HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis


Profil sklepu: sandheavens

Status:
PigulsoNEW
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 196
Rejestracja: 1 rok temu
Reputacja: 13

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: PigulsoNEW » 1 rok temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

malyksiaze, tak przyjacielu, legit hexen. Pisalem w glownym, ze sort sie zmienil i jest swiezy, mokrawy i klepie jeszcze mocniej. Vapo jeszcze bardziej wydajniejsze tylko dluzej trzeba podgrzewac mysle ze z racji, ze jest "wilgotny". Zamowilem 100g i schodzi jak swieze buleczki no i niestety to prawda, smierdzi jak hexen, ale az wykreca morde hehehm ja wysypalem dyszke zeby sprawdzic czy odparuje troche i to sie sprawdzilo. Wysypac na kartke i czekac az troche przeschnie. Na mocy nie traci, a smrod duzo mniejszy. :thumbup:

Status:
Africa Bambata
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 202
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 225

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Africa Bambata » 1 rok temu

PigulsoNEW pisze:
1 rok temu
Mysle ze jest to prawdziwy hex, myślę że to mit i wielu V zaczeło dbac o palete produktow. Sa dostepne maczanki, ktore karaja i krolowa alfa pvp, ale bez zbędnego offtopu.Pobierne są spore ilości szczury zamieniły nepa na hexaz z racji na moc, ekonomiczność i jakość odczynnika. Szczury są wniebowzięte, minusem jest dość spora potliwość przy większych dawkach czyt. 100mg, które nawet zaawansowanego gracza ładnie wypierdzielają z kapci. Dawkowanie zalecam 50mg, które pozwala na świetną jasność umysłu, kreatywność i chęć na komunikacje z drugim człowiekiem, rozmowa bardzo się klei, tempo wzrasta, takie wrzuty snifem trzymają ok 2h. Sort jest w lepkim proszku, który jest koloru białego, świetnie się topi i vapuje. Jest to chyba najlepszy produkt u Sanda i ja bardzo polecam.
zamówiłem właśnie tego hexa panie pigul, potliwosc mi nie przeszkadza więc pewnie będę mega zadowolony tym bardziej że hex to jedna z moich ulubionych piosenek :)

Status:
sushirdm
Psychonauta
Newbie
Posty: 554
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 188

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: sushirdm » 1 rok temu

Testy wypad ly bardziej niż dobrze. Hexen jest bardzo dobry w porównaniu z tym co lata na rynku i pali się na czarno. Tutaj fakt aromat jest delikatnie mówiąc intensywny ale to silna substancja i działa tak jak powinna, a nie analog analogu z ręki. Po odpakowaniu faktycznie jest wilgotny ale przy vapo nie robi to różnicy, a jeśli komuś już to przeszkadza to wystarczy wysypać na bibułę lub swykłą kartk ę i schnie w oczach nie tracąc nic z właściwości, a na wadze tylko delikatnie. Szczury i szczurzyce maja po tym taki wyrzut libido, że jestem w szoku. Dodatkowo substancja została sprawdzona pod kątem funkcjonalności w pracy i nadaje si ę w 100% tak do fizycznej jak i umysłowej z tym, że przypomnę o obowiązku zachowania zasad BHP gdyż nie jest to zabawka i potrafi pokarać dach duszę jak i ciało. Podoba mi się fakt, że po skończeniu przygody nie zostaje długa pusta stymulacja a jedynie 2-3 godziny i idziemy lulu. Obowiązkowo pamiętajmy o nawadnianiu się ponieważ bardzo szybko substancja nas odwadnia i obrywają nerki plus inne narządy.

Temat polecam z czystym sumieniem io i jeśli ktoś zdecyduje sie pobrać to nie będzie żałował.

Teraz spadam.

PoZDRo @SANsandheavens,

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 1 rok temu

Hexen wyśmienity w dzialaniu, libido max, umie wystrzelić i zabawa jest ze hoho, to jeden z moich ulubionych stimów i doluki jest to pobieram, warto pobierać bo ciężko z hexenem z tak dobrym dzialaniem, jest do jebany i efektowny :)
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6347
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3094

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Boss » 1 rok temu

Ja jestem innego zdania i to zamiennik Hexa 🙂
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 1 rok temu

Boss, ale klepie nieziemsko,tylko odór i smak odpycha,ale działanie extreme :)
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
Yournightmare
Posty: 1531
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 91

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: YourNightmare » 1 rok temu

Dorzucam fotlę hexenu, dobry materiał:)

Obrazek
Załączniki
image.jpg
image.jpg (2.82 MiB)
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
Karsten
Sniffiarz
Newbie
Posty: 101
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 115

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Karsten » 1 rok temu

ja miałem akcje mordy zjadłem krechę i poszedłem po fajki to drogapatrywaczwykle z buta 20 minut i jestem w sklepie wyszło 3 godzin jak bylem w domu szedłem aby isc bo nogi mnie niosły same wjechal jak dzik kartofle nie wiedzialem co sie dzieje i dopiero po jakimś czasie mnie puściło i bylem w stanie wejść do skepu na wolniejszym chodzeniu bo nogi ma dlugie i w chodzeniu na czas byłbym mistrzem :e no starcha miałem jak debil patrzę w kazdy stronę i babki sie patrzą jakims okiem jak na chorego :d wyjscie po kresce tego hexa byl dla mnie nauczką na przyszłośc zeby nie brać nie znanego działania i isc w daleki marsz i później w nocy chodzić i latać po krzakach bo stolec byl nie w odpowiednim miejscu i czasie :mrgreen: Ale wole trójeczke zjeść kryształ mi lepszy jak dla mnie bo nie lubię w nocy sam jak kolek patrzec w sciane sufit :mrg Ale kazdy ma swoje upodobania :mrgreen: Ale do vendora nie mam zastrzeżeń sprawnie realizacja zamownia dotarła

Status:
Torg
Dyletant
Newbie
Posty: 2
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 0

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: Torg » 1 rok temu

czy ktoś z szanownych kolegów podpowie jak ten nowy sort dawkować oralnie żeby z kapci nie wyskoczyć, dla doświadczonego szczura ze sporą tolerancją :)?

Status:
D0ps2ou
Szczur
Newbie
Posty: 25
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 3

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: D0ps2ou » 1 rok temu

Torg pisze:
1 rok temu
czy ktoś z szanownych kolegów podpowie jak ten nowy sort dawkować oralnie żeby z kapci nie wyskoczyć, dla doświadczonego szczura ze sporą tolerancją :)?
sniff z reguly jest zawsze ok. 50 mg to na oral bym dal cos kolo 100 mg-150mg. Nastepne bym dorzucil po 1,5h, a ewenetualna kolejna po 2h. Wiecej niz 200mg na raz bym nie bral niczego do brzucha.

Status:
D0ps2ou
Szczur
Newbie
Posty: 25
Rejestracja: 2 lata temu
Reputacja: 3

HEX-EN Sandheavens.cc - opinie, recenzje, działanie, opis

Nieprzeczytany post autor: D0ps2ou » 1 rok temu

nie wiem czy juz bylo, ale dla tych co maja jazdy po hexie to po przyjsciu dobrze jest go wywietrzyc az nie zniknie ten smrod.

ja dopoki on nie zniknie to juz nie biore bo bede 2 dni na lozku siedzial wystraszony. po wywietrzeniu samo zdrowie :E