2C-B-FLY

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

2C-B-FLY

Unread post by Speeder_96 » 8 months ago

Latest post of the previous page:

adrianpdw1996 wrote:
8 months ago
Snifiasz wrote:
8 months ago
Gieca wrote:
8 months ago
Nie słyszałem nawet żeby ktokolwiek to sniffował Takie rzeczy się bierze tylko oralnie zresztą tego nawet nie ma w pudrze ;p
0
2C-B bierze się sniff i działa mocniej lecz krócej więc dlatego zapytałem jaką metodą najlepiej myślałem że może być podobnie
Czy te 2cb to odpowiednia substancja jak nie miałem wcześniej kontaktu z psychodelikami? Ostatnio mnie korci by coś nowego spróbować, ale nie chce zbyt mocnej jazdy. ;pp
z tego co mi wiadomo nie jest to jakas mocna psychodela wiec bedzie okej

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

2C-B-FLY

Unread post by Gieca » 8 months ago

adrianpdw1996 wrote:
8 months ago
Snifiasz wrote:
8 months ago
Gieca wrote:
8 months ago
Nie słyszałem nawet żeby ktokolwiek to sniffował Takie rzeczy się bierze tylko oralnie zresztą tego nawet nie ma w pudrze ;p
0
2C-B bierze się sniff i działa mocniej lecz krócej więc dlatego zapytałem jaką metodą najlepiej myślałem że może być podobnie
Czy te 2cb to odpowiednia substancja jak nie miałem wcześniej kontaktu z psychodelikami? Ostatnio mnie korci by coś nowego spróbować, ale nie chce zbyt mocnej jazdy. ;pp
Tak na sam początek jest bardzo ok. Polecam 10 mg i zobaczysz, że Ci podpasuje :)

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

2C-B-FLY

Unread post by m3xir » 8 months ago

Ja powiem tak 2cb fly to pierwsze co próbowałem z sajko i z obecną wiedzą nie zaczynałbym teraz od niczego innego. Jest tak jak kolega wyżej pisał, to nie jest mocna psychodela jest wręcz idealna na „pierwszy raz” :)

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

2C-B-FLY

Unread post by Speeder_96 » 8 months ago

m3xir wrote:
8 months ago
Ja powiem tak 2cb fly to pierwsze co próbowałem z sajko i z obecną wiedzą nie zaczynałbym teraz od niczego innego. Jest tak jak kolega wyżej pisał, to nie jest mocna psychodela jest wręcz idealna na „pierwszy raz” :)
wszystko zalezy od czlowieka ja np przygode z psychodelikami zaczalem od trufli holenderskich. na pierwszy raz te srednie a potem od razu te mega mocne. bylo okej ale to ze u mnie tak bylo nie znaczy ze u kazdego bedzie bo przy takich tripach jest bardzo wazny stan psychiczny

Status:
illuminati
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 396
Joined: 2 years ago
Reputation: 49

2C-B-FLY

Unread post by illuminati » 8 months ago

Jak ktoś jeszcze szuka czegoś lajtowego na pierwszy raz to oprócz wspomnianego wcześniej 2CB FLY dobrym wyborem jeszcze będzie AL-LAD to też taki lajtowy psychodelik :)

Status:
kopciuch
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 2 years ago
Reputation: 11

2C-B-FLY

Unread post by kopciuch » 7 months ago

Alladyn jest trochę mocniejszy od 2cb, przynajmniej w mojej opinii dlatego nie rekomendował bym tego na pierwszy raz ale jak ktoś się dobrze nastawia na psychodeliki to w sumie spróbować może :)

Status:
OkoSaurona
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 90
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

2C-B-FLY

Unread post by OkoSaurona » 7 months ago

Snifiasz wrote:
8 months ago
Gieca wrote:
8 months ago
Nie słyszałem nawet żeby ktokolwiek to sniffował Takie rzeczy się bierze tylko oralnie zresztą tego nawet nie ma w pudrze ;p
0
2C-B bierze się sniff i działa mocniej lecz krócej więc dlatego zapytałem jaką metodą najlepiej myślałem że może być podobnie
To nie lepiej zarzucić ci 2 tabletki zamiast rozkruszać je i wciągać? Nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś tak robił.

Status:
Snifiasz
Ssak
Newbie
Posts: 67
Joined: 3 years ago
Reputation: 13

2C-B-FLY

Unread post by Snifiasz » 7 months ago

OkoSaurona wrote:
7 months ago
To nie lepiej zarzucić ci 2 tabletki zamiast rozkruszać je i wciągać? Nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś tak robił.
0
Sniff mnie bardziej przekonuje

Status:
kopciuch
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 2 years ago
Reputation: 11

2C-B-FLY

Unread post by kopciuch » 7 months ago

Nie bierzcie żadnym sniffem 2cb. Może się okazać, że potrzebna będzie nawet 2x większa dawka i może nie zadziałać poprawnie. Nie bez powodu tą substancje stworzyli tylko w pillsach :)

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 442
Joined: 1 year ago
Reputation: 82

2C-B-FLY

Unread post by Pronto » 7 months ago

Gość ma nick "Snifiasz" więc pewnie wszystko u kolegi leci do nosa i nie uznaje przyjmowania substancji oral :D

Status:
Stevo
Ssak
Użytkownik
Posts: 67
Joined: 7 months ago
Reputation: 6

2C-B-FLY

Unread post by Stevo » 7 months ago

Pronto, hehe słuszna uwaga :D Ale no są substancje które nie nadają się do sniffowania jak np. benzofurany czy 2cb fly właśnie.

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 7 months ago
Reputation: 5

2C-B-FLY

Unread post by wujsamozlo » 7 months ago

Stevo wrote:
7 months ago
Pronto, hehe słuszna uwaga :D Ale no są substancje które nie nadają się do sniffowania jak np. benzofurany czy 2cb fly właśnie.
moja kolezanka sniffowala 2cb jedna tabletke potem powiedziala ze prawie nic nie czuje to sniffnela druga i tez prawie nic nie poczula wiec chyba rzeczywiscie lepiej oralnie tylko brac

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 312
Joined: 1 year ago
Reputation: 43

2C-B-FLY

Unread post by joker92 » 7 months ago

wujsamozlo wrote:
7 months ago
Stevo wrote:
7 months ago
Pronto, hehe słuszna uwaga :D Ale no są substancje które nie nadają się do sniffowania jak np. benzofurany czy 2cb fly właśnie.
moja kolezanka sniffowala 2cb jedna tabletke potem powiedziala ze prawie nic nie czuje to sniffnela druga i tez prawie nic nie poczula wiec chyba rzeczywiscie lepiej oralnie tylko brac
Pokruszyla sobie pigule i wciagnela? Ja pigul nigdy nie krusze po to sa zrobione w takiej formie aby je przyjac oralnie wlasnie, jak chcesz do nosa to zamawiasz proszek

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 7 months ago
Reputation: 5

2C-B-FLY

Unread post by wujsamozlo » 7 months ago

joker92 wrote:
7 months ago
Pokruszyla sobie pigule i wciagnela?
tak bo chciala od razu poczuc efekt i zobaczyc w sumie jak sniffem kopnie i sie zawiodla
skonczylo sie na tym ze i tak oralnie potem zarzucila kolejna

Status:
Snifiasz
Ssak
Newbie
Posts: 67
Joined: 3 years ago
Reputation: 13

2C-B-FLY

Unread post by Snifiasz » 7 months ago

wujsamozlo wrote:
7 months ago
2cb
2C-B czy 2C-B fly ?

Dodano po 2 minutach 33 sekundach:
Pronto wrote:
7 months ago
Gość ma nick "Snifiasz" więc pewnie wszystko u kolegi leci do nosa i nie uznaje przyjmowania substancji oral
Mylisz się kolego Akurat MDMA i benzofurany preferuje oral

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 7 months ago
Reputation: 5

2C-B-FLY

Unread post by wujsamozlo » 7 months ago

Snifiasz wrote:
7 months ago
2C-B czy 2C-B fly ?
2 CB FLY dokladnie to bylo a jest jakas roznica miedzy nimi?