Pogaduchy

Free discussions not related directly to the topic of the forum.
Status:
krysztalowy
Dopaminator
User avatar
Szeryf
Topic author
Posts: 1216
Joined: 7 years ago
Reputation: 697

Pogaduchy

Unread post by krysztalowy » 7 years ago

Cześć mordeczki, nudzę się jak cholera, więc zakładam temat :E. Jako, że na czacie nie ma tego super uczucia pisania postu, tylko szybka wymiana myśli otwieram o to temat do pogadania o niczym i o wszystkim i tak ogólnie do pierdololo. Dobre miejsce do nabijania gównopostów :E. Tak na początek rzucę jakimś tematem żebyście się nie wstydzili. Jakie macie ćpaki hobby poza żarciem tego wszystkiego? Maci w ogóle jakieś hobby? Ja lubię siedzieć, wymyślać głupoty, które potem spisuje sobie na blogu, kręce filmy i montuje, trochę fotografią zacząłem się interesować no i kocham czytać. Dodatkowo uwielbiam oglądać kreskówki, a cartoon network gra u mnie praktycznie 24/7.
A wy zajmujecie się czymś ciekawym, nieciekawym, wesołym bądź smutnym?
Nie wstydzić się i pisać, a jak nie to umrę i chuj. Część na pewno będzie się cieszyć, ale może ktoś uroni łezkę za biednym kryształowym, który jeszcze tylu rzeczy nie spróbował :E
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Image
Nulla dies sine linea

Status:
klipper
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 23
Joined: 7 years ago
Reputation: 2

Pogaduchy

Unread post by klipper » 7 years ago

muzyka, kocham muzyke i twirze bity i sample ale nigdy nie zagram bo jestem zasłby :((( ale chociaz kolegom się podoba :)

Status:
krysztalowy
Dopaminator
User avatar
Szeryf
Topic author
Posts: 1216
Joined: 7 years ago
Reputation: 697

Pogaduchy

Unread post by krysztalowy » 6 years ago

Chuj, nikt nie piszę, to ja napisze, w końcu po to mam forum, żeby na nim pisać. Przekopiuje takie jedno coś co napisałem, a potem pewnie będę dodawał dużo postów XD
Przyszedł pakunek z pewnego sklepu. Mogę tylko rzec jedno. ZAJEDWABISTY! MDPHP to jebane mistrzostwo i to mistrzostwo nad mistrzostwa, demooniczne, wilkowe, bestowe - żadne nie jest tak świetne jak zajedwabistego. Kocham ten sort ponad życie. To jest arcydzieło chemii organicznej, to jest dobroć, to jest miłość, to jest Mona Lisa pochodnych MDPV. Gdyby Jezus pojawił się ponownie na ziemi i spróbował by tego MDPHP, to skończyłoby się tak jak w Jesus Christ: In the name of gun https://i.imgur.com/VNthOdT.jpg
To jest coś niesamowitego.
A do obejrzenia dzisiaj podrzucam jeden z najlepszych odcinków Niesamowitego Świata Gumballa. Jak powiecie, że on nie jest o ćpaniu to chyba nie wiecie o czym mówicie XD. Naprawdę polecam ze szczerego serca. Jak przetrwacie pierwsze 2-3 minuty, to sami zobaczycie jak się wkręcicie XD. http://wyspabajek.pl/niesamowity-swiat- ... a/pytanie/
A piosenka planet to mistrzostwo. Ale bez adblocka nie podchodzić.
PS. Czy tylko ja tak bardzo uwielbiam jak cisną bekę z chujowatych filmów w tej piosence https://www.youtube.com/watch?v=E7YX7Lbmwzw ?
PPS. Ale piosenka zwierząt jest chujowata dosyć. Ale całość jest przechuj. A scena z Conana jest osom XD

Dodano 2 gru 2017, o 20:58

Kurde, czuję się znowu jak po pierwszym razie jak ćpałem. To mdphp jest cudowne. Do tego FEC albo BMC dorzucić od besta, żeby spluszowić trochę i byłoby cudo. Ta gonitwa myśli w głowie i prędkość formułowania wniosków to jest to co lubię w stimach. Na szczęście nie trzeba się bardzo bać zakazu który jest planowany, bo jak ćwoki zalegalizowali legalną marihuanę medyczną, to nie wiem jaki cud musiałby nastąpić żeby nie spierdolili tej ustawy. Zresztą miejmy nadzieję, że to poprostu gra pod publiczkę, a wszystko się rozjedzie po kościach. Jednak vendorzy mogliby ograniczyć dostęp do morderczych środków najbardziej zaufanym klientom. A już zwłaszcza do opio. Wiem, że zysk bla bla bla, ale chyba lepiej mieć długo trochę mniejszy zysk niż większy dosyć krótko. Chociaż właściwie nie wiem czy nie za późno już.
Żeby kurwy złamane chociaż SIN -a posłuchali, a nie na pałe walili tą penalizacją, bo będzie trudne życie zanim jakieś zamienniki wymyślą. Ciekawe jak prędko będzie kolejna fala zatruć jeśli wprowadzą tą ustawę o której mówią :E. Nie chce być niemiły, ale mam nadzieje, że dużo osób się przekręci i ktoś wreszcie plunie w twarz tym rządowym kurwom, które za nic mają ludzkie życie. Jak będę miał duży zapas tego mdphp, to nawet ja się piszę na takiego przywódce opozycji narkotykowej jak mateusz kijowski, tylko ja nie mam alimentów i nie będę takich bezczelnych wyjebek hajsu robił jak on :E.
Właściwie to może bym wystartował w wyborach prezydenckich? To by było coś jakbym został prezydentem. Mam już plan jak szybko osiągnąć władzę absolutną :E. Pierwsza Narkotykowa Rzeczpospolita Polska. I pod godłem widniały by 2 szczury :E. Flaga by była biało - zielona, a ci co ustawę antynarkotykową sklecili zostaliby rozstrzelani. A potem społeczeństwo by się przekonało, że legalizacja jest dobra i wszyscy żyliby długo i szczęśliwie. A początkowe protesty i bunty bym szybko uciszał za pomocą policji i wojska. Ludzie nie będą tak skorzy do zamieszek jak kilka osób zostanie zastrzelonych, a kilkadziesiąt/kilkaset spałowanych. Procesy byłyby upolitycznionone. To chyba oczywiste, ale nie martwcie, się same kurwy byłby skazywane, bo prawo opierało by się na rozsądnych przepisach, a nie od czapy. I w ogóle panowałaby miłość, dobroć, przyjaźń i szacunek. A kto by się nie zgadzał ze stanem rzeczy, pare razy by został spałowany, kilka tygodni na dołku i tortur to by zmienił zdanie. Trybunał miłosierdzia już by o to zadbał.
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Image
Nulla dies sine linea

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Pogaduchy

Unread post by Misjonarz » 6 years ago

Ja uwielbiam pisać, spisywać swoje przemyślenia z dna swojej obecności na tym świecie, gdyby nie praca to pewnie robiłbym to całymi dniami, oczywiście muzyka jest jedną z paru pozycji w mojej codzienności. Ogranicza mnie praca, na tym forum uwielbiam pisać recenzje i trip reporty, szczególnie te wyjątkowe na psychodelikach.
Nie akceptuje systemu, nie ogarnięta moja psychika.
Mój tok myślenia to ciągła kombinatoryka.

Status:
krysztalowy
Dopaminator
User avatar
Szeryf
Topic author
Posts: 1216
Joined: 7 years ago
Reputation: 697

Pogaduchy

Unread post by krysztalowy » 6 years ago

Kurwa mać, od północy nie dorzucałem i nadal jestem na nogach, ale to jest dobre. Chyba zaraz dorzucę. I inhibiotr ACE. Szkoda, że nitrogliceryny nie mam, ale trudno przetrwam jakoś. Ponoć sok z cytryny bardzo dobrze obniża tętno. Sprawdzę. Kurwa, panie i panowie, zaraz zmontuję i wrzucę filmik, bo wczoraj mnie natchnęło i miałem to zrobić, ale poszedłem do sklepu po piwo i przed chwilą wróciłem. Powiem wam, że to mdphp to jest niewyobrażalne dobro. Takich rzeczy nam potrzeba żeby osiągnąć doskonałość.
Jestem pokojowo nastawionym człowiekiem i gardzę przemocą i ogólnie pojętym złem oraz tak samo jak Misjonarz - nie akceptuje systemu. Kurwa, urodziliśmy się i każą nam się przystosować. No sorry, ale to tak nie działa. Czy podpisywałem jakiś kwit, że zgadzam się przestrzegać norm społecznych i obyczajowych oraz prawnych? Nie, więc kurwa umowa jest nieważna.
Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego mi odmawiają przyjemności mimo, że nie jest nawet moralnie wątpliwa? Tym bardziej, że nie widzą nic złego w truciu się innymi gównami. A najbardziej tracą użytkownicy, bo zamiast brać pewny towar, po którym w razie przedawkowania wiedzą jak ratować, to w ramach profilaktyki i zmniejszania szkód, odurzamy się legalnymi gównami o nieznanym składzie i nie wiadomo jak nas ratować w razie przegięcia. Nie zrozumiem dlaczego ludzie się przypierdalają, a sami napierdalają wódę, szlugi, kiełbasę za 2 zł/kg i twierdzą, że żyją zdrowo. Pusty śmiech mnie ogarnia gdy czasami widzę tych ludzików, patrzących na mnie z pogardą gdy rano jadą do pracy – śmierdzący, zmęczeni, nieszczęśliwi, ale udający, że wszystko jest ok. Że nic im w życiu nie brakuje. A ja? Niczym Boży posłaniec, wdzieram się między lud, ze swoimi pięciozłotowymi oczami, w których błysk szaleństwa jest jasny niczym supernova. Jestem ucieleśnieniem ich pragnień, robię to o czym zawsze marzyli, ale nigdy nie mieli odwagi. Nie przejmuję się obowiązkami, nie przejmuję się konsekwencjami, moje czyny nie są odgórnie narzucone, wszystko co robię, robię bo chce. Jest to szaleństwo, ale hedonizm i nihilizm jest szaleństwem.

Ale nie oszukuję się, Kiedy oni będą mieć pieniądze i odpoczywać, ja będę gdzieś zdychał z udarem lub zawałem serca, bo pomoc nie zdąży nadejść. Kto zauważy zdychającego szaleńca? Ale raduje mnie myśl, że oni będą żyć jakby nie żyli, a ja mimo szaleństwa, będę żył tak, aby udowodnić, że śmierć mi nie straszna.

„Szaleństwo jest piękniejsze od rozumu bo pochodzi od Boga, rozum zaś – od człowieka.” ~Platon
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Image
Nulla dies sine linea

Status:
Bonger
Szczur
Użytkownik
Posts: 19
Joined: 7 years ago
Reputation: 7

Pogaduchy

Unread post by Bonger » 6 years ago

tworzysz sample? Czy raczej tworzysz bity z sampli? To różnica

Klipper

Status:
krysztalowy
Dopaminator
User avatar
Szeryf
Topic author
Posts: 1216
Joined: 7 years ago
Reputation: 697

Pogaduchy

Unread post by krysztalowy » 6 years ago

Heh, nadal jestem na nogach XD. Dobry sort, oj dobry XD
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Image
Nulla dies sine linea

Status:
LovelyHeroin
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 244
Joined: 6 years ago
Reputation: 107

Pogaduchy

Unread post by LovelyHeroin » 6 years ago

Czyli sprzedając dopalacze, mogę się reklamować w Lublinie? XD XD
Pozdrawiam! [emoji3]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Status:
krysztalowy
Dopaminator
User avatar
Szeryf
Topic author
Posts: 1216
Joined: 7 years ago
Reputation: 697

Pogaduchy

Unread post by krysztalowy » 6 years ago

LovelyHeroin o! przypomniałeś mi o tym poście XD. No cóż, zobaczymy co to będzie się działo, może nic, możę wiele. Zaczynam żałować, że żadnego benzo nie mam na podorędziu, bo chyba ten mix może nie być zdrowy dla psychiki, ale chuj, raz się żyje, najwyżej skończę w kaftanie XD
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Image
Nulla dies sine linea

Status:
LovelyHeroin
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 244
Joined: 6 years ago
Reputation: 107

Pogaduchy

Unread post by LovelyHeroin » 6 years ago

Szkoda, że na Tapatalku nie ma opcji czatu [emoji35]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Pogaduchy

Unread post by OomAmee » 6 years ago

LovelyHeroin wrote:Szkoda, że na Tapatalku nie ma opcji czatu [emoji35]

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Ale możesz wejść z przeglądarki.
Tylko nie na stronę główną, bo to masakra ale na tą :
https://dopek.eu/mchat.php#mChat
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój