Ranks on forum

News and information from the forum. It is all you need to know how to navigate efficiently here.
Status:
VanTaron
Ssak
User avatar
Siemanopix
Posts: 66
Joined: 4 years ago
Reputation: 62

Ranks on forum

Unread post by VanTaron » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Kleopatra wrote:
1 year ago
Tak brałam udział, fajna inicjatywa i nawet udało mi się coś wygrać. :angel:
Gratuluję wygranej 😁 Rangi Usera 😉
Image

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Ranks on forum

Unread post by Kleopatra » 1 year ago

VanTaron, I 5g więc tym razem wzięłam coś innego niż piguły. :angel:

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 326
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Ranks on forum

Unread post by joker92 » 1 year ago

BendfellsTM wrote:
1 year ago
VanTaron wrote:
1 year ago
Kleopatra a Ty brałaś udział w konkursie na Dzień Matki ?
Może jej się nie śpieszy. Ja to żałuje że jak na złość, nie było mnie tego dnia na forum. Z poimi pokręconymi pomysłami, i wizjami artystycznymij myślę że nawet z tak ,,prymitywnych" rzeczy jak RCki + jakieś inne dodatki, udałoby mi się stworzuć coś ładnego. Niestety aktualnie nie dość że jest po konkursie (chyba, nie przeglądałem ostatnich postów bo ze mnie leń), to do tego została mi jedynie alfica, a z niej raczej nie chce zrobić czegoś dla mamy, bo zasługuje na lepsze RC. Nie no kurwaco ja gadam, tak naprawdę zasługuje na syna co nie bada RC, ale jak mam tylko do wyboru alfe, to aż trochę głupio robić mi tą laurkę. Chyba że mnie namówicie, i może to być nawet po konkursie - od tak. Co prawda byłby to jakiś bohomaz, ale mamie kupiłbym jakieś ładniutkie kwiatuszki z których by się z pewnością ucieszyła. W końcu o to tutaj chodzi, więc jak ktokolwiek to polubi, albo z 2 osoby z napisaem ,,rób to" to zrobię jakiegoś bazgroła, bo wirtuozem sztuki nie jestem. Ale za to kupię mamie kwiatuszki, teraz co prawda bez okacji ale tym bardziej się ucieszy, iti bardzo. A większość prac jaką tu wstawiliście to jest po prostu miazga. :D Brawa i wiele mamy wiele alentów, chodźna mnie kej zrobił największe wrażenie, nie ujmując innym prac bo sązakeboste :thumbup:
Mamie kup kwiaty bo miec mame to wielkie szczescie a ja chetnie zobacze tego twojego bazgrola

Status:
Kruzun
Ssak
Newbie
Posts: 77
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Ranks on forum

Unread post by Kruzun » 1 year ago

Gargameli wrote:
1 year ago
Raczej zasłużyć Kruzun,
Zasłużyć racja

Status:
Zlatoslav
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 173
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

Ranks on forum

Unread post by Zlatoslav » 1 year ago

Teď už vím, o čem tyto hodnosti jsou. A byl jsem bezhlavý. Už je mi to taky všechno jasné.

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 854
Joined: 4 years ago
Reputation: 265

Ranks on forum

Unread post by KotPerski » 1 year ago

Ja to bym chcial range specjalna moze w kolejnym konkursie uda mi sie wygrac bo tak to chyba najgrzeczniejszy nie jestem na elite na ten moment :smoke:

Status:
waski123
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 98
Joined: 1 year ago
Reputation: 17

Ranks on forum

Unread post by waski123 » 1 year ago

a co to ta elita

Status:
kulka
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 332
Joined: 4 years ago
Reputation: 245

Ranks on forum

Unread post by kulka » 1 year ago

waski123, ogarnij się i zacznij myśleć.

Status:
wujo9
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 5 years ago
Reputation: 6

Ranks on forum

Unread post by wujo9 » 6 months ago

Czy mógłbym prosić o rangę usera? Chodzi mi o kontakt z vendorem, a jako newbie nie mam takiej mozliwosci. Jak tylko to załatwię możecie mnie spowrotem zdegradować do newbie. Jeżeli moja prośba jest nie zasadna to sorry, ale mimo to prosiłbym o jej roważenie i odpowiedź. Pozdrawiam.

Wiadomość moderatora

Z czterema postami nie masz szans na rangę a forum nie przyznaje rang "na chwilę". Na rangę trzeba sobie zapracować a każdy sklep ma przecież opcje kontaktu u siebie na stronie.

Status:
wujo9
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 5 years ago
Reputation: 6

Ranks on forum

Unread post by wujo9 » 6 months ago

Tylko strona padła, ale rozumiem i sorry za zawracanie głowy.

Wiadomość moderatora

To napisz w dziale partnerskim tego sklepu a nie tu. Zacznij, że to wiadomość do sklepu wraz z jego oznaczeniem i my nie będziemy tego moderować, zostawimy aby sklep zobaczył i się do Ciebie odezwał.

Status:
wujo9
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 5 years ago
Reputation: 6

Ranks on forum

Unread post by wujo9 » 6 months ago

Już to w zasadzie zrobiłem, ale rozumiem, że jest napięty okres i nie mam roszczeń tylko nie chciałbym, żeby paka przepadła bo to nie jest nikomu na rękę, ale dzięki za radę i najwyżej napisze jeszcze raz za hkais czas. Kończę i już tutaj nie spamuje bo mam do was ogrommy szacunek i nie chce wam dokładać jeszcze większej ilości roboty przy moderacji. Dzięki i pozdrówki :)

Status:
punto
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

Ranks on forum

Unread post by punto » 6 months ago

wujo9, do każdego vendora możesz napisać e-mail