Pytania

Everything about cannabis and growing it.
Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Pytania

Unread post by 4mmc » 6 years ago

Tak jak w temacie wszystkie osoby pragnące zdobyć jakąkolwiek wiedzę na temat upraw outdoor zapraszam do formułowania pytań ja jak i zapewne wiele innych osób postaramy się udzielić wam konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
idasan
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Pytania

Unread post by idasan » 4 years ago

Muszę dokończyć referat dot. włókien z konopi przemysłowych dlatego zadam kilka pytań... :D
Czy outdoor może rosnąć obok innych bezużytecznych roślin typu pokrzywa, poziomka aby te mogły go zasłonić?
Interesuje mnie również częstotliwość podlewania.
Lepiej przesadzać w ziemię z doniczki czy włożyć już samą doniczkę do gruntu?
I ostatnie pytanie dot. wysuszenia i ścinania. Jak te etapy powinny wyglądać aby otrzymać coś dobrego?
I na samym końcu na czym polega dokładnie słoikowanie i jak powinno się odbywać ?
Trochę się zapędziłem, ale to z myślą o dopiętym na ostatni guzik referacie... :thumbup:

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Pytania

Unread post by Smith » 4 years ago

idasan, teoretycznie może, ale najlepiej koło roślin, które mają podobne PH gleby. Podlewać to zależy czy pada, w początkowej fazie rozwoju, trzeba bardziej o takie rzeczy dbać, potem roślina sama sobie radzi, no chyba, że jest tydzień susza. Doniczki pomagają w początkowej fazie rozwoju, dają większą pewność, że roślina przetrwa ten burzliwy okres. Ścinasz wieszasz na tydzień, może mniej, potem jest wiele metod suszenia. Oczywiście najlepiej suszyć w szafkie dobrze zamkniętej gdzie masz kontrole temp i wilgoci, ale to utopia. Możesz suszyć w słoikach i zakopać je na miesiąc w ziemi (tylko włóż do nich skórke z cytrusów, zatrzyma pleśń). Możesz też mieć w słoikach w domu i otwierać codziennie na godzinę. Towar będzie dobry kiedy łodyżki, będą charakterystycznie strzelać, nie sugeruj się topami, towar raz jest mniej raz bardziej żywiczny i to nie zależy od suszenia. Ważna rzecz, słoik czy cokolwiek, musi znajdować się w ciemni, nie może mieć kontaktu ze światłem.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone