Grzywna mimo braku dochodów

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania używek. Pytania dotyczące legalności i statusu prawnego.
Status:
pracawnet
Dyso-sensei
Newbie
Posty: 206
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 83

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: pracawnet » 4 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Gargameli,
Tu nie chodzi o kwotę, to jest spory pieniądz dla każdego z nas. Zwyczajnie trzeba pokazać, że za błędy się płaci. I jak nie ma się na grzywnę, to trzeba liczyć się z innymi konsekwencjami.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5153
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3260

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

pracawnet, rozumiem intencje

WeedTV, dostał już poradę adekwatną do sytuacji!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

Nie ma tragedi suma nie aż taka duża mogło być o wiele gorzej A tak zapłacisz w ratach lub odrobek społeczny i po problemie
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
gengu
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 236
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 131

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: gengu » 4 lata temu

WeedTV, jeżeli nie weźmiesz się w garść i nie pójdziesz do roboty to nawet rozłożenie na raty Ci nic nie da.

Status:
WeedTV
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Autor tematu
Posty: 621
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 5

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: WeedTV » 4 lata temu

Gargameli,
co do pisma ktoś wie co tam uwzględnić albo wie gdzie znaleźć jakiś szablon takiego pisma jak tak możecie pw jak nie to będę szukał w poniedziałek
pytam o realną pomoc a nie na zasadzie, idź do roboty i spłać albo nie jestem w stanie ci pomoc poniewaz sprawa jest zbyt skomplikowana bo nie jest skomplikowana. znaleziono przy mnie smieszna ilosc ktora ppowinna byc umorzenie nie piszcie postów idź do roboty i zarób bo jest to niegrzeczne i nie na miejscu
dzieki ze akceptujesz tylko posty wnoszące coś do dyskusji

beegos pisze:
4 lata temu
Ale to jest śmieszna grzywna dla chłopa co ma dwie ręce i nogi.
Jak za wpadkę to się ciesz.
Rozłóż na raty,przestań się mazać i idź do roboty.
ona i dojebano mi kwote jak za jakąś kokaine czy coś.
po trzec

wyżej napisałem że nie mam jak spłacić ani zdobyć tych pieniędzy, nie miałem nawet pieniędzy na substancje którą dostałem za darmo, i teksty typu idź do pracy (okej tylko weź kilka faktów zbierz że to nie jest takie proste) bardziej dziwi mnie fakt takiej kwoty skoro na policji pokazywałem że na koncie posiadam 0zł a w portfelu ledwo na bilet. sąd okazał się ******* który mi chciał dopierdolić bo inaczej tego nazwać nie można.
póki co co do pieniędzy mi to nie przeszkadzało, nawet jestem zadowolony z tego że nie mam za dużo kasy a święty wręcz spokój cenie bardziej niż jakieś banknoty.

gengu pisze:
4 lata temu
WeedTV, jeżeli nie weźmiesz się w garść i nie pójdziesz do roboty to nawet rozłożenie na raty Ci nic nie da.
okej już lece do roboty wlasnie zabijam niedzwiedzie polarne w meksyku jakby to bylo takie proste to nie pytalbym czy ktos sie zna i moze pomoc.


po kontakcie jeden z prawników odpisał mi że sprawa jest zbyt skomplikowana, co to ma znaczyć? sprawa jest kurde prosta chce napisac wniosek o umozenie i kogos kto sie zna na prawie zeby doradzil co jak i gdzie.
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5153
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3260

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

WeedTV, szablonu nie znajdziesz, bo takowego nie ma.

pisz indywidualne pismo do Sądu!... napisz, że ze względu na takową, a takową sytuację nie jesteś w stanie zapłacić takiej kwoty, ale że jeżeli nie przychylą się pozytywnie do wniosku to jednocześnie wnieś o rozłożenie na raty. zaznacz od razu, że jeśli nie ma takiej możliwości to wnieś o odrobek...

chuja to da, ale przeciągniesz sobie termin... jest mocna nagonka na RC... a papuga pierdoli, że sprawa jest trudna. jest prosta jak jebanie... tylko nie chce mu się pisać pisma za tak małą taksę... powiem Ci prosto w gębę... nie możesz być bierny wobec tej sytuacji... 100 razy się udało, ale 101 już nie przejdzie płazem. wiecznie nie będziesz się ślizgał na czyjejś dupie... działaj...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

WeedTV, prawnika trzeba popytać on napewno wie co jak gdzie i co napisać:)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5153
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3260

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 4 lata temu

Boss, ale wiadomo co i gdzie napisać! xD... płazem nie ujdzie, nie oszukujmy się... ale póki jest czas to można działać... ważne aby pismo wpłynęło co najmniej na dzień wcześniej przed terminem wpłaty grzywny, wtedy Sąd chcąc nie chcąc musi je w przewodzie brać pod uwagę...

prawnik owszem dobry pomysł, ale WeedTV, nie ma na grzywnę, to jak do jasnej cholery opłaci prawnika... gdzie tu sens i logika...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
WeedTV
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Autor tematu
Posty: 621
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 5

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: WeedTV » 4 lata temu

może któryś się zgodzi, ehh kiedyś miałem znajomego prawnika ale nie mam kontaktu... ;/
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: Boss » 4 lata temu

Gargameli, kolega dostał z urzędu, za darmo prawnika! A weed napewno dostanie jeśli jest zarejestrowany w urzędzie:) wiadomo że mogą zmniejszyć karę Ale nie umorza wszystkiego na odrobek pójdzie zapewne . Niestety takie realia
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 891
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 90

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: chemiczny » 4 lata temu

WeedTV,
Dużo już tu zostało powiedziane.
Ze swojego doświadczenia wiem, że w takich przypadkach sąd nie przychyli się do wniosku o umorzenie grzywny. To ma być przecież kara dla Ciebie.
Rozłożenie na raty lub zamiana na prace społecznie użyteczne brzmi już bardzo realnie , przy czym będziesz musiał dobrze udokumentować brak środków na zapłatę grzywny.
Zauważyłem ,że w ciągu ostatnich lat, sądy jakby spuściły z tonu i coraz częściej walą kary grzywny i prace społeczne zamiast niskich kar więzienia czy aresztu.
Za moich czasów, kiedy to mnie skazywali na konkretne pajdy, to żaden sędzia się nie pierdolił .... Widać ,że jakieś tam reformy wprowadzili w życie.
Tak czy siak, opcji odwoławczych masz całkiem sporo ,więc posłuchaj Gargameli, i pomyśl nad złożeniem tego wniosku.
A o co będziesz się starał, to już sam powinieneś wiedzieć jaka opcja zamiany będzie dla Ciebie korzystniejsza.
POWODZENIA :thumbup:
Wiosna :D

Status:
WeedTV
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Autor tematu
Posty: 621
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 5

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: WeedTV » 4 lata temu

chemiczny pisze:
4 lata temu
WeedTV,
Dużo już tu zostało powiedziane.
Ze swojego doświadczenia wiem, że w takich przypadkach sąd nie przychyli się do wniosku o umorzenie grzywny. To ma być przecież kara dla Ciebie.
Rozłożenie na raty lub zamiana na prace społecznie użyteczne brzmi już bardzo realnie , przy czym będziesz musiał dobrze udokumentować brak środków na zapłatę grzywny.
Zauważyłem ,że w ciągu ostatnich lat, sądy jakby spuściły z tonu i coraz częściej walą kary grzywny i prace społeczne zamiast niskich kar więzienia czy aresztu.
Za moich czasów, kiedy to mnie skazywali na konkretne pajdy, to żaden sędzia się nie pierdolił .... Widać ,że jakieś tam reformy wprowadzili w życie.
Tak czy siak, opcji odwoławczych masz całkiem sporo ,więc posłuchaj Gargameli, i pomyśl nad złożeniem tego wniosku.
A o co będziesz się starał, to już sam powinieneś wiedzieć jaka opcja zamiany będzie dla Ciebie korzystniejsza.
POWODZENIA :thumbup:
dobrze udokumentować brak środków? przecież mam 0zł na koncie oraz nie posiadam nigdzie wiecej pieniędzy
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 891
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 90

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: chemiczny » 4 lata temu

WeedTV,
Co do wniosku ,to nie jest to nic skomplikowanego. Po prostu napisz to własnymi słowami.
Nie musisz być przecież adwokatem ani po studiach prawniczych do huja.
Piszesz prosto ,zwięźle i na temat :

Wnoszę o zamianę orzeczonej wobec mnie kary grzywny 1800 zł na zastępczą karę w postaci prac społecznie użytecznych.

Uzasadnienie:
W obecnej chwili nie posiadam środków finansowych na pokrycie w/w grzywny.
Znajduję się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej.
Jestem osobą bezrobotną ,na utrzymaniu najbliższej rodziny.
Czuję się winny, wiem że zrobiłem źle i bardzo mi zależy na tym aby zadośćuczynić, lecz z uwagi na dotkliwość finansową orzeczonej grzywny, nie jestem po prostu w stanie.
Jeżeli Sąd nie przychyli się do mojego wniosku, to jednocześnie proszę o rozłożenie grzywny na 10 comiesięcznych rat w wysokości 180zł każda.
Umożliwi mi to wykonanie w pełni nałożonej na mnie kary.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

I tyle wystarczy.
Do takiego wniosku dołącz koniecznie zaświadczenie z urzędu pracy i jeśli uznasz za stosowne to jakiś wydruk z banku z ostatnich kilku miesięcy. Oczywiście ten wydruk tylko wtedy jeśli nie robiłeś żadnych "naszych" zakupów i jeśli faktycznie nie masz wpływów na konto.

Mam nadzieję że jakoś pomogłem.
:thumbup:
Wiosna :D

Status:
WeedTV
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Autor tematu
Posty: 621
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 5

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: WeedTV » 4 lata temu

chemiczny pisze:
4 lata temu
WeedTV,
Co do wniosku ,to nie jest to nic skomplikowanego. Po prostu napisz to własnymi słowami.
Nie musisz być przecież adwokatem ani po studiach prawniczych do huja.
Piszesz prosto ,zwięźle i na temat :

Wnoszę o zamianę orzeczonej wobec mnie kary grzywny 1800 zł na zastępczą karę w postaci prac społecznie użytecznych.

Uzasadnienie:
W obecnej chwili nie posiadam środków finansowych na pokrycie w/w grzywny.
Znajduję się w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej.
Jestem osobą bezrobotną ,na utrzymaniu najbliższej rodziny.
Czuję się winny, wiem że zrobiłem źle i bardzo mi zależy na tym aby zadośćuczynić, lecz z uwagi na dotkliwość finansową orzeczonej grzywny, nie jestem po prostu w stanie.
Jeżeli Sąd nie przychyli się do mojego wniosku, to jednocześnie proszę o rozłożenie grzywny na 10 comiesięcznych rat w wysokości 180zł każda.
Umożliwi mi to wykonanie w pełni nałożonej na mnie kary.
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

I tyle wystarczy.
Do takiego wniosku dołącz koniecznie zaświadczenie z urzędu pracy i jeśli uznasz za stosowne to jakiś wydruk z banku z ostatnich kilku miesięcy. Oczywiście ten wydruk tylko wtedy jeśli nie robiłeś żadnych "naszych" zakupów i jeśli faktycznie nie masz wpływów na konto.

Mam nadzieję że jakoś pomogłem.
:thumbup:
parę razy kupowałem btc ale nie jest to równoznaczne z zakupem rc? ale faktycfznie wtedy beda miec lipe tzn moge
ale mam 0zł na koncie wiec no nwm jak to ugryzc od tej strony w sumie wyzej napisze zamiast zmiany na raty po prostu o umorzenie bądź o zrobienie tego co napisales jesli nie ma mozliwosci umorzenia. albo jakos ten no wiesz ocb dzieki za pomoc
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 891
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 90

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: chemiczny » 4 lata temu

WeedTV,
Jeśli kupowałeś btc to za huja nie dołączaj nic z banku. W takim razie zaświadczenie z urzędu pracy musi wystarczyć.
Po prostu byłbyś wtedy bardziej wiarygodny, no ale w takim wypadku to lepiej go nie dodawaj.
Wiosna :D

Status:
WeedTV
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Autor tematu
Posty: 621
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 5

Grzywna mimo braku dochodów

Nieprzeczytany post autor: WeedTV » 4 lata temu

chemiczny pisze:
4 lata temu
WeedTV,
Jeśli kupowałeś btc to za huja nie dołączaj nic z banku. W takim razie zaświadczenie z urzędu pracy musi wystarczyć.
Po prostu byłbyś wtedy bardziej wiarygodny, no ale w takim wypadku to lepiej góry nie dodawaj.
gorzej że nawet w urzędzie pracy kazali mi iść do pracy i mam zlecone iscie na rozmowe do jakiegos kolesia, boje sie ze albo mnie przyjmie albo mi dojebie ie nie bede miec punktu zaczepienia, oprocz tego moge dodac bo zapisuje sie an kurs w mps wiec no...
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666