Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Zachęcamy do wymiany pomysłów i sugestii mających na celu pomóc w rozwoju forum.
Status:
Montana
Psychonauta
Awatar użytkownika
Wieczna schiza
Posty: 656
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 219

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Montana » 6 lata temu

Ostatni post z poprzedniej strony:

korniszon69 dobry pomysl jestem za !
"Kiedy rozmawiam z Bogiem to sie modle,ale kiedy Bóg mówi do mnie cierpie na Schizofrenie"

10000 tabletek
500 opakowań
250 recept
8 lekarzy
4 szpitale
1 debil

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
Awatar użytkownika
OomAmee
Posty: 1745
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 953

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: OomAmee » 6 lata temu

A jak ktoś pisze wszędzie to Gaduła :)

Myślałem kiedyś o czymś takim ale bardziej pod kątem działu (w sensie rodzaju substancji)

Ale po namyśle stwierdziłem, że nakład pracy w relacji do efektów byłby nieproporcjonalny.

Trzeba by powymyslac te wszystkie rangi, sposoby i zasady ich nadawania.
No i potem ktoś tym wszystkim by musiał zarządzać albo zrobić, żeby się automatycznie zarzadzalo.

Myślę, że ewentualnie można by na początek gdzieś w luźnych gadkach założyć temat do zbierania propozycji rang.
Jeśli się ładna i ciekawa lista zbierze, to będzie podkład pod ewentualnie dalszy ciąg.

----------------------------------------
Dodano 7 kwi 2018, o 10:05

Jeśli kogoś to interesuje i chce, by ten temat posuwał się do przodu, to zapraszam do podawania propozycji w:
https://dopek.eu/wymy%C5%9Blamy-ciekawe-rangi-t1971.html
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Anonim
Newbie

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Anonim » 6 lata temu

mam zaznaczone powiadamianie o nowej priv wiadomosci. Wczesniej i na tel i na kompie mialem takie okienko informujace mnie o tym. Dlaczego mi to juz nie dziala? jak nie odswieze strony to sie nie dowiem o pw...

o teraz wyskoczylo mi moze sie naprawilo jak dalej lipa poinformuje

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 6 lata temu

korniszon69 Montana OomAmee dziękuje za Wasze sugestie, odpowiedziałem w podlinkowanych wyżej tematach.

Bezimienny nie do końca rozumiem, jeśli problem dalej występuje to bardzo proszę o dokładniejszy opis najlepiej ze screenami.

Cały czas trwają pracę nad responsywnością strony. Wiem, że już bardzo długo to trwa, ale uwierzcie mi, robimy ogromne postępy, a schodzi tyle, bo żeby było naprawdę dobrze, szybko i profesjonalnie trzeba było przepisywać kod całej strony od zera. Nie chcę rzucać konkretnymi terminami, ale możliwe, że już w przyszłym tygodniu zobaczycie nasze forum w zupełnie nowej odsłonie, gwarantuje, że będziecie pod wrażeniem, a korzystanie z Dopka na telefonach stanie się o niebo łatwiejsze. 8-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim
Newbie

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Anonim » 6 lata temu

Sergiusz to samo u matki na tel nie podarujeee!!!!

Dodano 13 kwi 2018, o 18:34

Zmienia mi slowacjakbym zajebany byl itp.

Status:
krak1984
Dyso-sensei
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 216
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 93

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: krak1984 » 6 lata temu

Bezimienny pisze:mam zaznaczone powiadamianie o nowej priv wiadomosci. Wczesniej i na tel i na kompie mialem takie okienko informujace mnie o tym. Dlaczego mi to juz nie dziala? jak nie odswieze strony to sie nie dowiem o pw...

o teraz wyskoczylo mi moze sie naprawilo jak dalej lipa poinformuje
Mam to samo.
Jak to włączyć, żeby to wyłączyć :E

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 6 lata temu

Bezimienny krak1984 Panowie chętnie znajdę przyczynę i rozwiąże problem, ale muszę dostać więcej szczegółów na ten temat. Proszę o dokładny opis gdzie było to powiadomienie którego teraz nie ma, najlepiej ze screenami.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Anonim
Newbie

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Anonim » 6 lata temu

Sergiusz zrobilem reset czyli off zapisz znow on zapisz i dziala

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 3273
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1490

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Legend » 6 lata temu

Sergiusz u dalej z chatem by się przydało porobić
Jest teraz więcej userów, jak będziesz miał chwilę ?

Ta "lista ostatnio (1-2-5min) aktywnych user'ów" do "odpowiedzi" czy "oznaczenia", jak kogoś odpowiedź się zakopie.
Aktualnie - jest masakra


Włączenie funkcji coś ala "dzwięk - odpowiedź, wspomnienie" - jak ktoś cię "oznaczy" , "wspomni z https://dopek.eu/memberlist.php?mode=viewprofile&un= - 2-3 dźwięki do wyboru, kolega Gandalf może pomóc - jakiś cichutki, średni i wkurwiający.

Pomoże, bo aktualnie jak ktoś odpowie - a przełączę się np "na oglądanie xxx na zbiorniku" - to nawet nie wiem że ktoś coś do mnie mówi / pyta się.

I może np mały przycisk - idź do ostatniego "wspomnienia", "oznaczenia" - jeżeli jeszcze nie jest zakopane ;)

Analogicznie do dźwięku - tutaj leci mi do wpisu "do mnie" - szybko, bezstresowo.
TERAZ jest kicha...bo nawet jak przewijam na komórce czy na kompie... i ktoś coś napisze na chacie - to mi wraca chat do początku... Na komórkach - można dostać nie małego wkurwa.


I najważniejsze, powiększenie grafiki przycisku "odpowiedz użytkownikowi" tak 3x - pomoże komórkowcom z rozdzielczościami 1080p+, trafiać :)

Taki, przykład, oczywiście ikonkę można zrobić prostą, typu metro ;) albo jakąś strzałkę.
Powiększenie takie:

Obrazek

Ogromnie i stanowczo, poprawi to celowanie na telefonach :)
Ostatnio edytowany przez Legend 6 lata temu, łącznie edytowano 2 razy.
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 4122
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 2035

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gandalf » 6 lata temu

josiek Jutro sergiuszowi podeślę 3 dźwięki ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
krysztalowy
Dopaminator
Awatar użytkownika
Szeryf
Posty: 1216
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 697

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: krysztalowy » 6 lata temu

josiek jak już sergiusz mówił, niedługo ma być wersja 2.0 dopka to i czat pewnie nowy będzie, więc trzeba się jeszcze z tym przemęczyć :E
                                      Sleep to dream tonight
                    Fill the empty spaces that shadows left behind
             You and i will create a new world deep within our minds
Obrazek
Nulla dies sine linea

Status:
Ewolucja
Szczur
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 22

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Ewolucja » 6 lata temu

Fajnie, jakby bylo powiadomienie o prywatnej wiadomosci bez koniecznosci odswiezania strony.

Status:
Lionheart
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 49

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Lionheart » 6 lata temu

Panowie proponuje zrobić coś z tą captchą, bo potrafi ją wywalić podczas pisania posta i skasować zawartość + ciągłe klikanie tego jest denerwujące, a na dodatek często zdarza się u mnie, że po potwierdzeniu, że jestem homo sapiens sapiens wyskakuje mi białą strona i tak kilka razy z rzędu.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
Awatar użytkownika
nIePoCzYtAlNa
Posty: 5136
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 3249

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Gargameli » 6 lata temu

Co gorsza captcha na Torze jest tak upierdliwa, że logować trzeba się co chwilę.
Przez to Tapatalk stał się dla mnie (i wielu) bezużyteczny.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
Awatar użytkownika
Administrator
Autor tematu
Posty: 928
Rejestracja: 7 lata temu
Reputacja: 1834

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Sergiusz » 6 lata temu

josiek Gandalf tak jak napisał szeryf - pracujemy nad nową wersją dopka, gdzie wszystkie te błędy zostaną naprawione - zobaczycie, będzie pięknie i nowocześnie, zaskoczę Was wszystkich - w czerwcu wielkie zmiany! Dlatego też nie ma sensu tracić czasu i naprawiać tu wszystko, lepiej skupić się na nowej wersji gdzie wszystkie błędy znikną i która będzie świetnie dostosowana do wszystkich rozdzielczości.

Ewolucja będzie to w nowej wersji, już właściwie jest na serwerze testowym. ;) Cierpliwości!

Lionheart jestem przekonany, że od wczoraj już czegoś takiego jak biała karta na forum nie występuje, chyba, że z winy Twojego połączenia internetowego. Natomiast captcha zniknie niedługo z forum i będzie przywracana tylko wtedy, gdy będzie to konieczne - mi również nie sprawia przyjemności pokazywanie google, które na których zdjęciach są samochody osobowe, ale bezpieczeństwo przede wszystkim.

Gargameli to samo co wyżej.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Lionheart
Sniffiarz
Awatar użytkownika
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 6 lata temu
Reputacja: 49

Pomysły i sugestie - temat zbiorczy

Nieprzeczytany post autor: Lionheart » 6 lata temu

Sergiusz
Przed chwilą przy logowaniu wyskoczyła ta sama biała karta :D .
Nie neguję tego, że może toi być moje połączenie internetowe, bo tego nie wiem.