Małolata z „e-marihuaną”

Newsy ze świata używek oraz informacje na temat planowanych zmian przepisów dotyczących dopalaczy.
Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Autor tematu
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 5 lata temu

Świecką tradycją przechodzącą z pokolenia na pokolenie jest to, że niektórzy młodzi ludzie uważają starszych za naiwnych wapniaków. Przykładem tego może być pewna nastolatka, która próbowała wmówić strażnikom miejskim, że paliła elektronicznego papierosa, podczas gdy znaleziono przy niej narkotyki.

Siedzącą na przystanku przy ul. KEN młodą dziewczynę zauważył 27 lipca ok. godz. 22.00 pewien kierowca. Ponieważ nastolatka zachowywała się dość dziwnie wezwał patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze usłyszeli od świadka, że dziewczyna może być pod wpływem narkotyków ponieważ „coś wciągała lub paliła”. Podczas interwencji nieletnia była spowolniona ruchowo. Oświadczyła, że paliła elektronicznego papierosa. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Podczas przeszukania torebki należącej do nieletniej ujawniono w niej susz roślinny. Natomiast elektroniczny papieros okazał się szklaną fifką (nieletnia miała jeszcze dwie inne szklane fifki). Mimo to 16-latka nadal twierdziła, że paliła elektronicznego papierosa, którego przy sobie… nie miała. Nieletnia została przewieziona do komisariatu policji, a noc spędziła w Policyjnej Izbie Dziecka.


Komentarz Gandalfa - czyli jak, w prosty sposób spierdolić komuś życie, brawo! :clap:

Źródło - Straż Miejska - Warszawa
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
purecocaine
Odkurzacz
Awatar użytkownika
Samiec ALFA-PVP
Posty: 799
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 276

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: purecocaine » 5 lata temu

a już myślałem że wreszcie wleci recka chucky doll liquidu od kolekcji...

A tak poważnie - dziewczyna będzie miała najebane w papierach przez będzie miała problem z dostaniem się do pracy, zrobieniem cczcegokolwiek gdzie wymagane jest zaswiadczenie o niekaralnosci przez co może popaść w depresje, zjebac sobie życie tylko przez taką rzecz... ale to tylko moje przewidywania

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: Boss » 5 lata temu

Marihuana powinna być zalegalizowana przede wszystkim z tego powodu że nie dodawano by wtedy do niej syfu, ilu narkomanów miałoby z tego powodu łatwiejsze życie? Pomyślcie o tym że dilerzy dodają do niej środki trujące takie jak chemiczny eter które mogą powodować wiele chorób. Czysta marihuana jako roślina szkodziłaby znacznie mniej, niektórzy nawet mogliby ją tylko wąchać.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: Boss » 5 lata temu

dodam od siebie ciekawe czy bedzie u nas legalizacja jak myslicie ?

Status:
WeedTV
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 621
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 5

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: WeedTV » 5 lata temu

Spowolniona ruchowo co ona wolno szła czy jak?
Zresztą kierowcy busów to często jebnieci frustraci więc nawet gdyby
siedziała i nic przy sobie nie miała po prostu się śmiała to by wezwał
psy, kierowca z busa kiedyś mi i znajomym groził to samo bo się śmialiśmy
na przystanku, chciał wezwać policję.
Pragnę dodać że byłem na otwarciu sklepu i ze znajomymi opowiadaliśmy sobie
różne bekowe rzeczy.
Koleś wyszedł z busa i mine mial jakby nam chcial wpierdolic.

maaatrix pisze:
5 lata temu
a już myślałem że wreszcie wleci recka chucky doll liquidu od kolekcji...

A tak poważnie - dziewczyna będzie miała najebane w papierach przez będzie miała problem z dostaniem się do pracy, zrobieniem cczcegokolwiek gdzie wymagane jest zaswiadczenie o niekaralnosci przez co może popaść w depresje, zjebac sobie życie tylko przez taką rzecz... ale to tylko moje przewidywania
takie niestety jest w polsce prawo znajdą cie z pół grama i ci rozjebią życie, a ludzie co mówią że marihuana jest zła mimo faktów
naukowych i innych rzeczy nic do nich nie dociera.
moim zdaniem powinno być wszystko legalne i chuj, ograniczyłoby to ilość wałków i zatruć do minimum
bo zaraz znaleźli by się sprzedawcy którzy by nie kombinowali.
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: Boss » 5 lata temu

WeedTV, nasze prawo jest zjebane weed zobacz na Holandie jeszcze majo zarobek na zielsku u nas tez by szlo na tym zarobic napewno duzo turystow chetnie by kupilo maryche ;]jak myslesz ziomek ?

Status:
WeedTV
Psychonauta
Awatar użytkownika
Newbie
Posty: 621
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 5

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: WeedTV » 5 lata temu

Boss pisze:
5 lata temu
WeedTV, nasze prawo jest zjebane weed zobacz na Holandie jeszcze majo zarobek na zielsku u nas tez by szlo na tym zarobic napewno duzo turystow chetnie by kupilo maryche ;]jak myslesz ziomek ?
przecież państwo by na tym zarobiło bo było opodatkowane.po drugie np w takiej holandi turyści często korzystają i w krajach gdzie są coffeshopy i zarabiają na tym, dziwi mnie hipokryzja rządu że wolą żeby "dilerzy" a raczej normalne osoby sprzedające rośliny sobie zarabiały tak o, i np podpinanie rośliny pod narkotyk niedorzeczne.
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: Boss » 5 lata temu

WeedTV, popieram cie weed dobrze mowisz kolego zobacz ile Polacy w Holandi kupuja maryche bylem tam 4 lata i wiem swoje mordko ;] weed startuj na wybory ;d

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: Legend » 5 lata temu

Boss, trzymajmy się tematu ;)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
aras
Wściekły wąż
Awatar użytkownika
Gubernator
Posty: 2135
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 753

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: aras » 5 lata temu

Ten post ma wysoką reputację.

Gandalf pisze:
5 lata temu
Siedzącą na przystanku przy ul. KEN młodą dziewczynę zauważył 27 lipca ok. godz. 22.00 pewien kierowca. Ponieważ nastolatka zachowywała się dość dziwnie wezwał patrol straży miejskiej.
Dziwnie? Tzn robila komus krzywde? Czy po prostu przymulala sobie na suszu?
Jakim trzeba byc skonczonym frajerem zeby tak skarzyc, jak pewnemu kierowcy przeszkadzalo to bal sie wyjsc cos powiedziec? Czy bal sie dziewczynki na tyle ze musial jej pierdolic pezyszlosc? Menda jebany.
Psychodela, psychodeliczny styl!
My walczymy dla niego, my walczymy wraz z nim!

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posty: 6375
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3115

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: Boss » 5 lata temu

kierowca naprawde dziwny gosc moze go bili kiedys w szkole nie wiem co mu przeszkadzalo u tej dziewczynki ??w papierach bedzie nasrane teraz ah szkoda mi tej dziewczyny ale takie ludzie sa w tych czasach

Status:
krysztalowy
Dopaminator
Awatar użytkownika
Szeryf
Posty: 1216
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 697

Małolata z „e-marihuaną”

Nieprzeczytany post autor: krysztalowy » 5 lata temu

Zaraz się zacznie linczowanie mnie za to co napisze XD
Otóż uważam, że słusznie zrobił, że zawiadomił jakieś służby. Mógł lepiej wybrać co prawda np. karetkę, ale chuj wybrał jak wybrał.
A teraz do sedna sprawy. Kiedyś Titus z Acid Drinkers powiedział w jakimś wywiadzie, że gdyby narkotyki stworzyły małpy, delfiny czy kozy, to by były dla małp, delfinów czy kóz, ale że narkotyki stworzył człowiek, więc są dla ludzi. Ale nie dla wszystkich. Nie są dla głupich ludzi oraz nie dla gówniarzy.
Jaranie blantów i wogóle ćpanie w dużych ilościach, zwłaszcza w młodości, potrafi strasznie zryć beret. Problemy z pamięcią i koncentracją są dosyć spore co widzę po znajomych, a również po niektórych członkach społeczności ćpuńskiej. I mówię to o ogóle ćpunów, a nie tylko na dopku :E
Poza tym facet nie miał pewności co z nią jest nie tak (i tu jego błąd, że po kutasów miejskich zamiast po karetkę), więc miał obowiązek wezwać jakąś pomoc. W końcu nieletni też mają problemy zdrowotne i równie dobrze mogła nie być zjarana tylko chora. Także popieram inicjatywę, ale nie jej realizację :E.
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Obrazek
Nulla dies sine linea