Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
KenyPlayer
Szczur
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 24
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by KenyPlayer » 7 years ago

Wszystkie związki na:
-Clorze ( Cl ) - trucizna
-Fluorze ( F ) - skamienia szyszynke w mózgu
Są najbardziej szkodliwe i jednocześnie najbardziej popularne.

z mniej popolarnych to związki na bromie i siarce, polecam sprawdzic z jakich pierwiastkow składa sie dany związek chemiczy jesli nas interesuje.

Nazwy:
wszystko co ma w nazwie meth bedzie bardziej szkodliwe tak jak meth-amfetamina szkodzi bardziej niz amfetamina.

wszystko co ma w nazwie pvp bedzie bardziej szkodzić z zasady.

Piszcie czego unikac i na co uważać.

Status:
Bubu88
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 421
Joined: 7 years ago
Reputation: 58

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Bubu88 » 7 years ago

Czego unikać: Przede wszystkim stymulantów innych niż przed banem z lipca 2015, wtedy trzymały poziom, a dziś hex-en rozpuścił mi pompkę. Wyrzuciłem go.
Czym nowsze stimy tym gorsze. Powstają analogi analogów które i tak były toksyczne. To zaczyna się robić chore. W ogole stimy zwiększają cisnienie, tętno i niszczą psychicznie na zejściu, jeśli ktos nie musi to niech tego nie ćpa. 2 godziny fazy i 5 godzin zjazdu, super ćpanie
Opioidy generalnie nie mają skutków ubocznych i można ćpać do bólu albo krwi xD ważne, że psychika (oprócz mieszania w układzie nagrody) pozostanie nienaruszona. Jeśli ciało uszkodzi to tylko w miejscu podania.
Unikać syntetycznych kanna, najlepiej wszystkich. Lista skutków ubocznych jest przerażająco długa. Jeśli kogoś nie stać na prawdziwą trawe niech nie pali mózgu tym czymś. No ale jak kto lubi, ja po prostu nie potrafię tego zrozumieć, tak samo jak nie rozumiem meneli którzy o 7 rano chleją wódę na ławce. Można? można, ale czy jest sens?
psychodeliki są ok (najlepsze to tryptaminy, lizergamidy, unikać speedujących typu nbome czy 2-cx), dysocjanty są spoko (choć te po delegalizacji z 2015 są ponoć szkodliwe) <- mimo że nie przepadam za tymi grupami substancji

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Ja bym się trzymał z dala od wszelkich alf, psychozy mi nie miłe. A może trochę mądrości nałapałem? :lol:
A tak serio to alfy to se darujcie jak jeszcze nie testowaliście .

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by DragonJe DMT » 7 years ago

Dodam sobie kana z seri MN.
Mogą być rakotwórcze.
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
necrokarol
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 145
Joined: 7 years ago
Reputation: 27

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by necrokarol » 7 years ago

Hmmm
Widzę że wasza wiedzą o pirolidynoketonach jest skromna
A-pvp należy do grupy IV-P
Grupa IV-P
Substancje psychotropowe grupy IV-P to substancje o istotnych zastosowaniach medycznych i małym potencjale nadużywania, które mogą być stosowane w celach medycznych, naukowych i przemysłowych.

Spożywacie alfe na bank bo jest w wielu lekach i farmaceutykach z tym że są to śladowe ilości bez działania psychoaktywnego

Ja jestem zdania (i,taki pogląd promuje) że to nie substancje są złe i uzależniające a dawki
Wszystko zależy od dawkowania-przyklad, vo gorsze 100kaw czy 1mg heroiny?
Oczywiście 100kaw bo tego 1mg heroiny nawet się nie poczuje a po 100kawach to zgon
I mimo że wydawałoby się że kofeina jest mniej szkodliwa niż heroina to w tym konkretnym przypadku jest odwrotnie :)

Status:
Riot
Szczur
Użytkownik
Posts: 16
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Riot » 7 years ago

Dokładnie, przy stosowaniu hexenu w ciagu przez miesiąc brak było praktycznie skutków ubocznych a samo działanie na plus, i brak jakiego problemu z odstawia. Kwestia dawki, podobnie jest z kanna, tylko ja tego sam z siebie nie mogę na dłuższą metę palić :smoke:

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Ja uważam że każdej maści alfy i większość fakesqunow, syntetycznych kanabindoidow trzeba unikać bo one prasują człowiekowi mózg.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
Junkie
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 62
Joined: 7 years ago
Reputation: 12

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Junkie » 7 years ago

ja się wjebałem prawie do psychola pojebane mieszanki brałem nie wyspany i nie pojedzony zazwyczaj mieszałem jakąkolwiek alfę + syntetyczne kanabinoidy = sieka z łba taka ze chuj 4 dni spania z różańcem w reku zęby nie popaść w jakieś psychozy czy opętania choć już się tak czułem jak opętany.
#POWIEDZ DLACZEGO?

Status:
Hennessy
B-K Zwierz
User avatar
Użytkownik
Posts: 1387
Joined: 7 years ago
Reputation: 287

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Hennessy » 7 years ago

Wszystkie alfy i alfo podobne to chyba największe zło, schizy, paranoje i masa innych uboków. Henryka niektóre sorty też niebezpiecznie na serducho wchodzą.
Wszystkie posty, które zamieszczam na forum są fikcją literacką, nie należy ich traktować poważnie.

Status:
Tosiek
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 159
Joined: 7 years ago
Reputation: 22

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Tosiek » 7 years ago

Nie tykajcie nigdy zadnego opio w stylu heleny,browna czy jeszcze gorszego fenatyla i dwudziestu mu substancji pochodnych. itD jezeli Wam zalezy na sobie i na rodzinie.Nie walcie tez speedbala.MDPV-najgorsza trucizna jaka poznalem.Ksiazke mozna by bylo o tym pisac ale kto by uwierzyl ze szedlem z gosciem ze 2 przystanki i gadalem z czlowiekiem ktorego mdpv mi we lbie stworzylo.Ta kurwa to cos od diabla,bo on mi kiedys takiego ladnego Popeya podsunal od Pylkow.Pozniej po pare szt ....JA ODRADZAM OPIO I CIEZKO CHORE STYMULANTY,ALE O GUSTACH SIE NIE ROZMAWIA :ugeek:
Zwiń dwie dychy albo stówę
Posyp gram lub połowe
Jedna dziura, druga dziura
I już lotom niczym kura
Niczym fura popierdalam
Po białej drodze zapierdalam
Bo to stara szkoła ćpania
Jarania, chlania i wciągania

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Ja odradzam ludziom z słabą psychiką MPHP w ciągu dwutygodniowym, też miałem wymyślonych przyjaciół, zdarzało się także że rozmawiałem z wyimaginowaną postacią przez telefon, głosy itp.
Teraz brzydzę się wszelkich mocnych alf.

Status:
grubymasmake
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 38
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by grubymasmake » 7 years ago

Misjonarz wrote:Ja bym się trzymał z dala od wszelkich alf, psychozy mi nie miłe. A może trochę mądrości nałapałem? :lol:
A tak serio to alfy to se darujcie jak jeszcze nie testowaliście .
ja tez mam nauczkę.a jak rozróżniać te"Alfy"? jestem, zielony w tym a na przyszłośc nie chce trafić znowu na to heh

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

This post has high reputation.

Alfy rozróżniasz, że wchodzą dopiero po jakimś czasie, pachnie tak moim zdaniem mysio, ale nie szczynami jak czasami amfa. Po alfach występuję taka nachalna chęć na rozmowę o mało istotnych rzeczach - np o psim jedzeniu z proboszczem który ich nienawidzi, a na do widzenia życzliwie mówisz żeby pozdrowił żonę.

zainteresowanie światem i drugą osobą może być niesamowite ale moim zdaniem sztuczne.

Jesteś jak otwarta księga, możesz mówić o rzeczach których nigdy byś nie powiedział na trzeźwo.


Może pojawić się duża chęć komunikacji, ale czasami cięzko pozbierać myśli i tak naprawdę nie wiesz czemu mówisz.
będziesz chciał powidzieć:

byłem na reliiigi eeeeee w drugiej klasie podstawówki, chwila ..,.. dokładnie 21 albo nie 23 stycznia, może bo była to zima po sylwestrze eeeeeeee na tym sylwestrze był fajnie..

Na zjeździe doświadczyłem parnoi, natręctw, strachu przed ludźmi.

Można być agresywnym - albo motyw (oni wiedzą, to na pewno policja)

występuję ucisk mózgu. Efekt przestymulowania. skurcz mięśni - szczególnie tych szyi i karku.

zjazd następnego dnia nie jest zbyt przyjemny, najdłuższa moja psychoza po alfach trwała 4 do 5 dni.
Dość często alfy prowadzą do zamkniętego odziały psychiatrycznego - ponieważ wywołują nie do końca znane reakcje biochemiczne w mózgu użytkownika

Zamawiając coś ze sklepu radzę wcześniej ogólnikowo dowiedzieć się co to właśnie jest i to można sprawdzić własnie na tym forum. :)

Mam nadzieję że pomogłem.

Status:
grubymasmake
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 38
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by grubymasmake » 7 years ago

oki dzięki za info jak będę coś nowego brał to zapytam na forum.

Status:
Mikorolo
Ssak
Użytkownik
Posts: 43
Joined: 7 years ago
Reputation: 1

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Mikorolo » 7 years ago

Tak alfy to najgorszy syf