Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
parmenion
Blister
Newbie
Posty: 9
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: parmenion » 6 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Witam! Napisałem do Was maila odnośnie przesyłki i zero odpowiedzi. Numer trackingowy powinien być od dzisiaj aktywny ale nadal pokazuje, że nie ma takiej przesyłki

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 6 lata temu

A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
parmenion
Blister
Newbie
Posty: 9
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: parmenion » 6 lata temu

Czy ktoś ma problem z dostawą ze sklepu??

Status:
klimala
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 16

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: klimala » 6 lata temu

mam każde 4cmc ze sklepu + tę trójkę, planowałem najpierw robić miks 3cmc + 4cmc z przewagą 3cmc, ale nie wiem czy jest sens, teraz myśle nad tym, żeby w trakcie zabawy próbowac każdego sortu po kolei, chciałem zacząć od 3cmc, a później jechać z czwórkami

która czwórka jest najlepsza? bo że trójka wymiata to już wiem, chce spróbować najpierw 3cmc, następnie tych czwórek solo po kolei a później może je mieszać na końcu tylko nie wiem jak sie za to zabrać w sumie, ktoś coś poradzi?

Status:
klimala
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 16

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: klimala » 6 lata temu

klimala pisze:
6 lata temu
mam każde 4cmc ze sklepu + tę trójkę, planowałem najpierw robić miks 3cmc + 4cmc z przewagą 3cmc, ale nie wiem czy jest sens, teraz myśle nad tym, żeby w trakcie zabawy próbowac każdego sortu po kolei, chciałem zacząć od 3cmc, a później jechać z czwórkami

która czwórka jest najlepsza? bo że trójka wymiata to już wiem, chce spróbować najpierw 3cmc, następnie tych czwórek solo po kolei a później może je mieszać na końcu tylko nie wiem jak sie za to zabrać w sumie, ktoś coś poradzi?
a zapomniałem napisać, chce najpierw też zarzucić oral 4cmc i na wejściu dopiero zacząć trójke, ew czwórke jeśli mi tak poradzicie, którą czwórke najlepiej brać w oral? zależy mi na jak najwyższej jakości fazy gdyż nie często mam okazje sie pobawić i chce wykorzystać swój wolny czas tak dobrze jak tylko sie da

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 6 lata temu

Udanego Wieczoru Panie i Panowie "ludziowie"
ONE AND ONLY

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 6 lata temu

klimala, Nie widzę sensu w mixowaniu. W dodatku na wiele osób to nie działa dobrze, w tym na mnie, miesza w receptorach. Kiedyś miks 2-óch czwórek dał nawet jakiś dziwny efekt. No najlepsze czwórki to BC i MoonRock. Poza tym pamiętaj, że 4-cmc wyrobi ci dużą tolerke na 3-cmc. Więc jak dla mnie najpierw zabawa z trójką, a w inny dzień czwórki, chyba, że ci trójka nie podejdzie po pierwszym teście to możesz zmienić po odczekaniu. Chyba, że wolisz po prostu czwórkową fazę to sobie odpuść tę trójkę. Ładuj sniff 100mg czwórki, żeby zobaczyć moc, wtedy będziesz wiedzieć ile wrzucić w bombce(zazwyczaj minimum 200mg).

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posty: 777
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 349

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Doktor » 6 lata temu

I wszystko jasne, sprawdzone już 3x

PREDATOR-RC.NL
FOREVER AND EVER
ONE AND ONLY !!
[/quote]

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 6 lata temu

klimala, Ja ci doradzę. każde 4CMC działa najlepiej oralnie i TYLKO w tym wypadku pokazuje swoją moc. Sniff daje około 50% mocy dobrego 4cmc. Natomiast 3cmc można badać i oralnie i sniff, z tym że oral przedłuży efekty. Jak chcesz zrobić fajny mix to najpierw 150-200mg 4cmc per oral, jak już wejdzie i poczujesz całą moc efektów to poczekaj około 30-45 min i jak poczujesz ze zaczyna lekko schodzić to weź 3cmc 150mg sniff
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
crazyandmad
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 16

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: crazyandmad » 6 lata temu

Pytanie o ILOŚĆ do mixu jest jak pytanie się ile można wypić wódki zanim zaliczy się zgona xD

Jeden napisze, że 0.5 a drugi, że 0.7

A ty możesz paść po 1 kielonie :D

Status:
ferdinandomodo
Blister
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: ferdinandomodo » 6 lata temu

Alko nie pije, ale jak wale albo 3 albo 4 to moge wypic z 20 browarow i jest sztywno heh

Status:
Gjebels
Szczur
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gjebels » 6 lata temu

predatorRC, paczki zamówione w weekend jutro dojdą rozumiem? Wtedy ludzie będą mieć udany nie tylko jeden wieczór ;)

Status:
Frog
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 33

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Frog » 6 lata temu

Powinno dać się zamówić 3MMC na Polski, skoro jest tak samo nielegalne jak inne odczynniki

Status:
london
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 67

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: london » 6 lata temu

predatorRC pisze:
6 lata temu
Witam , musimy zachowywać wszelkie możliwe zasady bezpieczeństwa dlatego , pracujemy nad strona caly czas, nad wieloma aspektami naszej współpracy , prosimy o wyrozumiałość cierpliwość i zamiast narzekać doradzić nam gdzie możemy coś zaznaczyć aby każdy z Was rozumiał i był zadowolony.

Pozdrawiamy Serdecznie
Witam, podjąłem próbę pomocy w kwestii, o której wspominacie. Wysłałem treść poradnika na adres [email protected] oraz w jako PW na forum.

Status:
Doclad
Szczur
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Doclad » 6 lata temu

Wciąż czekam na wiadomości 4-ho-mipt. Powiedz mi coś Predator !!

8-)

Status:
klimala
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 16

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: klimala » 6 lata temu

crazyandmad pisze:
6 lata temu
Pytanie o ILOŚĆ do mixu jest jak pytanie się ile można wypić wódki zanim zaliczy się zgona xD

Jeden napisze, że 0.5 a drugi, że 0.7

A ty możesz paść po 1 kielonie :D
bardziej chodziło mi o to które czwórki od preda są najlepsze, ja ostatni raz zamawiałem w tym sklepie prawie rok temu chyba więc jakość substancji mogła sie mocno zmienić, a ja nie pamiętam też jakie one były i chciałem wiedzieć którą pierw zarzucić aby mieć jak najlepsze efekty a nie ile tego brać