak cukierki.

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

CLONAZEPAMUM 2mg Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xeno » 1 year ago

Jak na te czasy to cena jest powiedzmy, całkiem znośna, ale opłaca się to brać bardziej jako ciekawostkę do zakupu np. ketonów czy palety viagry. Natomiast kupować samo rc benzo średnio się opłaca bo za 50 szt. k-zolamu (30 mg subst. czynnej) zapłacisz tyle samo co za 240 szt. k-zepamu (480 mg subst. czynnej), ale dobrze, że jest jeszcze w ogóle taka możliwość. Doceniam to.

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

CLONAZEPAMUM 2mg Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Only Perfect » 1 year ago

Czasami to yebać cenę chłopaki. Mi to życie uratowało. Bezpiecznie przed snem tabletka czy ile komu trzeba i wróciła mi nadzieja na szczęście.
Ciężko o lekarza który Ci przepisze coś dobrego, większość z nich to prawie kryminaliści. Niektórzy nawet antybiotyków na zapalenie zatok nie przypisują, a co dopiero leki na stan ludzkiej psychiki.

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 478
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

CLONAZEPAMUM 2mg Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 1 year ago

Mam pytanko. Czy po tygodniu brania 1 tabsy Clona (na sen) bardzo osłabi to działanie 4CMC które zamierzam przyatakować w przyszły czwartek??? Czy nie będzie miało wgl znaczenia? Zaznacze że w dzień walenia 4CMC nie zamierzam już brać benzo więc minie okolo 24 godzin od ostatniej tabletki benzo...

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

CLONAZEPAMUM 2mg Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Xeno » 1 year ago

W najgorszym przypadku trochę spłyci doznania, ale równie dobrze możesz tego nawet nie odczuć. Nie zablokuje ci przecież klefedronu, wal śmiało.

Status:
marian141
Ssak
Newbie
Posts: 49
Joined: 3 years ago
Reputation: 9

CLONAZEPAMUM 2mg Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by marian141 » 1 year ago

A nie wiem jak wy to funkcjonujecie.nawpierdalal sie rc i jeszcze klona na sen napierdalac.dziwne ja mial bym dosc.no chyba ze to ratuje naprawde psyche.nie wiem.mi wystarczy meka nieraz do nastepnego dnia.ale bez klona.zeby wrocic .pozdro pany :lol:

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 478
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

CLONAZEPAMUM 2mg Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 1 year ago

marian141, nie wiesz i sie nie dowiesz. Duza czesc osob tak robi wiec chyba jest w tym wiekszy sens niż widzi go taki, ktoś kto wgl tego nie doświadczył :E spróbuj a zobaczysz o co chodzi koleżko. Bo drwic/dziwic sie nie majac ŻADNEJ wiedzy to jest po prostu słabe.

Co do Clona to super działanie. Wczoraj zaaplikowałem z ciekawości 1 tabse okolo 16:00 i o 18:00 już Miś Kubiś spał gdziecznie w lóżeczku :mrgreen: