4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: sandheavens

Status:
shelllong
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 1 year ago
Reputation: 0

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by shelllong » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Siema, mam pytanie - zamówiłem analog 4mmc z sanda pod koniec kwietnia i przyszedł, smak i zapach oraz działanie bardzo podobne do oryginału. Zachęcony tym doświadczeniem zamówiłem teraz nieco więcej, dziś doleciało do mnie, ale jest to zupełnie co innego - zapach tak jakby "mokry pies", smak bardzo chemiczny, szpitalny. po zażyciu oral minęło już prawie 30 min a gębę mam dalej całą jakby zmrożoną, no i wjazd zupełnie inny. Czy ktoś miał podobne doświadczenia lub może wie co to za produkt mógł do mnie przyjść? zakładam że mogła nastąpić jakaś pomyłka przy wysyłce...

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Enchi » 1 year ago

shelllong może po prostu sort się zmienił. Też raz tak miałem że raz zamówiłem 3cmc bielutkie piękniutkie a dwa tygodnie później no było już po prostu inne bo tamte się skończyło.
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
shelllong
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 1 year ago
Reputation: 0

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by shelllong » 1 year ago

Nie ma opcji że to po prostu inny sort. Zarzuciłem ćwiarę oralnie i po 10h dalej nie mogę spać. Przyszło mi jakieś spidujące g... w ogóle mnie nie interesuje taka faza. Poradzi ktoś co zrobić z takiej sytuacji? Kontakt przez maila z sandheavens to jak kulą w płot

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 11 months ago

shelllong, no jak nie ma opcji, że inny batch, jak sam napisałeś, że dostałeś inaczej pachnący, inaczej działający sort. Ewidentnie mikstura się zmieniła i profil działania nowego analoga Ci nie pasuje. Czy to podstawa do reklamacji? Próbuj, jednak to nie Allegro - nie ma gwarancji i 14 dni na zwrot. ;)

Status:
shelllong
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 1 year ago
Reputation: 0

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by shelllong » 11 months ago

Zupełnie inna w konsystencji, inaczej pachnąca, inaczej smakująca i inaczej działająca substancja. Na bank to to samo tylko inny sort :D

Status:
Vilge
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 11 months ago
Reputation: 2

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Vilge » 8 months ago

Czy zamawiał ktoś w ostatnim czasie i może wypowiedzieć się co do jakości? Czym różni się analog od normalnej wersji?

Status:
Vilge
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 11 months ago
Reputation: 2

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Vilge » 8 months ago

W związku z brakiem odpowiedzi na mój post dotyczący jakości aktualnego sortu, postanowiłem zaryzykować, zamówiłem, i... zawiodłem się.

Dotychczas nie miałem styczności z 4-MMC a jedynie 3-CMC i 4-CMC.
W teorii 4-MMC powinna mieć więcej eufo kosztem speeda, tu jest zupełnie na odwrót.
Stosunek speeda do eufo oceniam na 80 do 20.

Z ewentualnej euforii to odrobine lepszy humor, jak po jednym piwie, minimalnie większa gadatliwość i sporo wyższe libido (jak ktoś chce poruchać albo powalić konia to będzie zadowolony)
Speed nie jakiś mocno nachalny, ale przeważa.
Standardowo brak apetytu, duża suchość w ustach, delikatnie pocą się dłonie i stopy

Na zdjęciu jest biały proszek, przyszły szare kamyczki, co większe lekko pożółkłe.
Nieprzyjemny zamach, gorzki spływ do gardła

Z zalet łatwo się kruszy oraz nie niszczy klamy tak jak ceemceki

Co do samego zamówienia to podziękowanie dla sandheavens, za szybką realizację zamówienia oraz minimalnie wyższą gramaturę aniżeli była zamówiona.

3-CMC mają dużo lepsze, ale też sporo droższe, coś za coś

Ocena ogólna moim zdaniem to: 5/10

Status:
kaspe
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kaspe » 2 months ago

Kupował ktoś w ostatnim czasie? Jak z jakością?

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
User avatar
Dzesi Pinkman
Posts: 701
Joined: 3 years ago
Reputation: 509

4-MMC ANALOG Sandheavens.cc - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Dzesi Pinkman » 2 months ago

kaspe, Nie wiem, dawno nie bralem jak chcesz cos sprawdzonego to piasalem wczesniej w kliku watkach.
4CMC Swietny.
NEP Bardzo Dobry.
3CMC Dobre.

Mimo, ze ma zaufanie do sklepu sandheavens i zrealizowalem juz duzo zamowien, to wypowiadam sie na temat tego co bralem i wiem jak dziala, to uczciwe podejscie uwazam. :)

Mozesz sprobowac ten analog, natomiast ja 4CMC, NEP, 3CMC mialem u siebie tydzien temu, dwa tygodnie temu, miesiac temu i w poszczegolych dzialach masz opinie o nich,i zdecydowanie je polecam.
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.