A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: 3mmc4cmc

Status:
Mirecki
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 33

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Mirecki » 2 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

Apihp zakupione tutaj (pierwszy raz styczność z apihp) bardzo ciężko coś napisać o tym bo jeden szczur twierdzi że go to nie rusza drugi wygięty jak paragraf i jak to rozumieć jak wystawić opinie jeden kładzie się spać zaś drugi wynosi meble z domu chyba każdy musi próbować sam a dodam że szczurki uwielbiają nep hex

Status:
OlaBogaSledzik
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 3

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: OlaBogaSledzik » 2 lata temu

Mirecki pisze:
2 lata temu
Apihp zakupione tutaj (pierwszy raz styczność z apihp) bardzo ciężko coś napisać o tym bo jeden szczur twierdzi że go to nie rusza drugi wygięty jak paragraf i jak to rozumieć jak wystawić opinie jeden kładzie się spać zaś drugi wynosi meble z domu chyba każdy musi próbować sam a dodam że szczurki uwielbiają nep hex
Doszła do mnie teraz jakos na dniach paka z 250g alfa php + sampel alfy pihp oraz 2 fdck od 3mmc4cmc(dowód na zdjęciach) i napiszę Ci tak. Alfa pihp nie ma podlotu do alfy php. Niby praktycznie profil dzialania taki sam, a przyjemność z działania zupełnie inna. Zakochałem się w alfie php od 3mmc. Pihp jest średnie, a php wręcz epickia idealna i wszystko co najlepsze. Php ma w sobie wszystko to, czego pihp brakuje. Można to porownac do występu artysty na scenie z audiotune i bez audiotune. Niby śpiewa zajebiscie bez audiotune, ale to nie to samo :E jedyny minus alfy php jest taki - jak zjesz za dużo = wizyta w psychiatryku murowana + jest bakteriobójcza:D
Załączniki
20211005_191002.jpg
20211005_191002.jpg (7.01 MiB)
20211005_191915.jpg
20211005_191915.jpg (6.79 MiB)
20211005_190951.jpg
20211005_190951.jpg (3.07 MiB)
20211005_191002.jpg
20211005_191002.jpg (7.01 MiB)
20211005_191915.jpg
20211005_191915.jpg (6.79 MiB)

Status:
Mirecki
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 33

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Mirecki » 2 lata temu

OlaBogaSledzik, dzieki Wielkie będę wiedział co ugryźć następnym razem a powiedz mi jak to się ma na libido euforia chęć do pracy może coś więcej opiszesz w danym temacie

Status:
OlaBogaSledzik
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 3

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: OlaBogaSledzik » 2 lata temu

Mirecki, libido na plus + i to potężnie na + :E Chęci do pracy są zależne od dawki. Aktualny sort jest tak mocny, że granicą między zajebistą stymulacją a psychozą jest naprawdę cienka. Jeśli będziesz trzymał się małych dawek, to takiego kopa do roboty będziesz dostawał, że z czasem będziesz mógł oczekiwać nagrody Nobla z tego co robisz😁 kiedyś kochałem tylko hexen. Teraz tylko alfa php w moim serduszku puka :D A cenowo u 3mmc4cmc takie 250 alfy wychodzi taniej niż 250 Henia u innych V. Jakościowo i cenowo wygrywają według mnie wszystko.

Status:
Mirecki
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 33

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Mirecki » 2 lata temu

OlaBogaSledzik, PHP czy pihp bo to duża różnica a co do psychozy to wiem wiem już doświadczona po PIHP :)

Status:
Szczupak123
Dyso-sensei
Użytkownik
Posty: 231
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 48

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Szczupak123 » 2 lata temu

OlaBogaSledzik, MAM pytanie,
Jak to aplikujesz ,sniff,czy palisz?

Status:
marian141
Ssak
Newbie
Posty: 49
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 9

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: marian141 » 2 lata temu

to nie psychoza.to prawdziwe kurewskie zycie zapodane od paru lat.nie chodzi tu o material i jego niby dzialanie.w tym temacie trzeba miec leb na karku.bo to nie zwykly idczynnik.nie dla wiekszosci.z tym trzeba umiec tanczyc.chodz nie pisze ze zawsze sie tanczy jak sie umie.trzeba uwazac miec umiar ze swoja czaszka.i powtarzam.material dla mniejszisci.nie dla kazdego.trzeba uwarzac.dla mnie sort pierwsza klasa.to nie jakas trojka itd.z tym trzeba wiedziec jak przezyc dalej.pozdro dla" alfiarzy".ktorzy wiedza ocb.

Status:
Pamparam
Szczur
Newbie
Posty: 22
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 2

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Pamparam » 2 lata temu

Krótkie pytanie: szukam dla siebie stima, czegoś jak hex lub nep, nie do żadnego palenia i nie interesuje mnie wtedy efekt, wiec krotkie pytanie bez wywodów czy a-pihp nadajesz się do walenia w nosa, czy wywołuje bezsenność i czy poprostu robi,może być schiza poroba jeden h*** czy da się to walic w nosa czy się po tym nie spi i czy działa mocno

Status:
Richwag
Szczur
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 4

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Richwag » 2 lata temu

Można foto aktualnego sortu ?

Status:
Spanishbull
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 29

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Spanishbull » 2 lata temu

Very good apihp many of my people love it. Just received parcel with it and it is still THE BEST :thumbup:

Greetings from Spain

Status:
Dixie
Sniffiarz
Awatar użytkownika
dixie
Posty: 103
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 269

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Dixie » 2 lata temu

Pamparam, nie będę się wypowiadać na temat sortu oferowanego przez tego V, bo nie próbowałam, ale odpowiadając na Twoje pytania: Tak, nadaje się również do sniffa; nie bez powodu jest nazywane rzeźnikiem dopaminowym, bo jej wypierdala sporo. Oczywiście jak będziesz walił to nie będziesz czuł senności (nie wiem jak na ciągach, których nie polecam), ja osobiście nie mam po niej problemów z zasypianiem, ale to raczej kwestia indywidualna u każdej osoby. Moze wywołać schizy i podchodzić do testów trzeba z rozsądkiem, zaczynając od małych dawek. Na początek max 30mg. Trzeba pamiętać, że odstępy między sniffami powinny wynosić ok godzinki, bo ta alfa nie toleruje za bardzo dorzutek i może Cię pokarać. Najlepiej również zaopatrzyć się w wagę i dawki odmierzać a nie sypać "na oko".
ObrazekPrzyszłość jest rodzaju żeńskiego
i (dlatego) nieobliczalna
:twisted:

Status:
BIGCRYSTAL
Szczur
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 2

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: BIGCRYSTAL » 2 lata temu

APIHP - prima sort! I think it is alrady unavaialbe on shop but I boght it from last stock and quality as always - perfect. :thumbup:

Status:
hexen2017
Szczur
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 11

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: hexen2017 » 2 lata temu

Jak obecny sort?

Status:
Smith
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1855
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: -604

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Smith » 2 lata temu

hexen2017, oczekiwanie na dostawę. Wystarczy prześledzić temat główny. Powinien być do tygodnia, ale wiadomo, że poślizgi się zdarzają.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
BIGCRYSTAL
Szczur
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 3 lata temu
Reputacja: 2

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: BIGCRYSTAL » 2 lata temu

Apihp another time on stock. Very very good quality. If you like delciious stim order this. :thumbup:

Status:
LOPEK112
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 18

A-PIHP 3mmc4cmc.com - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: LOPEK112 » 2 lata temu

Jaka jest minimalna zamówienia