Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: Katy

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Topic author
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Enchi » 11 months ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o Pigułach 3-MMC Cerberus ze sklepu Katys-candys.vn | In this topic, we write opinions and reviews about Pills 3-MMC Cerberus from Katys-candys.vn
piguly-3-mmc-cerberus.jpg
piguly-3-mmc-cerberus.jpg (304.67 KiB)
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
xXkrystianXx99
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 84
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by xXkrystianXx99 » 10 months ago

Siemka, testował ktoś te cukieraski? Wyglądają ciekawie, złożyłbym jakieś testowe zamówienie, ale wolę najpierw przeczytać jakąkolwiek opinie. :geek: Jak ktoś ma jakieś zdjęcia, to też są mile widziane. Pamiętam jak zajadałem jakiś czas temu pigułę na 3mmc i fajnie to działało.

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 854
Joined: 4 years ago
Reputation: 265

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KotPerski » 10 months ago

Pobralem 1000 sztuk paczka doszla w 3 dni nie spodziewalem sie ze przed weekendem odbiore a udalo si erzutem na tasme co mocno przedluzylo moj weeekend piguly sa 10 na 10 jak za ta cene przy 1000 sztuk to jak za darmo mozna wycenic na duzo wiecej jakby ktos sie chcial bawic tym ale ja oczywiscei tylko na własny użytek. Kazdy gracz co zna sie na towarze przyzna mi racje i tez sam bedzie wiedzial co jest piec jak sprobuje wiecej nie pisze zeby nie powiedziec 3 slwoa za duzo szacunek dla vendorki za tak dobry rzut w tak niskiej cenie jednym slowem polecam.
Attachments
IMG.JPG
IMG.JPG (3.07 MiB)

Status:
LadyEM
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 370
Joined: 2 years ago
Reputation: 74

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by LadyEM » 10 months ago

KotPerski wrote:
10 months ago
nie spodziewalem sie ze przed weekendem odbiore a udalo si erzutem na tasme co mocno przedluzylo moj weeekend
To jest najfajniejsze uczucie na świecie gdy się nie spodziewasz, że paczka dojdzie tak szybko a tu nagle patrzysz, że paka do odbioru. Pamiętam nie raz się nastawiałam na pakę w poniedziałek a miałam tak samo jak Ty, że przychodziła w piątek pod wieczór. Euforia była bez odczynników hihi :)

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
User avatar
Dzesi Pinkman
Posts: 701
Joined: 3 years ago
Reputation: 510

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Dzesi Pinkman » 9 months ago

Siema co tam u Was ? U mnie zajebiście , miałem zacząć pisać recenzje o tej Piguły 3-MMC Cerberus Katy, bo zarzuciłem ok 0,5 h temu , już coś tam w głowie zakodowane co najważniejsze i istotne i...zaczęła wchodzić. :D

Trochę cięzko pisać ale spróbuje, wiec tak byłem lekko czymś zirytowany, a teraz myślę mam na to wjeb*ne, luzik, takie uczucie elastycznosci ciała, właśnie odpaliłe klsyke tiesto, leci że ktoś tam krzyczał żeby ściszyć po cisza nocna bo 22:00, pwoeidziałem, że jak mu sie nudzi, to zamiast głupoty gadać niech wpadnoe na piwko po sąsiedzku. :D Także, nie napiszę wiecej, bo czuję, że cały czas faza narasta a zjedzozna jedna, druga jeszcze czeka, nie wiem może zostawie , może zjem i wyskoczę na jakiś billard, wicie papierosek, bilard bajerka, może coś jeszcze wykombinuje, ale to dobre, koncze raport, bo sorry ale szkoda faze marnować naa pisanie , trzeba sie bawić ludzie, bawić !!! :E :D :thumbup:
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
Dzesi Pinkman
Odkurzacz
User avatar
Dzesi Pinkman
Posts: 701
Joined: 3 years ago
Reputation: 510

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Dzesi Pinkman » 9 months ago

Do zamówionej alfy i nepa dostałem Pigułe 3-MMC Cerberus dzięki uprzejmości Katy, za co szczerzę dziękuję. :)
Zarzucę jak będę miał okazję pod ten szczególny specyfik, lub poczestuję ziomka starego, balet-mstrza, zobaczymy.
p1.jpg
p1.jpg (2.71 MiB)
Najlepsze kurczaki w Los Pollos Hermanos.

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kleopatra » 8 months ago

Hej, przychodzę dziś z recenzją nowych piguł Cerberus, które testowałam w weekend. Wybrałam się do klubu ze znajomymi i w takim celu je zamówiłam. Po dotarciu na miejsce wzięłam pierwszą pigułę i zaczęła na mnie działać około 20 minut po przyjęciu. Włączył mi się super stan, bawiłam się świetnie, tańczyłam całą noc. :D
Chęci do rozmowy, chęci do tańczenia, energia mnie rozpierała i czułam się świetnie. :D Znajomi mieli swoje cukierki więc się nie dzieliłam. Po około 2 godzinach dorzuciłam drugą pigułę żeby ten stan utrzymać do końca imprezy. Piłam również drinki ale zawsze proszę barmana o trochę słabsze bo nie chcę odpaść za wcześnie a głowa już nie ta. Zamówiłam w sumie 5 więc jeszcze 3 mi zostały na inną okazję. :twisted:
Subiektywnie mogę ocenić, że Cerberusy są minimalnie delikatniejsze od Pegasusów, które kocham całym serduszkiem ale zaznaczam, że to tylko moje odczucie i jest to naprawdę ledwie zauważalna różnica. :)
Polecam wam przetestować różne rodzaje piguł i samemu ocenić, które będą dla was najlepsze. Ja chciałam przetestować nowy rodzaj bo do tej pory z piguł testowałam tylko Pegasusy i Maserati a te są obecnie w najlepszej cenie. Jeśli się zastanawiacie czy ta piguła się nada na wyjście do ludzi to odpowiadam: I TO JESZCZE JAK! :D
cerber.jpeg
cerber.jpeg (273.9 KiB)

Status:
satinfemdom80
Sniffiarz
Newbie
Posts: 119
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by satinfemdom80 » 8 months ago

A wiecie moi drodzy ile w Cerberusie siedzi materialu? Nie wiem czy zaczynac od 1 czy 2 tabletek. Lubie mocno i doswiadczenie z ketonami jest (3cmc, 4cmc).

Status:
satinfemdom80
Sniffiarz
Newbie
Posts: 119
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Pills 3-MMC Cerberus Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by satinfemdom80 » 7 months ago

No to sprobowane.
Zjadlem 2 tabsy na pelen zoladek - nie polecam czekalem 1,5 h az ladnie wejdzie. Poprawiaja sie kolory muza brzmi inaczej i w cialo wchodzi taki sympatyczny chill :)
Kolejne tabletki brane co ok 1,5 h wracaja do tego samego choc duzo bardziej rozleniwiaja.
Zero kardio sama przyjemnosc :)