Gym - supplements

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

Gym - supplements

Unread post by Speeder_96 » 9 months ago

Latest post of the previous page:

bez diety to i anapolon nic nie da wiec nie ma co sie za bardzo na suplach skupiac tylko na fundamentach
suple to malutki procent jest

Status:
xXkrystianXx99
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 84
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

Gym - supplements

Unread post by xXkrystianXx99 » 9 months ago

Pronto wrote:
9 months ago
xXkrystianXx99 wrote:
9 months ago
Miałem w swoim życiu przez kilka lat związek z siłownią. Fundament zawsze stanowiła dieta, trening, i sen. :thumbup: Jeśli chodzi o suple, to używałem bardzo wielu. Jednak najlepszymi jakie mogę polecić to standard - kreatyna, bcaa(jak ma się braki w diecie, oraz cytrulinka. Nic więcej nie potrzeba. Tak naprawdę to nawet supli nie potrzeba. :D
A jakiej firmy Ci najlepiej podeszły suple? Ja używałem z AllNutrition, teraz mam z Olimpu bo była promocja na nie i mi się sprawdzają ale chętnie poczytam o innych firmach. Biogenix mi polecono wcześniej słyszałeś o nich? :)
O tych co piszesz niestety nie słyszałem. Z produktów Olimpu korzystałem i zawsze byłem zadowolony, tak samo z AllNutrition. :thumbup: No ale to wszystko to mała cegiełka. Zawsze lubiłem sobie strzelić też 300mg kofeinki przed treningiem. :D

Status:
adrianpdw1996
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

Gym - supplements

Unread post by adrianpdw1996 » 9 months ago

xXkrystianXx99 wrote:
9 months ago
Pronto wrote:
9 months ago
xXkrystianXx99 wrote:
9 months ago
Miałem w swoim życiu przez kilka lat związek z siłownią. Fundament zawsze stanowiła dieta, trening, i sen. :thumbup: Jeśli chodzi o suple, to używałem bardzo wielu. Jednak najlepszymi jakie mogę polecić to standard - kreatyna, bcaa(jak ma się braki w diecie, oraz cytrulinka. Nic więcej nie potrzeba. Tak naprawdę to nawet supli nie potrzeba. :D
A jakiej firmy Ci najlepiej podeszły suple? Ja używałem z AllNutrition, teraz mam z Olimpu bo była promocja na nie i mi się sprawdzają ale chętnie poczytam o innych firmach. Biogenix mi polecono wcześniej słyszałeś o nich? :)
O tych co piszesz niestety nie słyszałem. Z produktów Olimpu korzystałem i zawsze byłem zadowolony, tak samo z AllNutrition. :thumbup: No ale to wszystko to mała cegiełka. Zawsze lubiłem sobie strzelić też 300mg kofeinki przed treningiem. :D
Kofeinke to i ja lubię sobie strzelić. ;pp Ale to bardziej do pracy a dawkowania nigdy nie mierzyłem. Bardziej fuga mi służy do roboty. A te tabletki to fajna sprawa i mnie zainteresowałeś nimi.

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posts: 121
Joined: 1 year ago
Reputation: 11

Gym - supplements

Unread post by Meowscles » 8 months ago

Ja z kolei używam wyłącznie testosteronu + kreatyna. Efekty są na prawdę rewelacyjne, jak na moje potrzeby.

Status:
Wojtqq
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

Gym - supplements

Unread post by Wojtqq » 8 months ago

Na silowni pompuja miesnie sterydziarze, czesto sie klują w dupe tesciem i innymi anabolikami. Lepiej uprawiac sport wydolnosciowy, typu triathlon. Rowerek, bieganie i plywanie.

Status:
Bruce
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 626
Joined: 4 years ago
Reputation: 105

Gym - supplements

Unread post by Bruce » 6 days ago

Wojtqq wrote:
8 months ago
Na silowni pompuja miesnie sterydziarze, czesto sie klują w dupe tesciem i innymi anabolikami. Lepiej uprawiac sport wydolnosciowy, typu triathlon. Rowerek, bieganie i plywanie.
Tez tak wole ale wielu facetow chce dobrze wygladac na plazy pokazujac laskom swe miesnie a wtedy bez silki ciezko

Status:
yamoxo7261
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 2 months ago
Reputation: 2

Gym - supplements

Unread post by yamoxo7261 » 4 days ago

Ja mam znajomego trenera to mogę wycisnąć co poleca.

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Gym - supplements

Unread post by Pronto » 2 days ago

Wojtqq wrote:
8 months ago
Na silowni pompuja miesnie sterydziarze, czesto sie klują w dupe tesciem i innymi anabolikami. Lepiej uprawiac sport wydolnosciowy, typu triathlon. Rowerek, bieganie i plywanie.
Nie tylko, u mnie nie wszyscy biorą teścia a jest sporo gości zajawionych na siłkę ale bez takich wspomagaczy a raczej białko kreatynka itp :D

Status:
Champion63
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 342
Joined: 2 years ago
Reputation: 43

Gym - supplements

Unread post by Champion63 » 1 day ago

Na samym początku przygody z siłownią nie warto dorzucać czegokolwiek.
Po kilku miesiącach dorzuć kreatynę i efekty będą na 100%.