Amulety / Talizmany

Products most often obtained from combining several substances to achieve a specific effect.
Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Amulety / Talizmany

Unread post by joker92 » 10 months ago

Latest post of the previous page:

I tak jest ze im mniej masz tym mniej wezmiesz

Status:
CzarnyFuriat
Opiowrak
User avatar
CzarnyFuriat
Posts: 386
Joined: 6 years ago
Reputation: 142

Amulety / Talizmany

Unread post by CzarnyFuriat » 10 months ago

xXkrystianXx99 wrote:
10 months ago
CzesioRC wrote:
1 year ago
Ja z zapasem nie zamawiam, ale zamawiam z wyprzedzeniem aby zasoby były pełne. Jak dużo zamówię to zbyt mocno lecę i zawalam za dużo spraw.
Siemka byczku. :wave: To co piszesz to jest sama prawda, wręcz z życia wzięta. Ile to razy się oszukiwałem, że jak wezmę więcej to starczy na dłużej - tego nawet nie liczę. I miałem tak już ze wszystkim, zarówno z MJ, benzo, jak i dragami, albo alko. Człowiek jak jest wjebany w coś, to zawsze znajdzie dobry argument by zakupić więcej, a później korzysta się z tego jak głupi. :E Dlatego tak jak i ty, nie robię już zbyt obszernych zapasów.
Tak ale jest też duża wada takiego rozumowania. Jak nie masz nad sobą kontroli to fakt, lepiej wziąć mniej. Ale jak bierzesz mniej to częsciej kręcisz się u dilerów i częściej jeździsz np. z trawką i to już może być opłakane w skutkach w porównaniu do tego jakbyś sie tam pojawiał raz na czas masz większą szanse, że po drodze przytrafi Ci sie coś niepożądanego. Ja polecam mieć po prostu kontrole nad sobą a jak sie jej nie ma nawet w minimalnym stopniu to chyba nie najlepszym pomysłem w ogóle zabierać się za dragi. :)

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Amulety / Talizmany

Unread post by Kleopatra » 10 months ago

CzarnyFuriat, Niby tak ale jak Cię złapią z małą ilością to jest mniejszy przypał a jak z większą to już może nie być tak kolorowo. W obu przypadkach są wady i zalety. ;)

Status:
KryzysWieku
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 235
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

Amulety / Talizmany

Unread post by KryzysWieku » 10 months ago

Dlatego ja zamawiam wszystko przez internet i u żadnych dilerów się nie kręcę

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Amulety / Talizmany

Unread post by Mefedron90 » 10 months ago

żartowniś92 wrote:
10 months ago
I tak jest ze im mniej masz tym mniej wezmiesz
hehe a to akurat swieta racja a najgorzej jak juz chcesz isc spac ale zostalo ci w worze powiedzmy 0.7g 3cmc to juz trzeba to docpac

Status:
GoSleepBaby
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 14
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Amulety / Talizmany

Unread post by GoSleepBaby » 10 months ago

KryzysWieku wrote:
10 months ago
Dlatego ja zamawiam wszystko przez internet i u żadnych dilerów się nie kręcę
Też jestem tego zdania, że zamawianie internetowo jest najbardziej bezpieczne. :smoke: Pamiętać trzeba oczywiście o BHP, bo ono jest tutaj kluczowe.
CzarnyFuriat wrote:
10 months ago
xXkrystianXx99 wrote:
10 months ago
CzesioRC wrote:
1 year ago
Ja z zapasem nie zamawiam, ale zamawiam z wyprzedzeniem aby zasoby były pełne. Jak dużo zamówię to zbyt mocno lecę i zawalam za dużo spraw.
Siemka byczku. :wave: To co piszesz to jest sama prawda, wręcz z życia wzięta. Ile to razy się oszukiwałem, że jak wezmę więcej to starczy na dłużej - tego nawet nie liczę. I miałem tak już ze wszystkim, zarówno z MJ, benzo, jak i dragami, albo alko. Człowiek jak jest wjebany w coś, to zawsze znajdzie dobry argument by zakupić więcej, a później korzysta się z tego jak głupi. :E Dlatego tak jak i ty, nie robię już zbyt obszernych zapasów.
Tak ale jest też duża wada takiego rozumowania. Jak nie masz nad sobą kontroli to fakt, lepiej wziąć mniej. Ale jak bierzesz mniej to częsciej kręcisz się u dilerów i częściej jeździsz np. z trawką i to już może być opłakane w skutkach w porównaniu do tego jakbyś sie tam pojawiał raz na czas masz większą szanse, że po drodze przytrafi Ci sie coś niepożądanego. Ja polecam mieć po prostu kontrole nad sobą a jak sie jej nie ma nawet w minimalnym stopniu to chyba nie najlepszym pomysłem w ogóle zabierać się za dragi. :)
Rozumiem tą logikę,i Cię popieram. :thumbup: Ogólnie kupowanie u osiedlowych dilerów to proszenie się o problemy. :eh: Życie mi już pokazało, że w tych kręgach nie ma absolutnie żadnych zasad. Potem jeden drugiego ciągnie do pierdla. :P

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

Amulety / Talizmany

Unread post by blacked_out » 10 months ago

Mefedron90 wrote:
10 months ago
żartowniś92 wrote:
10 months ago
I tak jest ze im mniej masz tym mniej wezmiesz
hehe a to akurat swieta racja a najgorzej jak juz chcesz isc spac ale zostalo ci w worze powiedzmy 0.7g 3cmc to juz trzeba to docpac
Dla mnie to jest najlepsze jak wiem, że mam sprzęt to jest duża ochota a jak mam schowane daleko od domu to brak sił pojechać bo to przezwycięża :lol: Albo jak nie schowam i trzymam w domu to byle by tylko doćpać do końca tak jak napisałeś bez przerwy i jest cały czas chęć - najlepsze jest jak się skończy to człowiek nie ma ochoty tak sam z siebie i wogóle nie odpala bynajmniej u mnie się uzależnienie :D

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Amulety / Talizmany

Unread post by joker92 » 10 months ago

Tylko trzeba miec ta opcje chowania daleko od domu ja chowam w piwnicy bo nie mam takiej miejscowki gdzies daleko a zejsc tam to jest 2 minuty no i raz sie chce a raz nie chce

Status:
malyksiaze
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 400
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

Amulety / Talizmany

Unread post by malyksiaze » 10 months ago

joker92 wrote:
10 months ago
zejsc tam to jest 2 minuty no i raz sie chce a raz nie chce
hehe taki chuj wiadomo ze sie chce :D Mi by sie zawsze chcialo ;p

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Amulety / Talizmany

Unread post by joker92 » 10 months ago

malyksiaze wrote:
10 months ago
joker92 wrote:
10 months ago
zejsc tam to jest 2 minuty no i raz sie chce a raz nie chce
hehe taki chuj wiadomo ze sie chce :D Mi by sie zawsze chcialo ;p
Zjechac winda 7 pieter w dol i zapewne spotkac sasiada upizgany to za duze ryzyko dla mnie bo tu rozni ludzie mieszkaja a z buta dymac te pietra to jak o tym pomysle to mi sie odechciewa

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Amulety / Talizmany

Unread post by Kleopatra » 10 months ago

joker92, To sobie przygotuj wcześniej już żebyś nie musial wychodzić. :P

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Amulety / Talizmany

Unread post by Pronto » 10 months ago

Ja zawsze sobie przygotowuje z zapasem z miejsca w którym trzymam żeby potem właśnie nie chodzić porobiony po więcej tylko rozpłynąć się w domowym zaciszu i dziś już jestem przygotowany na wieczór :D

Status:
xXkrystianXx99
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 84
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

Amulety / Talizmany

Unread post by xXkrystianXx99 » 9 months ago

Pronto wrote:
10 months ago
Ja zawsze sobie przygotowuje z zapasem z miejsca w którym trzymam żeby potem właśnie nie chodzić porobiony po więcej tylko rozpłynąć się w domowym zaciszu i dziś już jestem przygotowany na wieczór :D
Też tak działam byku, mieszkam na wiosce i mam bardzo dużo miejsc do schowania. Śmiali się ze mnie, że to robię ale najczęściej to zakopuje towar i chodzę spokojny. Oczywiście nie mówię tu o paru gramach. ;) Biorę sobie coś, tak by akurat starczyło dla mnie, i by kogoś poczęstować no i lecim w tany. :)

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Amulety / Talizmany

Unread post by joker92 » 9 months ago

No wlasnie a ja mam blisko ale juz sobie rozdzielam i wiem mniej wiecej ile mi bedzie potrzeba zeby nie musiec po to schodzic a ze mam swoja piwnice to tam sobie moge odmierzyc i przesypac

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

Amulety / Talizmany

Unread post by Speeder_96 » 9 months ago

joker92 wrote:
9 months ago
No wlasnie a ja mam blisko ale juz sobie rozdzielam i wiem mniej wiecej ile mi bedzie potrzeba zeby nie musiec po to schodzic a ze mam swoja piwnice to tam sobie moge odmierzyc i przesypac
wiadomo bo jak co chwile się biega na miejscówkę gdzie się chowa to można łatwą ją zprzypałować

Status:
stephany
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 53
Joined: 11 months ago
Reputation: 10

Amulety / Talizmany

Unread post by stephany » 9 months ago

He usually doesn't buy much. But when I do it I hide everything in the basement. :D