Palenie marihuany w ciąży i wpływ na rozwój mózgu dzieci

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Palenie marihuany w ciąży i wpływ na rozwój mózgu dzieci

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Według badań opublikowanych w najnowszym numerze czasopisma Scientific Reports, dzieci narażone na działanie marihuany w łonie matki wykazały istotną poprawę w zdolności do śledzenia poruszających się obiektów w wieku czterech lat.

“Byliśmy zaskoczeni tym odkryciem”, powiedział Ben Thompson, profesor z University of Waterloo’s School of Optometry and Vision Science. “To pokazuje, że marihuana i alkohol mogą mieć wpływ na aspekt przetwarzania wzrokowego, który odbywa się w naszych mózgach.”

Naukowcy badali przetwarzanie wzrokowe w grupie czterolatków, którzy zostali narażeni na różne kombinacje marihuany, alkoholu, metaamfetaminy lub nikotyny w łonie matki i porównali dane z grupą porównawczą, która nie była narażona na żadne z tych substancji. Ekspozycja na substancje została potwierdzona na podstawie analizy smółki każdego dziecka (pierwsze odchody noworodka).

Wyniki wskazały, że ekspozycja na marihuanę poprawiła percepcję ruchową, system grzbietowy w mózgu, który jest odpowiedzialny za przetwarzanie ruchu i kontroli wzrokowo-ruchowej. W przeciwieństwie do tego, ekspozycja na alkohol miała negatywny wpływ. W porównaniu z grupą kontrolną, narażenie na nikotynę i metaamfetaminę nie miało wpływu na wzrok.

Nie są to pierwsze badania, które wskazują, że narażenie na działanie marihuany w łonie matki może mieć korzystny wpływ na niemowlę. 2-letnie badania opublikowane w czasopiśmie Pediatrics, które badały ponad 3000 niemowląt wykazały, że dzieci, których mamy w trakcie ciąży były pod wpływem marihuany, były znacznie mniej narażone na wczesną śmierć po porodzie.

Źródło:
Fakty Konopne
http://www.nature.com/articles/srep16921
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Tosiek
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 159
Joined: 7 years ago
Reputation: 22

Palenie marihuany w ciąży i wpływ na rozwój mózgu dzieci

Unread post by Tosiek » 7 years ago

Dla mnie kobieta bedaca w ciazy i zabierajaca sie za jakiekolwiek uzywki,w tym alko nie nadaje sie na miano bycia matka
Zwiń dwie dychy albo stówę
Posyp gram lub połowe
Jedna dziura, druga dziura
I już lotom niczym kura
Niczym fura popierdalam
Po białej drodze zapierdalam
Bo to stara szkoła ćpania
Jarania, chlania i wciągania

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Palenie marihuany w ciąży i wpływ na rozwój mózgu dzieci

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Akurat tutaj dowiedziono ze marichuana wpływa pozytywnie na rozwoj naszego dziecka
Więc jeśli kiedyś przez przypadek dorobię się szkraba , to panna będzie dużo palić :) !
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Palenie marihuany w ciąży i wpływ na rozwój mózgu dzieci

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Śmieszy mnie bronienie tutaj trawy, marihuaniści, cholerni. Kobieta w ciąży niee powinna niczym się odurzać, a ten artykuł tak jak by tylko usprawiedliwiał idiotki co sobie hehe buszka złapią na poranne mdłości. Żenada.
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Palenie marihuany w ciąży i wpływ na rozwój mózgu dzieci

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

dokładnie jak Państwo mówią podpisuję się tutaj pod waszymi słowami, nawet głupia marihuana szkodzi dzieciakowi, nie umiem normalnie patrzeć na takie kobiety. Szukanie cudownych właściwości jest nierozsądne.