Kleferein - 3,4-CFP

Grupa substancji o działaniu głównie euforycznym jak: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
powdermaster
Opiowrak
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 436
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 86

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: powdermaster » 5 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

A robił ktoś dłuższe testy zwiększając o np 10mg co kolejny raz? Co jeśli tutaj peak jest dość trudno się wszczelic?

Status:
Vanilia
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 179
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 148

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Vanilia » 5 lata temu

Otrzymany sort ma kolor białawo -jasno szary. Testowany po wcześniejszym zarzucenia 350mg p. O. 4cmc Limited. Wrzut ok. 30 mg w kaspsule po 2h godzinach od 4. Substancje Dobrze się zagrały. Czuć pobudzenie ale nie nachalne. Falowanie obrazu, wyostrzony wzrok a muzyka brzmi wspaniałe. Po 1h sniff 60mg 3,4CFP. Sniff delikatny dla nosa.

Status:
Skrzat
Ssak
Newbie
Posty: 47
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 7

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Skrzat » 5 lata temu

na wolnej molekule napisali wyraznie że nie ma czegoś takiego jak Kleferein u polskich vendorów - dostajecie resztki innych substancji, mixy ketonów i tryptamin albo samych ketonów
raz dostaniecie coś co was pobudzi a innym razem dostaniecie coś co wywoła u was schizy i chore jazdy
tak na dobra sprawe nie wiecie nawet co pakujecie w swoj organizm bo vendorzy wciskaja wam towar ktory im nie schodzil i miesiacami leżal w workach
brawo za brak rozsadku

Status:
Anonim24
Newbie

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Anonim24 » 5 lata temu

Skrzat
Wiesz ... Cos w tym jest ale nie 100% sortu kleferin to szit...

Status:
swirekmirek
Sniffiarz
Użytkownik
Posty: 159
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 17

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: swirekmirek » 5 lata temu

Bo sprzedawcy są nie uczciwi i tak jak nie każdy Ci sprzeda cmc tylko Ci da ceca . To nie każdy Ci sprzeda kleferein. Musicie wiedzieć że w Chinach nie znają tego więc produkuja to w Europie 1 może 2 fabryki. Ja próbowałem sort od granda i oni na pewno mają prawilny towar. Nie podobny do niczego innego specyficzne fajne działanie, to samo ma py***d....

Status:
priap
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 681
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 169

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: priap » 5 lata temu

swirekmirek
Wiele z tych sklepów ma tego samego właściciela i magazyn :roll:

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 1490

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Skrzat pisze:
5 lata temu
na wolnej molekule napisali wyraznie że nie ma czegoś takiego jak Kleferein u polskich vendorów - dostajecie resztki innych substancji, mixy ketonów i tryptamin albo samych ketonów
raz dostaniecie coś co was pobudzi a innym razem dostaniecie coś co wywoła u was schizy i chore jazdy
tak na dobra sprawe nie wiecie nawet co pakujecie w swoj organizm bo vendorzy wciskaja wam towar ktory im nie schodzil i miesiacami leżal w workach
brawo za brak rozsadku
W celu sprawdzenia pilskich dostawców, wystarczy zamówic że strony która oryginalnie sprzedaje kleferein... Nie są to duże koszty. Ale czy oni też nie kombinują??? Kto to wie.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4987
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3143

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Ja jestem po małym teście 3,4-CFP + dodatkiem 6-ABP (50/50)... jazda niesamowita, poleam tylko zaawansowanymc graczom.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 5 lata temu

Gargameli pisze:
5 lata temu
Ja jestem po małym teście 3,4-CFP + dodatkiem 6-ABP (50/50)... jazda niesamowita, poleam tylko zaawansowanymc graczom.
Gargameli, tak się zastanawiam, dlaczego wybrałaś mix akurat tych dwóch substancji? Kilkadziesiąt razy już zażywałem 6-APB, a niedawno 4 razy 3.4-CFP, ale nie mieszałem ich z niczym. Lubię czasami mixy różnych substancji, ale co do których mam pewność ze względu na zdrowie i działanie, można je mixować ze sobą. Do dziś nie mam pewności czy 3.4-CFP które testowałem, było 3.4-CFP i nie odważyłbym się pomieszać z czymkolwiek, dlatego że jest nowością i ogólnie jest bardzo mała wiedza jeszcze dostępna na temat tego odczynnika a na temat miksu tych dwóch odczynników, nie znalazłem żadnych informacji. Nie wiem jak one w ogóle współgrają ze sobą, natomiast obie mają profil działania podobny według opisów, a różnica jest taka, że 6-APB powinno działać dłużej. Nie odbieraj tego, że o coś przyczepiam się do Ciebie, po prostu chciałbym się dowiedzieć co miał dać Ci ten mix tych dwóch substancji?
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 4987
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3143

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 5 lata temu

Po prostu chciałam przedłużyć fazę, ale, że na "zejściu" są problemy z koordynacją ruchową, a pole powidzenia poszerza sięto dałam sobie spokój. Ot taki szczeniacki wybryk.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
mss5mdc
Psychonauta
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 328

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: mss5mdc » 5 lata temu

Gargameli pisze:
5 lata temu
Po prostu chciałam przedłużyć fazę, ale, że na "zejściu" są problemy z koordynacją ruchową, a pole powidzenia poszerza sięto dałam sobie spokój. Ot taki szczeniacki wybryk.
a jeżeli tak to spoko :) Brawo za odwagę :clap: ale ryzyko moim zdaniem nie warte świeczki. Pozdro i fartem :thumbup:
Warto być uczciwym, choć nie zawsze się opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Status:
Biskup
Blister
Newbie
Posty: 4
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 1

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Biskup » 5 lata temu

Coraz bardziej boję się tych wynalazków, mówili że to nowa jakość. :lol:

Patrząc na wasze dawki tego specyfiku to dość ekonomiczna substancja przy pierwszych próbach.

Za drugim i trzecim, pewnie już nie będzie miało co ruszyć bo serotonina pójdzie se w eter.

Ciekawe kiedy aminoreksy wprowadzą na rynek. A nie jakieś klexedrony, klefereiny.
Wgl myślałem że grand to scam i nie wysyłają paczek wtf?

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 1218
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 187

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: DragonJe DMT » 5 lata temu

Skoro jest liquid to proch normalnie vapo można ?
Jak tak to jakie dawki ?
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Politoksykofil
Posty: 972
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 444

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: NieZwyczajnie » 5 lata temu

DragonJe DMT Substancja jest jednak dosyć świeża, więc raczej mało osób z doświadczenia ci powie. Tak czy siak, po doświadczeniach z innymi substancjami na vapo, polecałbym ci zacząć od 1/5 dawki którą walisz oralnie, a jak cię nie zadowoli to stopniowo zwiększaj.

Status:
Pigulak
Opiowrak
Awatar użytkownika
Pigulak
Posty: 395
Rejestracja: 5 lata temu
Reputacja: 124

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Pigulak » 5 lata temu

Dodam tu coś nowego od siebie i bez zastanowienia ta substancja wyłącznie oral jednorazowo jeśli chcesz przeżyc gruby trip. Bawienie sie w dorzutki typu 60, 60, 60 nie dadzą ci tej samej fazy co np u mnie 180 oral, nie powiem była to poteżna bomba, ale dla wariatow lajcik w sumie to jeszcze nadal sie trzyma po 7h, ale nieogar, nakładanie obrazu, przesuwanie czy falowanie obrazu, poteżne rozmycie obrazu przy przesuwaniu obrazu, lekkie powiększenie czy pokrzywienia przedmiotów, można też mieć uczucie przewracającego sie pokoju czy przyklejania sie do ciebie pomieszczeń, to po tym norma na jakieś pierwsze 4h spokojnie, obraz bardzo jaskrawy 4k turbo hd, ogladajac tv to latwo znaleść sie po tym w środku wydarzeń, ale ogółem do domu nie polecam nuda total, bo to jest za żywa euforia chce ci się swirować, brak bodyloadu oczywiście i żadnych zesztywnień jedynie co to po takiej ilości inaczej się chodzi, bo obraz ci pływa na boki ogólem ta faza to taki dlugi przyjemny pływaczek wizualny. Nikogo nie zachecam do takich dawek oralnych w jednej wrzutce jako PIERWSZA i ostatnia podkreslam, bo dorzucajac co pare godzin 100 czy jak to uważa robi zupelnie inaczej dodaje wrecz ogaru i stymulacji, w sumie to pierwszy raz poczulem po tej substancji nieogar lecz taki spokojny, a zarazem kosmiczny z innej planety, bardziej od tego co się dzieje wokól, bo energia po tym jest, puls kanapowo 65-70, podobne do jakiś mocarnych tryptek, ale tutaj jest zero wejscia na serce wręcz tak jakby dziwne uczucie ze bicie jest takie delikatne że cieżko je wyczuć. Doszedłem do wniosku ze jak dla mnie do klubu to najlepiej mi sie to komponuje 80 i 80 za nastepne 2h wtedy jest dużo stymulacji i wizualu rownież po zamkniętych oczach i zajebiscie sie tańczy o efekcie kanapy zapomnij nigdy po niczym tak dobrze mi się nie tanczyło można powiedziec ze po wszystkim dobrze, lecz po tym najlepiej zauważyłem to już dawno od pierwszego spotkania z tym, bo po tym jest efekt latania, ale po tym że nie widac po tobie to również zapomnij, bo tutaj niestety ten efekt x3, ale kto się tym przejmuje w klubie. Czym większa pierwsza wrzutka oral tym większy nieogar i kanapówka, lecz nastepna za pare godzin na pewno doda ci stymulacji i podwójnego wystrzelenia i odrealnienia od codziennego szarego świata. Co do tych zlych opinii to raz doświadczyłem po 60mg bad tripa typu sztywność, okropny bodyload i mocna psychodela juz na body loadzie (nieprzyjemna psychodela), lecz była to wina wypłukania i odwodnienia dzień przed. Ogółem jak ktoś lepiej się zapozna to można nieźle wdepnąć co raczej dobrze nie wróży, bo niestety fluor i chlor, zjazdu czy zwały po tym nie ma, wręcz przyjemny chill z super spokojem i humorem na drugi dzień, a śpi się po tym jak zabity.
Auuuuuu lecą Świry :twisted:

Status:
Gamal45
Ssak
Newbie
Posty: 49
Rejestracja: 4 lata temu
Reputacja: 6

Kleferein - 3,4-CFP

Nieprzeczytany post autor: Gamal45 » 4 lata temu

Po nocce z 4cmc i 3cmc mogę walić kleferin ??