RC opiods

Inne odczynniki chemiczne niepasujące do powyższych grup.
Status:
illuminati
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 49

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: illuminati » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

kondix pisze:
1 rok temu
Ambasador95 pisze:
1 rok temu
Dobrze ze nikt nie ma w ofercie zadnego cholernego opio ;p
Chyba ktorys z naszych przyjaciol ze wschodu maja no ale jakos sie z tym nie afiszuja wiec spoko.
Tak Peihangrc napewno ma. Ale odradzam probowania takich rzeczy.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 44

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Snopers » 1 rok temu

Ale każdy ma wybór i ćpa co chce.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4997
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3145

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 1 rok temu

Dokładnie tak jest. Każdy z was dokonuje wyboru. Czy jest on dobry czy zły nie mi to oceniać. Ja osobiście nie polecam syntetycznego kanna oraz opio. Ale jak ktoś chce to jego wola.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 44

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Snopers » 1 rok temu

Kiedyś miałem Ulke i mam złe wspomnienia :thumbdown:

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

Gargameli pisze:
1 rok temu
Dokładnie tak jest. Każdy z was dokonuje wyboru. Czy jest on dobry czy zły nie mi to oceniać. Ja osobiście nie polecam syntetycznego kanna oraz opio. Ale jak ktoś chce to jego wola.
Jeśli chodzi o wybór synt canna albo opio to będę jednak ludziom odradzać w trosce o ich życie.

Status:
Bee
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 46
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 2

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Bee » 1 rok temu

Elo

Ja opio też nie polecam bo wiem czym to pachnie

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 496
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 1 rok temu

Snopers pisze:
1 rok temu
Kiedyś miałem Ulke i mam złe wspomnienia :thumbdown:
Mógłbyś trochę rozwinąć temat?

Dla mnie był to drug nr 1 (eufo, błogostan, mega rozluźnienie i uspokojenie) z ok. 50 testowanych, nie żadne wykręcanie szczęki, mielenie jęzorem, pocenie się jak świnia, czy latające we wszystkie strony gałki oczne. Tylko nic powyżej, bo to już gruby temat + jakieś ostrzeżenia odnośnie ryzyka, dawkowania, żadne analogi fenta, czy coś choćby 10x silniejszego od morfiny bo to do samobója co najwyżej się nadaje. O-DSMT np. albo jakieś słabsze od morfiny, jakby się dało ugotować bo pamiętam jak mnie kiedyś 150 mg kodeiny porobiło. Jestem za dostępnością takich rc opio. To że uzależniają to inna sprawa, kryształ i tak lata bez przerwy.

3-MeO-PCP jest dostępne w sklepach, ktoś może pomyśleć że to jakiś stim, posypać krechę i wtedy zgon, kalectwo, a na pewno hospitalizacja. RC benzo urywa film, można do tego nieświadomie polecieć, ciągle dorzucać i pić wódę = zgon. Nie wiem czemu rc barbituranów nie robią.

Co do syntetycznych kannabinoidów, mogłyby powrócić te z czasów 2012, 5 lat przy nich spędziłem i jak dla mnie spoko. Uderzenie jakbym wpadł pod pociąg (pozytywne doświadczenie), żadne THC tego nigdy nie zrobi. Te późniejsze to już autentycznie nie do spożycia, bo buch za dużo i karetka. SGT-151 był jeszcze w miarę bezpieczny bo co najwyżej się jadło i spało na przemian, ale to już nie to samo. Tego co jest dzisiaj z 7, czy 8 z przodu nie spróbowałbym za żadne pieniądze.

Takie jest moje zdanie, które i tak nic nie zmieni.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

Xeno pisze:
1 rok temu
Jestem za dostępnością takich rc opio
Czyli jesteś za tym, aby ktoś dalej ginął? Bo zawsze się znajdzie jakiś debil który nie zachowa BHP i się przekręci a wtedy nagonka na RC będzie potężna...

Dodano po 1 minucie 12 sekundach:
I tu nie troszcze się o innych bo to selekcja naturalna ale bardziej chodzi mi o Nas. Przez takie sytuacje to My dostajemy po dupie kolejnymi banami

Status:
CzarnyFuriat
Opiowrak
Awatar użytkownika
CzarnyFuriat
Posty: 386
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 142

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: CzarnyFuriat » 1 rok temu

Nie tylko banami też problemami i jesteśmy brani bardziej pod lupę w momencie w ktorym nieodpowiedzialni ludzie biorą się za testy nieodpowiednich dla nich produktów... Trzeba się odciąć od tego co powoduje problemy nawet jeśli te problemy są tylko gdy te produky są w rękach debili. I na szczęście że tacy ludzie jak Xeno z rangą newbie na forum mają zerowy wpływ na to jak kształtuje się to wszystko. A pokrakać to nawet sroce wolno. ;)

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 496
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 1 rok temu

CzarnyFuriat pisze:
1 rok temu
szczęście że tacy ludzie jak Xeno z rangą newbie na forum mają zerowy wpływ na to jak kształtuje się to wszystko. A pokrakać to nawet sroce wolno
Napisałem na końcu, że moje zdanie i tak nic nie zmieni, choćbym był miał błękitny, czy zielony nick, więc mnie nie denerwuj tchórzliwy psie.

Kiedy był full legal, sytuacja była zgoła inna ze względu na zmieniające się, tajne składy gotowych produktów, czy analogi fentanylu na wyciągnięcie ręki dla byle gówniarza to był ogromny problem. Teraz połowa z nich nie ogarnia kryptopłatności, poza tym ryzykuje więzieniem. Sam kiedyś sypałem 3m-Fu-F na oko przez kilka dni i żyję. Nie zachowałem BHP, ale wiedziałem o tej substancji wszystko i wiedziałem jak do niej podejść.
mbside pisze:
1 rok temu
Czyli jesteś za tym, aby ktoś dalej ginął? Bo zawsze się znajdzie jakiś debil który nie zachowa BHP i się przekręci a wtedy nagonka na RC będzie potężna...
Nie. Jak dobrze poszukać można kupić analogi etonitazenu setki razy silniejsze od morfiny. Po co to komu? Do samobója? Jestem za ucywilizowaniem RC opio i wprowadzeniem ich do obrotu. Jeśli jest taka możliwość, zsyntetyzować coś słabego pokroju kodeiny, czy DHC i sprzedawać to niekoniecznie w czystej formie, ale w jakiejś bardziej przystępnej dla użytkownika, tak jak kiedyś maczany na syntetycznych kannabinoidach.

Mało to osób przekręciło się po kanna? 165 w samej Wielkiej Brytanii w ciągu kilku lat, a z tego co widzę kolejne analogi wyrastają jak grzyby po deszczu. Chciałbym widzieć jakieś RC barbiturany, RC chinazolinony (meta/etakwalon). Sypać ryzykowne RC... nie wiem w kapsułki z podpisem "lekko", "średnio", czy "mocno" no wszystko da się zrobić, nie trzeba koniecznie traktować wszystkich z góry jako niedorozwiniętych idiotów, chociaż rozumiem, że tak jest bezpieczniej dla całej branży.

Dostępne są do dzisiaj w niejednym sklepie środki o dawkowaniu od kilku do kilkunastu mg i sądzisz, że wszyscy zachowają BHP zarzucając takie substancje? Są silne RC benzo w prochu, uważasz że to jest bezpieczne?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

Xeno, sklep który wprowadza opio sam skazuje sie na zagłade. Takie jest moje zdanie. Jeśli ktoś miałby wprowadzić takie opio to by to zrobił. Nie mówię tu o chińskich kolegach. Dla sklepu jest to zbyt ryzykowne stąd sytuacja jest jaka jest

Status:
Lijj
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Lijj
Posty: 300
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 105

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Lijj » 1 rok temu

Byku opio też dla ludzi ale ja nie polecam bo to kurwa złe jest

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

Lijj pisze:
1 rok temu
Byku opio też dla ludzi ale ja nie polecam bo to kurwa złe jest
Jest ale dla tych którzy mają mózg. A przed zakupem sklep tego nie może zweryfikować

Status:
Krisper
Opiowrak
Użytkownik
Posty: 363
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 53

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Krisper » 1 rok temu

Nie wolno tylko wrzucac wszystkich do jednego wora juz gdzies pisalem wczesniej ze nie kazde zetkniecie osoby z opio konczy sie zle dla tej osoby ale jak to juz wspomniales trzeba miec mozg.

Status:
kondix
Narkotykacz
Użytkownik
Posty: 317
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 56

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: kondix » 1 rok temu

Krisper pisze:
1 rok temu
ze nie kazde zetkniecie osoby z opio konczy sie zle dla tej osoby
Niby tak ale wiesz opio uzaleznia mocno juz od pierwszej dawki, czesto po prostu nie ma juz odwrotu...

Status:
Xeno
Opiowrak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 496
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 129

RC opiods

Nieprzeczytany post autor: Xeno » 1 rok temu

Krisper pisze:
1 rok temu
Nie wolno tylko wrzucac wszystkich do jednego wora juz gdzies pisalem wczesniej ze nie kazde zetkniecie osoby z opio konczy sie zle dla tej osoby ale jak to juz wspomniales trzeba miec mozg.
Piszę o tym od dawna, ale jestem mieszany z błotem, że ćpun to tamto. Mi to wszystko fruwa koło masztu. I jeszcze ponoszę winę za upadek branży RC, no ku*rwa, bez komentarza bo i i tak zostanie wycięty. A gdzie RC benzo w prochu, pochodne etonitazenu, masa niewiadomo jakich RC kanna, gdzie RC dyso dawkowane w max kilkudziesięciu mg? Bo to chińscy koledzy, tak. No to w takim razie luz. Od nich można brać czystego fenta i to jest w porządku. Zresztą co ja pierdolę, etonitazen jest 15x silniejszy od fenta i to wszystko może latać po całym globie.
kondix pisze:
1 rok temu
Krisper pisze:
1 rok temu
ze nie kazde zetkniecie osoby z opio konczy sie zle dla tej osoby
Niby tak ale wiesz opio uzaleznia mocno juz od pierwszej dawki, czesto po prostu nie ma juz odwrotu...
Może psychicznie. Poza tym jak to nie masz odwrotu.. a jak doświadczysz mega zalewu euforii po np. dobrym 4-CMC, to też nie masz odwrotu? Bywa że jest zjazd, depresja na zejściu i chęć dorzuty, ale końcowa decyzja zawsze należy do użytkownika, niezależnie od substancji.
aaaa
Nie wiem jak wygląda sytuacja od kuchni, ale jeśli na tej planecie nie ma osób potrafiących zsyntetyzować coś dla ludzi, a nie do zabijania dinozaurów, to w takim razie ta dyskusja nie ma dalej sensu.