Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
mastermenify
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 108
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 31

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mastermenify » 6 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

predatorRC pisze:
6 lata temu
w ogole nie bedziemy informowac o przesylkach kiedy nadamy , paczki z 10 i od tamtego dnia lada moment zostana nadane i cala reszta idzie na bierzaco.
A paczki z 1 i 5 ?

Status:
fejkenq
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 9

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: fejkenq » 6 lata temu

Pisze tutaj w tym dziale ost raz zapewnienia vendora o wyslanych z 10 np a z 3 mojej nie ma nadal i brak dzekomego trackingu gdzie w srode juz mial byc prosze o oontakt V

Status:
zenon
Szczur
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 17

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: zenon » 6 lata temu

Gość jest arogancki i ma w dupie klientów, nie miałby tyle maili jakby wysyłał w terminie tak jak pisze w meilach. Zamówienia za parę setek to co pies? Pieniądze na ulicy leżą? Nie nabijajcie kabzy temu oszustowi i chamowi.

Status:
canin
Szczur
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 7

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: canin » 6 lata temu

Dołączę się do negatywnych opinii, też czekam ponad 2 tygodnie na jakikolwiek kontakt z predem. Brak trackingu, brak odpowiedzi na maila. Tak z klientami się nie robi.

Status:
Patrykk536
Szczur
Newbie
Posty: 17
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 4

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Patrykk536 » 6 lata temu

Prezydent, lepiej bym tego nie ujął.

Zobaczymy, jak inni vendorzy wrócą, czy tak wszyscy będą u niego kupować.

Jakbyś tak traktował ludzi w innym obszarze biznesu, dawno by Cię nie było.

Odpisz w końcu na maila w sprawie wysyłki.
Czekam od sierpnia na tracking, dalej nic. Nie zrealizowane, więc proszę o zmiane adresu wysyłki. Pisałem Ci ma mailu.
Nie rób chociaż z tym problemu, bo się ośmieszasz, twierdząc, że wysłane. A ***** działa tak, że tracking się pojawia po wygenerowaniu etykiety, która w moim przypadku jeszcze nie powstała. Nie będę dymal 200 km i tracił na paliwo, bo ty nie potrafiłeś uregulować swoich spraw.

Pozdro!

Wiadomość moderatora josiek

gwiazdkowanie kuriera

Status:
czestochowa
Blister
Newbie
Posty: 8
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: czestochowa » 6 lata temu

pajac cc oddaj 200zł i przestań odpisywać sam sobie na innym forum

Status:
wojtasck
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 19

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: wojtasck » 6 lata temu

Pred ma w dupie klientów którzy jak wy płaczą o paczki, wysyłają setki maili albo wręcz go obrażają. Pisz kulturalnie, bez wulgaryzmów, bądź cierpliwy - potraktuje cię jak klienta.
"Takich kwasów już nie produkują"
tekst zasłyszany przypadkowo na tripie

Status:
zenon
Szczur
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 17

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: zenon » 6 lata temu

wojtasck pisze:
6 lata temu
Pred ma w dupie klientów którzy jak wy płaczą o paczki, wysyłają setki maili albo wręcz go obrażają. Pisz kulturalnie, bez wulgaryzmów, bądź cierpliwy - potraktuje cię jak klienta.
Widziałeś moje meile? Wszystko grzecznie, napisałem dopiero po paru dniach od obiecanego terminu wysyłki. Ma klientów gdzieś, pewnie połowie nic nie wyśle.

Status:
tomus
Dyletant
Newbie
Posty: 1
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: tomus » 6 lata temu

wojtasck pisze:
6 lata temu
Pred ma w dupie klientów którzy jak wy płaczą o paczki, wysyłają setki maili albo wręcz go obrażają. Pisz kulturalnie, bez wulgaryzmów, bądź cierpliwy - potraktuje cię jak klienta.
przestan zyc w iluzji, to ze pred sobie cos nabazgrze o 100 meilach od jednej osoby, to nie znaczy ze tak jest. wiele osob jest cierpliwa i czeka, pisze 1 meila na tydzien, a ty lykasz wszystko jak leci, co powie wszechmogacy predator pan i zbawca

Status:
DEGUSTATOR
Ssak
Newbie
Posty: 53
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: DEGUSTATOR » 6 lata temu

ja nie wiem co mam myslec
piszecie negatywnie o predzie a mi on normalnie na maile odpisuje
prosilem go o cos to kazal normalnie zlozyc zamowienie i bedzie gitarka
tylko jak czytam tyle postow zlych to chuj sam juz nie wiem czy skladac i doleci czy chce mnie naciac na siano

Status:
Kokaspaniel
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Akokalipsa
Posty: 222
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 75

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Kokaspaniel » 6 lata temu

Osobiście radzę się wstrzymać, ja czekam już 3 tygodnie, chociaż mnie też normalnie odpisuje. Jak w przyszłym tygodniu nie przyjdzie, zamawiam gdzie indziej.

Status:
Dzium90
Blister
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 0

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Dzium90 » 6 lata temu

Ja również czekam na przesyłkę od 2,5 tygodnia . Dostałem wiadomość że są problemy z kurierem i że jeśli się nic nie wyjaśni wyślą pakę jeszcze raz ,miało to nastąpić do zeszłego piątku od tej pory bark kontaktu z Predatorem .co tu się wyprawia ? Z innego źródła dostałem już 3 przesyłki a tu nawet odpowiedzi nie dostałem na 3 moje zapytania jak sprawa wygląda ... Porażka

Status:
limak0007
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: limak0007 » 6 lata temu

no coz, prowadzenie sklepu z rc w trudnych czasach chyba przerosla predatora i aktualna ekipe. Zaczelo sie obiecujaco, dobry kontakt, wysylka zaleglych paczek. Ale jest coraz gorzej. Jeszcze pare tygodni temu pisal o zatrudnieniu dodatkowych osob do prowadzenia korespondencji 24/h, o czacie, mozliwosci usuniecia swoich danych czy zakonczonych zamowien. Niestety nic nie zostalo zrealizowane. Teraz wieczne wkurwienie, obrazanie klientow, olewanie ich. Doszlo podniesienie ceny zamowienia do 400 zl i zrezygnowanie z pobran. Mi to wyglada jak zapowiedz exit scama, ale chcialbym sie mylic i mam nadzieje ze zmieni sie na lepsze.

Status:
OralCmcIsGood
Ssak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 10

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: OralCmcIsGood » 6 lata temu

Dziwicie sie ? Tu zamiast opini jest vplacz ze paczka nie leci i juz czekacie chuj wie ile, i nie dziwie sie ze zabojca obcego ma nas centralnie w dupie bo wjebal nas do jednego wora z przecpanymi cisnieniowcami co pisza owe meile po 100 razy i jedyne co zostalo nam to czekac na paki a nie pisac Xxxx razy to samo no kurna , czy 90% tego forum to jebane ameby umyslowe ?
Jeśli się wyróżniasz, jesteś znienawidzony przez innych.

Status:
artur0507
Szczur
Newbie
Posty: 16
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: artur0507 » 6 lata temu

DEGUSTATOR pisze:
6 lata temu
ja nie wiem co mam myslec
piszecie negatywnie o predzie a mi on normalnie na maile odpisuje
prosilem go o cos to kazal normalnie zlozyc zamowienie i bedzie gitarka
tylko jak czytam tyle postow zlych to chuj sam juz nie wiem czy skladac i doleci czy chce mnie naciac na siano
No widzisz, ludziom ktorzy juz wydali kase i czekaja na pake nie odpisuje, ale tym ktorzy chca zlozyc zamowienie odpisuje normalnie i kontak dobry.Wnioski wyciagnijcie sami. Ja czekam od konca sierpnia i jestem(bylem, bo teraz to nawet nie odpisuje)zbywany caly czas.I jeszcze te pretensje, ze ludzie pisza bo chca sie czegos dowiedziec. Przez ten czas napisalem 4@ z czego na dwa dostalem odp zbiorowa.Chyba nic juz z tego nie bedzie, plakal nie bede bo to tylko 200zl,ale tym co polecieli grubo mozna tylko wspolczoc.Trzymajcie sie mordy :)

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Pred
Posty: 2951
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 2033

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: predatorRC » 6 lata temu

Witam,

napisaliśmy w NEWS jak wygląda sytuacja z klientami od zaległych paczek.

Dodatkowo wróciły wyczekiwane produkty oraz doszły nowości... nie sposób nam odpisać na wszystkie maile...
Przepraszamy Was najmocniej, ale wiedzcie że mamy liste wiemy z jakich dni jakie paczki nie dotarły co zrobimy - spakujemy te listy jeszcze raz i wyślemy do Was ponownie po prostu bywają problemy i nic na to nie poradzimy.

nie możemy spakować też wszystkich zamówien z 2 dni i wysłać wszystko na raz bo to znowu ryzyko , bedziemy pakować sukcesywnie te na bierzącu i 1/4 dnia dodatkowo i tak w przeciagu przyszlego tyg wyślemy wszystkie zaległe paczki.

Dodatkowo będzie możliwość odbioru na Słowacji większych ilości.
ONE AND ONLY