6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: BOLCHEMIST_EU

Status:
BOLCHEMIST_EU
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Sklep
Autor tematu
Posty: 112
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 80

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: BOLCHEMIST_EU » 1 rok temu

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o 6-APB (BENZOFURY) ze sklepu Bolchemist.eu | In this topic, we write opinions and reviews about 6-APB (BENZOFURY) from Bolchemist.eu
  • WIĘCEJ
  • LEPIEJ
  • TANIEJ
  • WESELEJ

Status:
danil4mmc
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 1

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: danil4mmc » 1 rok temu

Testował ktoś?

Status:
Krk
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 1

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Krk » 1 rok temu

Czy to jest na benzodiazepinach?

Status:
Enchi
Odkurzacz
Awatar użytkownika
EnchiM
Posty: 686
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 812

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Enchi » 1 rok temu

Krk pisze:
1 rok temu
Czy to jest na benzodiazepinach?
Nie, to jest benzofuran. Wiem że nazwa podobna ale nie ma nic wspólnego z benzodiazepinami. Jest to mocno euforyczna substancja bardzo przypominająca działaniem emke. Mi ogólnie bardzo sie podoba ta substancja i polecam :)
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
robeksonda
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 1

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: robeksonda » 1 rok temu

jaka jest minimalna wartosc zamowienia

Status:
Ambasador95
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 288
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 43

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Ambasador95 » 1 rok temu

robeksonda pisze:
1 rok temu
jaka jest minimalna wartosc zamowienia
Wszedlem na stronie z ciekawosci i nie bylo info, ale z tego co widzialem to mozna do koszyka zlozyc zamowienie za 1g tylko trzeba przesylke oplacic :)

Status:
m3xir
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 86

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: m3xir » 1 rok temu

robeksonda pisze:
1 rok temu
jaka jest minimalna wartosc zamowienia
Nie ma chyba minimalnej kwoty, przynajmniej ja nie znalazlem.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posty: 2755
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 496

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: mbside » 1 rok temu

Ambasador95 pisze:
1 rok temu
trzeba przesylke oplacic
No raczej nikt za darmo wysyłać nie będzie

Status:
Devil Trigger
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 62
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 15

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Devil Trigger » 1 rok temu

Coś naskrobię dla wszystkich chociaż raz, mimo że ostatnie zabawy były ponad miesiąc temu.
Jak Gandalf, mawiał i jego przedmówcy, należna jest rozwaga. Życie ma się jedno.

Dla nowych, zarzucajcie max 150 i dalej więcej nie dawajcie, zanim w pełni nie poznacie substancji. Będziecie i tak miło zaskoczeni.

Ja tak robiłem i jeszcze się trzymam. Ta substancja ma dziwny pazur, że jeszcze trzyma przez następne kilka godzin po fazie. Sama faza trwa 7-10 godzin po spożyciu, ale to nie koniec. Nadal utrzymuje się do dwóch dni czyli 48 godzin. To nie jest żart, dlatego dobrze sobie zaplanujcie dwa dni na spokojnie do przodu, żeby nie było lipy. Ja po kilku dniowych jazdach miałem poty w nocy i miałem w robocie problemy z wchodzeniem po schodach i sobie nie żartuję. Ewidentnie serce dziwnie pracowało, niby byłem wyluzowany, a jednak miałem problemy.

Nie bez powodu opisują, że ta substancja na dłuższą metę, może być toksyczna dla serca.
Uwierzcie mi, że jest. Te poty w nocy i jeszcze do tego sraczka przez następne 3 dni są na rzeczy.
Dlatego takie zabawki nie są dla ludzi, którzy nie mają umiaru i nie wiedzą kiedy skończyć. Piszę to czysto dla was, na swoich doświadczeniach. Przesadzanie może się zakończyć odwodnieniem i zgonem.

Temat ładuje się od godziny do dwóch i potem przez następną przyspiesza, więc nie zalecam dorzutek.
Próbowałem z innego źródła i schemat jest prawie, że ten sam. Czekasz godzinę, zaczyna się ładować i zaczynasz czuć, co będzie grane. Dobijając do drugiej godziny, już bardzo dobrze wiesz, jak potrafi człowiekiem miotać. Przez kolejną godzinę dalej nakręca się temat i po tej trzeciej poziom zaczyna się stabilizować. Czyli nie powinien wystrzelić wyżej, a tym bardziej nie powinien zmaleć za szybko.

Jak to sporo osób porównywało, to euforia jest na poziomie starego mefedronu. Ja osobiście myślę, że jest mocniejsza, jeśli mamy za sobą spory czas postu. Jest to pełen odlot i do tego mamy wizualne zmiany, bo w końcu jest to substancja z psychodelicznym zacięciem. Stąd zmiany w kolorach itp.

Substancję uważam osobiście za genialną, w przypadku tego vendora miałem mniej sraczki.

Jak chcesz posiedzieć wyjebany przez kilka godziny przy jakiejś grze, albo w dobrym towarzystwie, to polecam!

Macie pytania, to pytajcie. Też bałem się zamawiać od tego vendora, a temat okazał się mega.

Zaznaczam, że nie znam nowego materiału, ale poprzedni był pierwszy sort. Byłem bardzo zadowolony.

Status:
chucky doll
Blister
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 6
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 1

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: chucky doll » 1 rok temu

Devil Trigger pisze:
1 rok temu
Będziecie i tak miło zaskoczeni.
No mam nadzieje bo to jest na mojej liście zakupów.

Status:
Devil Trigger
Ssak
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 62
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 15

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Devil Trigger » 1 rok temu

chucky doll, jeśli nigdy nie próbowałeś 6-apb, to ręczę że będziesz 8-)

Co do dorzutek, najlepiej robić je małymi kroczkami. Jak zarzucisz 150mg, to poczekaj co najmniej 2h i dorzuć max 50mg, jeśli poczujesz że to za mało. Nie zalecam też przeginać z ilością tych dorzutek, max jedna i ewentualnie druga po trochę dłuższym czasie niż 2h, np. po 3-4h.

Jak już poznasz substancję, to następnego dnia możesz spróbować zacząć od 200mg, ale w zasadzie lepiej zrobić sobie przerwę tydzień, a nawet dwa. Na niektórych substancja już nie działa drugiego dnia, albo działa znacznie słabiej. W moim przypadku zawsze działała dobrze, ale jednak słabiej, więc to wszystko zależy od organizmu. U mnie już nie było zmiany kolorów drugiego dnia, ale nadal występowała ogromna euforia, speed i chęć do robienia różnych rzeczy.

Jak trochę poznałem substancję po dwóch trzech razach to już zaczynałem od 250mg, a po kilku razach doszedłem do 300mg. Jednak na pierwszy raz odradzam takie dawki, tym bardziej że to 300mg kolejnego dnia to już nie dawało takiej frajdy, jak 250mg po np. trzech dniach przerwy. Wszystko to kwestia zgłębiania substancji i obserwowania jej pod własnym kątem.

Pozdrawiam i życzę wystrzałowej zabawy! ;)

Status:
Samantha
Narkotykacz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 79

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Samantha » 1 rok temu

Devil Trigger pisze:
1 rok temu
chucky doll, jeśli nigdy nie próbowałeś 6-apb, to ręczę że będziesz
Świetna substancja.

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
Awatar użytkownika
Biskup
Posty: 417
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 186

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Biskup_Analny » 1 rok temu

No ba. Oral tylko.
Anus Domini

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posty: 107
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 14

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: orzechova » 1 rok temu

w pićku mogę sobie wrzucić? Do coli? Czy trzeba jakąś gimnastykę z kapsułkowaniem odstawiać?

Status:
Underdog
Sniffiarz
Newbie
Posty: 158
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 51

6-APB (BENZOFURY) Bolchemist.eu - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Underdog » 1 rok temu

Można jak najbardziej. Jedynie chodzi o to że to chemia i może niszczyć szkliwo, wiec po wypiciu wyplukaj jamę ustna woda.