CBD

A group of man-made organic chemicals that act on cannabinoid receptors.
Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

CBD

Unread post by m3xir » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Mordeczki nie jarajcie tego CBD, szkoda na to pieniedzy :)

Status:
B-25
Narkotykacz
User avatar
B25
Posts: 279
Joined: 5 years ago
Reputation: 145

CBD

Unread post by B-25 » 1 year ago

Ktoś z was jest pacjentem? Kupujecie w aptece medyczną? Podobno niedługo ma być dostępne jack herrer czy jakoś tak .
A co jeśli po śmierci bóg zapyta nas jak było w niebie ?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

CBD

Unread post by Gargameli » 1 year ago

B-25, Jakieś źródło tej informacji posiadasz Bonifacy?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
B-25
Narkotykacz
User avatar
B25
Posts: 279
Joined: 5 years ago
Reputation: 145

CBD

Unread post by B-25 » 1 year ago

Gargameli wrote:
1 year ago
B-25, Jakieś źródło tej informacji posiadasz Bonifacy?
nic pewnego. Poprostu wyczytane gdzieś tam. Obecna aurora z pomarańczowym paskiem to podobno lemon haze.
A co jeśli po śmierci bóg zapyta nas jak było w niebie ?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

CBD

Unread post by Gargameli » 1 year ago

Podobno w PL w aptekach można nabyć Canopy Growth to akurat wiem od gościa co ma recepty i leczy się na SM.
B-25 wrote:
1 year ago
jack herrer
Co do tego nie mam pojęcia. Choć kiedyś przemkneło mi to nazwisko Herer. I to chyba nawet w pracy doktoranckiej, którą ładnych parę lat temu miałam okazję tworzyć.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
B-25
Narkotykacz
User avatar
B25
Posts: 279
Joined: 5 years ago
Reputation: 145

CBD

Unread post by B-25 » 1 year ago

Gargameli wrote:
1 year ago
Podobno w PL w aptekach można nabyć Canopy Growth to akurat wiem od gościa co ma recepty i leczy się na SM.
B-25 wrote:
1 year ago
jack herrer
Co do tego nie mam pojęcia. Choć kiedyś przemkneło mi to nazwisko Herer. I to chyba nawet w pracy doktoranckiej, którą ładnych parę lat temu miałam okazję tworzyć.
Wybacz ze napisałem małymi :) Jack to dosc popularna odmiana i podobno do aptek trafi z Hiszpani bo na obecna chwile Aurora idzie do aptek z Niemiec .
A co jeśli po śmierci bóg zapyta nas jak było w niebie ?

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
User avatar
Biskup
Posts: 400
Joined: 3 years ago
Reputation: 186

CBD

Unread post by Biskup_Analny » 1 year ago

lek_na_syfa wrote:
1 year ago
czy można stosować go jako brylantynę?
Do owłosienia się nie nadaje
Anus Domini