4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: BOLCHEMIST_EU

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Topic author
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kamilwajha » 2 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 4,4-DMAR ze sklepu Bolchemist.eu | In this topic, we write opinions and reviews about 4,4-DMAR from Bolchemist.eu


Jak ktoś testował, miał przyjemność zarzyc ten związek od tego vendora prosiłbym o recenzje. Sam przymierzam się do zakupu.

Wiadomość moderatora

poprawiłam temat pod kątem schematu obowiązującego na forum
Attachments
dmar.png
dmar.png (1.26 MiB)
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wiktororban01 » 2 years ago

jesli to faktycznie 4,4dmar to pobierac...jadlem s 2014 i bylo zajebste...takie w huj dlugo dzialajace 3mmc tylko bardziej subtelne i ogarniete..pelna kontrola i natualnosc dzialania...oby tylko pod ta nazwa nie kryla sie jaka fluorowa pochodna dmara..

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Topic author
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kamilwajha » 2 years ago

wiktororban01, jak libido po tym, czytałem że to trochę niebezpieczne
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
angrybuyer
Odkurzacz
Newbie
Posts: 684
Joined: 4 years ago
Reputation: 117

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by angrybuyer » 2 years ago

Kamilwajha, wiktororban01,

Methylaminorexes have been problematic since many people died one summer as a result of the use of 4,4'-DMAR - which was an accidental delusion on the part of the dealer and was infused with overdoses by the delinquents instead of the current cathinone derivatives.

Stay safe! :)

Status:
protolyse00
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 23
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by protolyse00 » 2 years ago

BOLCHEMIST_COM, strong shit! very clean to vape. i like it <3


BE CAREFUL with this substance, think twice and do not forget your heart :E !

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Topic author
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kamilwajha » 2 years ago

Jak libido po tym? Chce się ruchach? Pala stoi czy raczej bania łóżkową? Brał ktoś z tego sklepu bo razem z wysyłką to wychodI przeszło 250zl za gram to chyba lepiej już koks kupic
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 474
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 2 years ago

Sampelek od Bolka. Dzięki wielkie! :mrgreen:
Attachments
IMG20220602101619.jpg
IMG20220602101619.jpg (2.41 MiB)

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Topic author
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kamilwajha » 2 years ago

yakubu86, byłbym niezmiernie wdzięczny jakbyś napisał recke jak libido potem czy problem z pytostojem jest? Czy to jest to co powinno być? Jak działanie?
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 474
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 2 years ago

Kamilwajha, chyba pisanie odczuć/efektow dzialania po nieprzespanej nocy i waleniu 5-Mapb nie beda miaro dajne. Choc dziś mimo to niuchne troche Dmara. Moze micro poczuje.

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Topic author
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kamilwajha » 2 years ago

yakubu86, I jak tam były testy?
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wiktororban01 » 1 year ago

Kamilwajha wrote:
2 years ago
wiktororban01, jak libido po tym, czytałem że to trochę niebezpieczne
..jeśli chodzi o libido to raczej nie ma tej zwierzęcej chcicy jak po ketonach..za to nie ma problemu z erekcja przynajmniej ja nie miałem..w sumie to ten dmar przypomina trochę jakbyś 4bmc z metafetami a zmieszał tylko z przewagą sero..jest jakaś dopaminka który cały czas działa ale delikatnie..noradrenaliny to ja w tym nie czułem w ogóle :)

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 474
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 1 year ago

Kamilwajha, no były ale nie udane po próbowałem tego po 5-mapb i nie wiem co oferuje 4'4 DMAR.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wiktororban01 » 1 year ago

Myślę że ten dmar by się super skomponował z odpowiednio dobrano dawka ipph..

Dodano po 5 minutach 15 sekundach:
yakubu86 wrote:
2 years ago
Kamilwajha, chyba pisanie odczuć/efektow dzialania po nieprzespanej nocy i waleniu 5-Mapb nie beda miaro dajne. Choc dziś mimo to niuchne troche Dmara. Moze micro poczuje.
nie oczekujcie od tych smarów jakiegoś wypierdolić..one nie dają jakiegoś mocnego jebniecia czy Lesku chyba, że zajebiesz dużą dawkę bez rolety i doświadczenia z dragami ale to niebezpieczne więc odradzam...działanie jest trochę inne od ketonów....dużo bardziej łagodne i rozłożone w długim czasie odczucia...działanie się powoli skrada i z każdą chwilą jest co raz milej..później działanie się stabilizuje i utrzymuje długi czas..działa trochę jakby w tle..jak ktoś szuka jebniecia jak po 4mnc/3mmc i tego uderzenia na początku to się zawiedzie...za to substancja jest zajebista i przyjemna sama w sobie..pełna kontrola i swobodne samopoczucie bez jakiegoś dyskomfortu i nienaturalnego zachowania między ludźmi...

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

wiktororban01 wrote:
1 year ago
Myślę że ten dmar by się super skomponował z odpowiednio dobrano dawka ipph..
Nie słuchajcie tego gadania 🤦 dmar solo. I dopiero potem możecie myśleć o jakichś mixach.
wiktororban01 wrote:
1 year ago
czy Lesku chyba, że zajebiesz dużą dawkę bez rolety i doświadczenia z dragami ale to niebezpieczne
😳😅
wiktororban01 wrote:
1 year ago
ketonów....dużo bardziej łagodne
😳

Wiesz, że aminorexy były posądzane o toksyczności w stosunku do organizmu ?

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

4,4-DMAR Bolchemist.eu - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wiktororban01 » 1 year ago

luki985 wrote:
1 year ago
wiktororban01 wrote:
1 year ago
Myślę że ten dmar by się super skomponował z odpowiednio dobrano dawka ipph..
Nie słuchajcie tego gadania 🤦 dmar solo. I dopiero potem możecie myśleć o jakichś mixach.
wiktororban01 wrote:
1 year ago
czy Lesku chyba, że zajebiesz dużą dawkę bez rolety i doświadczenia z dragami ale to niebezpieczne
😳😅
wiktororban01 wrote:
1 year ago
ketonów....dużo bardziej łagodne
😳

Wiesz, że aminorexy były posądzane o toksyczności w stosunku do organizmu ?
mordo ja mówię o sposobie w jaki odczuwa się jego psychoaktywne działanie...farmakologicznie oczywiście, że są dużo bardziej niebezpieczne i groźne od ketonów...mianowicie chodzi o to, że on jest w pewien sposób podobny do działania 3mmc ale bez wyraźnego peaku i wyjebania z kapci..3mmc wchodzi szybko konkretnie aż jest efekt wow na początku, szbo schodzi i część...tutaj proporcja sero do dopy jest niby podobna ale on wkeca się wolno i długo działa..bardziej sedatywne i w tle...ale trzeba uważać z dawkami i to mocno bo może nie wybaczyć bledow...a jak już miksować z czymś to pod żadnym pozorem z innymi sero..ewentualnie czysta dopa, stąd mój pomysł na ipph

Dodano po 24 minutach 30 sekundach:
3mmc zapewnia skumulowane w krótkim czasie mocne wrażenia..dopamina zlewa się z sero..cowiek czuje wyraźny wjazd..chce się siedzieć, wyjść na miasto i ruchać jednocześnie q do tego krzyczeć "ale zajebiście"..dużo większe pobudzenia na początku przez wyrzut dopaminy...dmar wchodzi wolno trochę jak 4bmc/mdma...faza się nasila do pewnego momentu później stabilizuje, trwa długo ale nic się nie dzieje dalej ..z czasem robi się bardzo przewidywalna i dla ketozarlaczy może być nudnawa bo jest dużo bardziej naturalna, kontrolowana i monotonna..nie ma tylu mocnych wrażeń co w MMC..jest zajebiście ale nie ma tego " o kurwa"...jest tak sedatywna, że w pewnym sensie uzylbym słowa "opioidowa"?...to chyba dobre słowo..ci co jeśli 4bmc będą wiedzieli o co mi chodzi