Przeprosiny, porady i Bóg wie co jeszcze od beviera

Free discussions not related directly to the topic of the forum.
Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 420
Joined: 4 years ago
Reputation: 78

Przeprosiny, porady i Bóg wie co jeszcze od beviera

Unread post by Bevier » 3 years ago

nie wiem czy mogę ale spróbuję
chciałbym oficjalnie przeprosić Sergiusz, oraz inne osoby które obraziłem
między innymi Gargameli,
na usprawiedliwienie mam to że jestem osobą chorą
która używała RC do samoleczenia a nie tak jak pozostali < nie wszyscy >
do rekreacji
jestem już zapisany na wizytę do psychiatry mam nadzieję że uda mi osiągnąć cel i przestać obrażać osoby które
summa summarum są bliskie i pomocne

jeżeli ten post zostanie wydrukowany

prośba do osób borykających się z problemami natury psychicznej tak ja
skontaktujcie się z lekarzem i ratujcie swoje zdrowie które jest najważniejsze
nie mówię wam czy macie brać RC czy nie to nie moja sprawa
w każdym razie kontakt z psychiatrą może wam pomóc

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Posts: 928
Joined: 7 years ago
Reputation: 1834

Przeprosiny, porady i Bóg wie co jeszcze od beviera

Unread post by Sergiusz » 3 years ago

Bevier, bardzo proszę nie spamować w temacie ze zgłaszaniem błędów, tamten temat dot. jak sama nazwa wskazuje zgłaszania błędów technicznych znalezionych na forum, nie przeprosin i wypracowań...
Od takich spraw jest dział dyskusja na luzie, gdzie można pisać co komu pasuje (o ile to nie narusza naszych zasad).
A co do Twojego wpisu, ja się na Ciebie nie gniewam, nie jesteś jedynym userem, który na fazie myśli, że jest królem świata i okolic i bez powodu wyzywa administrację. Tylko nie bierzecie pod uwagę, że po mnie to spływa, to Wy macie problem, nie ja i żaden z Was nie jest w stanie mnie obrazić. Jak widzę takie wypociny to przeważnie się uśmiecham i lecę dalej.

Natomiast jako, że wyzywałeś i przepraszałeś na zmianę już kilkukrotnie nikt chyba nie wierzy w Twoją zmianę ani nie traktuje Cię poważnie. To aż znowu będziesz rozrabiać to jest tylko kwestia czasu - chciałbym się mylić, ale w moich oczach jesteś przypadkiem beznadziejnym jak rufuz.
Mimo wszystko życzę Ci powodzenia i pozdrawiam.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 420
Joined: 4 years ago
Reputation: 78

Przeprosiny, porady i Bóg wie co jeszcze od beviera

Unread post by Bevier » 3 years ago

Sergiusz, nikt nie jest przypadkiem beznadziejnym nie skreslaj nikogo bo i ty mozesz zostac skreslony

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Posts: 928
Joined: 7 years ago
Reputation: 1834

Przeprosiny, porady i Bóg wie co jeszcze od beviera

Unread post by Sergiusz » 3 years ago

This post has high reputation.

Bevier wrote:
3 years ago
Sergiusz, nikt nie jest przypadkiem beznadziejnym nie skreslaj nikogo bo i ty mozesz zostac skreslony
Człowieku, ja nie wyzywam ludzi, nie spędzam wolnego czasu na zatruwaniu innym skrzynki mailowej jak Ty. Pracuje uczciwie, dbam o bliskich, czemu niby miałbym zostać przez kogoś skreślony? Gdybym zachowywał się jak Ty to liczyłbym się również z konsekwencjami takich czynów. Natomiast mimo wszystko ja nie napisałem Ci, że Cię skreślam tylko, że jesteś przypadkiem beznadziejnym i nie wierzę w Twoją poprawę, bo kilkukrotnie już ta poprawa miała nastąpić a potem były znowu różne epitety w moim kierunku. :E Weź podejdź do sprawy obiektywnie, na tylu userów ilu mamy, to na palcach jednej ręki mogę wyliczyć takie przypadki jak Ty i rufuz, z palca sobie tego nie wyssałem... W tym momencie kończę dyskusje, bo nie jestem żadnym psychologiem, który będzie Cię zbierał do kupy. Po prostu mówię Ci prostymi słowami jak to z naszej perspektywy wygląda - tyle razy przepraszałeś a później wyzywałeś, że żadna osoba o zdrowych zmysłach nie będzie traktować Cię poważnie...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.