Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie


Profil sklepu: predatorRC

Status:
Adwokat
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 12
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 2

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Adwokat » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

predatorRC , gdzie mogę kierować wszystkie swoje sugestie, propozycje na nową odsłonę strony? :clap:

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 5 lata temu

predatorRC Nie chcę tu pisać o co kaman, dlatego wysłałem na mail mojapaka
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu

mss5mdc pisze:
5 lata temu
predatorRC Nie chcę tu pisać o co kaman, dlatego wysłałem na mail mojapaka

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
chlorczak
Posty: 1558
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 724

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: GrzybeQ » 5 lata temu


Status:
SeVen
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 26

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: SeVen » 5 lata temu

Rakieta wyleciałaaa. :lol:
Weekend się zbliża, dbajcie o siebie mordki kochane.
Niech Wam śnieg topnieje, hehe.

predatorRC, podkłady i oferty na maczanki nadal aktualne, gdzie się kontaktować? :)

Status:
Yin-Yang
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Yin-Yang » 5 lata temu

a ja jestem trochę zawiedziony. mija grubo ponad 7 dni(nie podaje dokładnej liczby dni) od otrzymania wiadomości o przekazaniu paki kurierowi i 48 od kontaktu na adres paki z zapytaniem o to co się dzieje z moją rakietą, 0 odzewu( z zachowaniem odstępu co najmniej 7 dni po otrzymaniu tracku z adresu paki). nie chciałem robić syfu więc nie spamowałem. 0 kontaktu 0 paki a dziś czwartek. pewnie będę czekał do następnego tygodnia(kurier). cóż zrobić
Obrazek

Status:
SeVen
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 26

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: SeVen » 5 lata temu

Yin-Yang, daj sobie czas do wieczora. :)

Status:
Yin-Yang
Szczur
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 6

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Yin-Yang » 5 lata temu

tak też zrobię. dam znać jak wleci
Obrazek

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Predator to predator, specyficzny vendor którego jedni ubóstwiają a inni nienawidzą, ALE NADAL DZIAŁA!

To jedyny dostawca co zrobi re-ship, jeżeli spokojnie wytłumaczysz i porozmawiasz!

To jedyny dostawca, który bez wahania wyśle ci zamówienie w ilości x2, jeżeli wymaga tego sytuacja!

To jedyny dostawca który w miarę trzyma jakość produktów na tym samym (dla mnie wysokim) poziomie!

To jedyny dostawca, który będzie starał załatwić wam oryginalne odczynniki, a nie od razu wszystko wypierdoli i sprzeda wam chińskie gówniane zamienniki.

Nie chce tutaj w żaden sposób popadać w skrajności, dawać sobie rękę uciąć za predatora itp, sam czekałem 2 miesiące na pakę i podejrzewałem że to scam. Ale po opisaniu sytuacji na spokojnie, złożeniu takiego samego zamówienia na sklepie, wysłania mu numeru zamówienia z pytaniem czy klepnie wysyłkę (oszczędzasz mu w huj czasu polegającego na szukaniu "co zamawiałeś 2 miesiące temu"), wieczorem zobaczyłem na mailu, że zamówienie zmieniło status i zostało wysłane!
Ja byłem zadowolony - predek też, bo mu oszczędziłem dla niego czasochłonnego (przy takiej ilości maili) szukania jakiegoś tam maila czy zamówienia sprzed 2 miesięcy.

Myślcie jak piszecie @ do predka, starajcie się mu na maxa ułatwiać! Tam po drugiej stronie siedzi człowiek, który ma do przeczytania i ogarnięcia 200 maili na dzień! Jeżeli na każdego maila straci 5-10 minut - to czas jaki musi na to mieć, przewyższa 24h!

Wyłączcie ciśnienie, myślenie " bo nie bede mieć kurwa na weekend!" Takie czasy się skończyły że paki wychodziły jak w zegarku a zamówienia dochodziły czasami poniżej 10h!!!
Przestańcie cisnąć, ciśnieniować - bo to drugą osobe huj obchodzi że na głodzie jesteś... nikt z nas nie lubi sytuacji jak znajomy ci napierdala od rana do wieczora co 30 minut bo on musi sobie odebrać część paki (bo zamówił z tobą)! Takie sytuacje wkurwiają bo każdy ma swoje życie !

I to nie jest tylko moje zdanie, ale też znajomych szczurów, którzy zamawiają sobie sami! Są traktowani tak samo, mają takie same problemy ale koniec z końcem - wszystko kończy się bardzo dobrze.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5000
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3149

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

josiek

Ahh jak to dobitnie ująłeś. I trudno się z tym niezgodzić.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Spoko
Ssak
Newbie
Posty: 42
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 3

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Spoko » 5 lata temu

predatorRC
Pisałem pare dni temu mail, ale nie odpisałeś więc piszę tu bo nie chce spamować.
Chcialbym zmienić sposób dostawy na Pick up, jest taka możliwość ? I czy mogę zmienić sposób płatności z przelewu anonimowego na płatność btc, jak tak to w jaki sposób ?

Status:
Tuptek1916
Szczur
Newbie
Posty: 40
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tuptek1916 » 5 lata temu

Ohohohoho, chyba do kosmicznej kadry wrócił stary dobry Thierry Henry. I love this game

Status:
Tuptek1916
Szczur
Newbie
Posty: 40
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: Tuptek1916 » 5 lata temu

Jeszcze jedno. Jakość sama się obroni i nie trzeba wielozdaniowych wywodów żeby ktoś wiedział, że warto tu wrócić i wiedział, że niektóre opinie są pisane przez ludzi którzy oczekują priorytetu za niestosowną do własnych wymagań cenę. W skrócie, jeśli płacę mało za część logistyczną to nie wymagam chuj wie czego i spokojnie czekam. Amen

Status:
iandi
Narkotykacz
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 31

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: iandi » 5 lata temu

moje zamówienie od czasu trackingu doszło po 6 dniach. Całość w 7 dni roboczych zamknęła się. Gratisów niestety brak

Status:
SeVen
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 26

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: SeVen » 5 lata temu

josiek pisze:
5 lata temu
Predator to predator, specyficzny vendor którego jedni ubóstwiają a inni nienawidzą, ALE NADAL DZIAŁA!

To jedyny dostawca co zrobi re-ship, jeżeli spokojnie wytłumaczysz i porozmawiasz!

To jedyny dostawca, który bez wahania wyśle ci zamówienie w ilości x2, jeżeli wymaga tego sytuacja!

To jedyny dostawca który w miarę trzyma jakość produktów na tym samym (dla mnie wysokim) poziomie!

To jedyny dostawca, który będzie starał załatwić wam oryginalne odczynniki, a nie od razu wszystko wypierdoli i sprzeda wam chińskie gówniane zamienniki.

Nie chce tutaj w żaden sposób popadać w skrajności, dawać sobie rękę uciąć za predatora itp, sam czekałem 2 miesiące na pakę i podejrzewałem że to scam. Ale po opisaniu sytuacji na spokojnie, złożeniu takiego samego zamówienia na sklepie, wysłania mu numeru zamówienia z pytaniem czy klepnie wysyłkę (oszczędzasz mu w huj czasu polegającego na szukaniu "co zamawiałeś 2 miesiące temu"), wieczorem zobaczyłem na mailu, że zamówienie zmieniło status i zostało wysłane!
Ja byłem zadowolony - predek też, bo mu oszczędziłem dla niego czasochłonnego (przy takiej ilości maili) szukania jakiegoś tam maila czy zamówienia sprzed 2 miesięcy.

Myślcie jak piszecie @ do predka, starajcie się mu na maxa ułatwiać! Tam po drugiej stronie siedzi człowiek, który ma do przeczytania i ogarnięcia 200 maili na dzień! Jeżeli na każdego maila straci 5-10 minut - to czas jaki musi na to mieć, przewyższa 24h!

Wyłączcie ciśnienie, myślenie " bo nie bede mieć kurwa na weekend!" Takie czasy się skończyły że paki wychodziły jak w zegarku a zamówienia dochodziły czasami poniżej 10h!!!
Przestańcie cisnąć, ciśnieniować - bo to drugą osobe huj obchodzi że na głodzie jesteś... nikt z nas nie lubi sytuacji jak znajomy ci napierdala od rana do wieczora co 30 minut bo on musi sobie odebrać część paki (bo zamówił z tobą)! Takie sytuacje wkurwiają bo każdy ma swoje życie !

I to nie jest tylko moje zdanie, ale też znajomych szczurów, którzy zamawiają sobie sami! Są traktowani tak samo, mają takie same problemy ale koniec z końcem - wszystko kończy się bardzo dobrze.
Josiek, nic dodać i ująć!
Dział logistyczny, jak płacisz tak masz ;)
Różne opcje do wyboru, ktoś z obecnych korzystał z opcji najdroższej? ;)

Status:
warsawpirate
Blister
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 8

Predator-rc - opinie i recenzje o sklepie

Nieprzeczytany post autor: warsawpirate » 5 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

A ja wam powiem ze mam przyjemnosc zyc w "pcimiu dolnym" kolo rownika....

Zwykla kartka idzie ok. 3 tyg...

Nie ma co sie stresowac, popatrzcie w trakcie oczekiwania na slonce, chmury... Pomyslcie o pradziadkach. Wdech.... Wydech.... Wyszytko niebawem dojdzie.

Pozytywne nastawienie I do przodu!

Upominam, to do intoxynujemy jest by podkecic doznania piekna, ktore masz na co dzien! Zobaczyc je a jak za Malo..... Snifff!