Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: Katy

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Topic author
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Gargameli » 1 year ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o Pigułach 3-MMC Dom Perignon ze sklepu Katys-candys.vn | In this topic, we write opinions and reviews about Pills 3-MMC Dom Perignon from Katys-candys.vn
Attachments
piguly-3-mmc-dom-perignon.jpg
piguly-3-mmc-dom-perignon.jpg (293.12 KiB)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
malyksiaze
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 400
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by malyksiaze » 1 year ago

Jadłem wczoraj. Faza przepiękna, dosłownie kochałem wszystko i wszystkich. Dawno się tak nie czułem może to przez przerwę w testach ale pixy działały wybornie! Gdy efekty schodziły miałem przyjemny aftergloow po ktorym normalnie zachciało mi się iść spać. Bardzo dobry produkt :)

Status:
jogurt
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by jogurt » 1 year ago

Jak długo działają

Status:
kondix
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 317
Joined: 2 years ago
Reputation: 56

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kondix » 1 year ago

Testowałem w weekend i stwierdzić można jedno - WARTO JE ZAKUPIĆ.
Pillsy są mocne, wrzuciłem jednego i załadował się całkowicie po około 20-30min a działały przez około 1,5 - 2h. Bardzo dobrze się słucha muzyczki, delikatny speed jest wyczuwalny w tle ale jak się wkręcimy w muzę to ciało buja się samo :D
Na bank będą dobre na jaką imprezke.

Ocena ogólna 9/10

PS. Dawno nie jadłem tak mocnych pilsów, mam juz wyrobioną tolerke a poskładały mocno :)

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mefedron90 » 1 year ago

Panowie i panie przygotujcie sie na niezla jazde :D Te pixy to mocarne malenstwa! Nie polecam brac dwoch chyba ze chcecie wyladowac na marsie :D Zaczyna sie od delikatnej potliwosci poprzez wspanialy nieogar na bani na orgazmie ciala konczac. Wszystko jest jak byc powinno :)

Status:
ZbitaLufaJWH
Opiowrak
User avatar
ZbitaLufaJWH
Posts: 365
Joined: 3 years ago
Reputation: 104

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ZbitaLufaJWH » 1 year ago

This post has high reputation.

Nie wiem mordo kondix, skąd wziąłeś te 1,5 - 2 godziny ale ja miałem prawie 4 godziny grubej pizdy. Cuksik ładował się około 40 minut ale jak już pierdolnęło to zrobiło mi się ciepło na ciele, banan na ryju jakbyś kurwa rozumy postradał nie do opisania wrażenia euforii. Cieszysz się z byle czego i do byle kogo a muzyka wchodzi fantastycznie. Odpaliłem pleja ale nie szło grać więc zapodałem muze do oporu i wsłuchiwałem się w każdego bita i basa jakby to było coś wyjątkowego. Zajebiste to było i na pewno zarzuce jeszcze raz bo pobrałem 3 piguły. Polecam bo jest po tym mega wypierdol.
Attachments
iphone268978973_1589733.jpg
iphone268978973_1589733.jpg (2.24 MiB)

Status:
kondix
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 317
Joined: 2 years ago
Reputation: 56

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by kondix » 1 year ago

ZbitaLufaJWH napisalem okolo bo w sumie nie liczylem dokladnie czasu a czas na takim locie szybko "leci" hehe xD
Tak czy siak piguly sa kosmos a Twoja recka konkretna i oddaje dokladnie to co czulem :)

Status:
Axel666
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 24
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Axel666 » 1 year ago

I am very happy that it is a good product so I decided to order it.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 4 years ago
Reputation: 44

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Snopers » 1 year ago

No jak piszesz ZbitaLufaJWH, że jest gruba pizda to trzeba zamówić kilka sztuk.

Status:
tacosunday
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by tacosunday » 1 year ago

Does anyone know dosage on 3MMC Dom Perignon?


Status:
illuminati
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 396
Joined: 2 years ago
Reputation: 49

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by illuminati » 1 year ago

O przydatne info a to chyba na pigule z tylu jest napisana ilosc no nie?

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Mefedron90 » 1 year ago

illuminati wrote:
1 year ago
O przydatne info a to chyba na pigule z tylu jest napisana ilosc no nie?
No gdzieś widziałem na fotkach właśnie było info z tyłu piguły :)

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

illuminati, gdzieś widziałem info o tych miligramach, ale za cholerę teraz nie pamiętam gdzie. :D

Status:
Katy
Ssak
User avatar
Sklep
Posts: 55
Joined: 2 years ago
Reputation: 132

Pills 3-MMC Dom Perignon Katys-candys.vn - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Katy » 10 months ago

Hejka kowboje 🤠 najpiękniejsze piguły Dom Perignon w sexy wydaniu 🥰 Buziaki 😘😘😘
dom-perignon.jpg
dom-perignon.jpg (138.69 KiB)