DXM - dekstrometorfan

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

DXM - dekstrometorfan

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

Latest post of the previous page:

raveFallout4 wrote:
4 years ago
Te istoty i duchy mogą przejść do prawdziwego świata za mną?
Stad sie wlasnie wzial nowy koronawirus, wiec uwazaj.
Ale wieksze prawdopodobienstwo jest takie ze ty zostaniesz tam z nimi jak sie ucpasz.

Raz wypilem caly syrop (195mg dxm), co za blad. Wiem ze jeszcze jeden skladnik w syropie zamulal, ale faza to byla straszna.
Zamula, caly ociezaly, zle samopoczucie. Obraz to jakby sie pomarszczyl caly. Ogolnie straszne przezycie, substancja nie dla mnie.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

DXM - dekstrometorfan

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

raveFallout4 wrote:
4 years ago
Czy podróże po innych wymiarach są niebezpieczne? Te istoty i duchy mogą przejść do prawdziwego świata za mną?
Gdyby tak było, moje miasto by wyglądało jak w DOOM'ie, więc raczej nie.
raveFallout4 wrote:
4 years ago
Jest też taka możliwość, że krainy po acodinie istnieją na prawdę?
Raczej bym to przyrównał do bardzo nietypowej interpretacji naszego świata, tak jak w przypadku dużych dawek psycho.

Status:
raveFallout4
Blister
Newbie
Posts: 12
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

DXM - dekstrometorfan

Unread post by raveFallout4 » 4 years ago

Tak mniej więcej wyglądała tamta łąkaImage
Mojej znajomej wizje też były w większości czarno białe ciekawe dlaczego tak jest :o

Status:
Hosso221
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 116
Joined: 4 years ago
Reputation: 41

DXM - dekstrometorfan

Unread post by Hosso221 » 4 years ago

Występuje po dxm lub kodeinie zwał?
Czy na początek 10tabs acodinu lub thiocodinu w przypadku kodeiny wystarczy?
Co ogólnie polecacie na pierwszy raz, kodeinę czy dxm? Zależało by mi bardziej na chwilowej bani i pójściu spać po jakiejś godzinie. Jakaś euforia też by się przydała i dobre rozmyślenia. Nudzi mi się na dniach i przetestowałbym coś nowego 🤔

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

DXM - dekstrometorfan

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

Hosso221 wrote:
4 years ago
dxm

Ja nie polecam wcale probowac, moja recenzje masz powyzej, chociaz mozliwe ze przedawkowalem :E
chory na DRD4 polymorphism
4cmc to szrot, lepiej 6-apb wrzucaj 8-)
4-ho-met team

Status:
Hosso221
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 116
Joined: 4 years ago
Reputation: 41

DXM - dekstrometorfan

Unread post by Hosso221 » 4 years ago

DupaBladaiTyle, a próbowałeś kody? Słyszałem że jak dxm nie podchodzi to koda podchodzi. Mój ziomek miał podobnie jak ty i właśnie kodeina wpłynęła na niego przyjemnie, dosłownie po dxm ruszyć się nie mógł i twierdził że zapada się pod ziemie, później był z tego śmiech na sali

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

DXM - dekstrometorfan

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

Hosso221 wrote:
4 years ago
a próbowałeś kody?
Nie probowalem, ale sadze ze to nie moja bajka raczej.
Nie bawie sie nawet w dyso. Probowalem 2fdck i 3meopcp i mi nie bardzo podeszly.
Ale kazdy jest inny, moze ty polubisz wszystko ;)
chory na DRD4 polymorphism
4cmc to szrot, lepiej 6-apb wrzucaj 8-)
4-ho-met team

Status:
Hosso221
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 116
Joined: 4 years ago
Reputation: 41

DXM - dekstrometorfan

Unread post by Hosso221 » 4 years ago

DupaBladaiTyle,
Właśnie dzisiaj po pracy zdegustowałem słynnej kody.
10tab thiocodinu i kompletnie nic, teraz mnie tylko łeb boli haha

Status:
7thstoreyproj
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 127
Joined: 4 years ago
Reputation: 37

DXM - dekstrometorfan

Unread post by 7thstoreyproj » 4 years ago

Hosso221, pierwsze kodzenie (czy w ogóle opio) przyjemne z reguły nie jest, bo receptorów nie masz wyrobionych. zazwyczaj można sie z tym uporać, jedząc sobie przez np 4-5 dni małe ilości rzędu 40-60mg, potem parę dni zrobić luzu i powinno "klepać" normalnie.
10 tabletek to też mało trochę :) załatw sobie hydroksyzynę i do niej zarzuc z 300mg kodeiny.

Status:
Hosso221
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 116
Joined: 4 years ago
Reputation: 41

DXM - dekstrometorfan

Unread post by Hosso221 » 4 years ago

7thstoreyproj, dzięki a radę, z hydroksyzyną raczej kombinować nie będę 😅
Właśnie muszę zobaczyć jak będzie z 300mg, szkoda tylko że dosyć drogo jak na jednorazową przygodę.

Status:
7thstoreyproj
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 127
Joined: 4 years ago
Reputation: 37

DXM - dekstrometorfan

Unread post by 7thstoreyproj » 4 years ago

Hosso221, z hydro nie jest tak cięzko wbrew pozorom wcale nie trzeba wyciągać recept od lekarza. Jest takie cuś, jak recepta farmaceutyczna. Trzeba tylko mieć historyjkę do opowiedzenia w aptece, ale to raczej nie problem ;) taki urok kodeiny, że klepie też w portfel. ale koniec juz offtopu bo to wątek o deksie podobno.. :)

Status:
yourfear7
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 7
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

DXM - dekstrometorfan

Unread post by yourfear7 » 4 years ago

Nie wiem czy to przez to, że jestem ulanym klocem, czy może dxm na mnie nie chce działać, ale po 300mg czuje tylko potężną zamułe i lekką zmiane percepcji.
Na przyszły tydzień planuje 600mg + czosnek, dam znać jak poszło

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

DXM - dekstrometorfan

Unread post by KacprowskY » 3 years ago

300mg deksa to takie absolutne minimum. Ja przy wrzucie 600mg na to pare piwek mam swietnego tripa.
Polecam! Naprawde mozna odleciec :)
by KacprowskY

Status:
poduszka
Blister
Newbie
Posts: 12
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

DXM - dekstrometorfan

Unread post by poduszka » 3 years ago

Unikajcie Tussidexu, o mało nie wykorkowałem przez niego, DXM spożywałem okazjonalnie raz na pól roku, naczytałem się na **** że to inny kuń:D a mi dużo nie trzeba jak zwykle dawka to 1350 mg, po około godzinie po spożyciu wystąpiła ostra biegunka, a potem skóra zaczęła mnie palić jakby mnie ktoś biczem walił po plecach, nawet leżąc na prześcieradle bolala skóra, po pogotowie bałem się zadzwonić (byłem sam) i zasnąłem, otwieram oczy i widzę ikonę (siebie jak pękłem na pół i były kości i krew) dosłownie nic nie mogłem zrobić po jakimś czasie sobie uświadomiłem że zapewne umarłem i nic już nie mogę zrobić, poczułem bezsilnośc i czekałem co będzie dalej, a potem były tunele, labirynty leciałem przez jakieś mroczne miejsca kolor krwistej czerwieni temu towarzył, po jakimś czasie się wybudziłęm wstałem i byłem bardzo uradowany że żyję, idę do luterka oczywiście morda czerwona i spuchnięta czyli standard:)
Od tamtej chwili nigdy więcej nie tykam tussidexu,
Za to acodin+THC to super mix oczywiście III PLateu leżenie słuchawki i muzyka medytacyjna można doznać wielu wizji

Wiadomość moderatora

nie wspominamy o innych forach (nawet) w formie skrótowej... na przyszłość

Status:
euroeuro
Szczur
Newbie
Posts: 33
Joined: 3 years ago
Reputation: 5

DXM - dekstrometorfan

Unread post by euroeuro » 3 years ago

Najmocniejsza substancja jaka kiedykolwiek bralem. Trip przy odpowiednich dawkach jest potezny i nic w moim odczuciu nie wyzwala takiego obe jak dxm. Latwo niestety przedawkowac i wywolac bad tripa a wtedy moze juz byc ciezko. Dla mnie sam klimat dysocjantow jest zbyt oddzielajacy od swiata, zbyt mroczny i czarny. Dlatego idealnie dopalic ziolem. 2-3 buchy ostroznie bo mozna przedawkowac i jak dxm wejdzie za mocno to kompletnie tracisz kontrole nad tripem (to generalnie trudno kontrolowac) i zabierze cie tam gdzie bedzie chcialo i zrobi z toba to co bedzie chcialo. A ty nie bedziesz mogl nic na to poradzic. Mimo to w odpowiednich dawkach pod kontrola jest to niebywale doswiadczenie.

Status:
WislaSharks0
Ssak
Newbie
Posts: 52
Joined: 3 years ago
Reputation: 6

DXM - dekstrometorfan

Unread post by WislaSharks0 » 3 years ago

Zastanow sie co Ty piszesz jak smieszny akodin latwo przedawkowac, dzialanie jednej paki jest slabe, dopiero od 2 paki zaczyna sie pizdeczka. Ehhh dzieci dzieci